Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Presuda generalima

2 posters

Go down

Presuda generalima Empty Presuda generalima

Postaj by Admin 15.04.11 13:33

Presuda generalima

Godinama pratimo ovo suđenje koje po optužbi nema uporište ni u jednom pravosudnom sistemu nigdje u svijetu. Najgore od svega, sudio je nizozemac, a njegovi sunarodnjaci dopustili su genocid koji se dogodio u Srebrenici.

Gore od svega je što hrvatska država, vlada, sabor, nisu učinili ništa da iskoriste svoje pravo u UN i zatraže poništavanje sramotne optužbe odmah kad se pojavila.

"Ovo je horor presuda, presuda koja nema nikakve veze ni s pravom ni s pravdom. Pravo i pravda su zajedno s hrvatskim guskama odlutali u maglu", komentirao je Zvonimir Hodak presudu generalima u razgovoru za Index. Hodak je uvjeren da će ova presuda ostaviti trajne posljedice za Hrvatsku, hrvatski narod i akcije Bljesak i Oluja koje su prema njegovom mišljenju bile sasvim legitimne.

"Sudac Orie čitavo je vrijeme citirao svjedoke optužbe, govorio što je optužba nudila. Niti jednom riječju nije spomenuo svjedoke obrane, niti što je nudila obrana. To pokazuje da je taj sudac unaprijed u glavi imao presudu i samo je danas objavio", kaže Hodak koji je imao potrebu da doda:

"Moram naglasiti kako se radi o sucu iz zemlje koja je mirno gledala kako Srbi u Srebrenici vrše genocid nad 8000 muškaraca, žena i djece. Nizozemci tada nisu ni prstom mrdnuli. Stoga bi se taj sudac doista trebao zamisliti je li to presuda za njega ili za nekog drugog", kazao je Hodak.

Nadam se da će žalbeno vijeće poništiti ovu sramotnu presudu kao i nekoliko puta do sada.
Za Vukovar koji je uništen do temelja, u kojem je ubijeno toliko civila, presude su bile smiješne...

Nabijem EU na onu stvar. Sada, definitivno, moj glas na referendumu za EU će biti veliko NE!

Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Presuda generalima Empty Re: Presuda generalima

Postaj by faca 15.04.11 21:06

Ajd iskreno. Šta si Ti osobno očekivao? Kakvu presudu? Ja sam u jednom razgovoru, prije neki dan, rekao da niko neće dobit manje od 15 godina, pa su mi rekli da sam blesav, da su oni heroji, da nema šanse da ih osude, da EU neće dozvolit drakonske kazne jer bi mogli ispušit na referendumu za EU...........
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Presuda generalima Empty Re: Presuda generalima

Postaj by Admin 16.04.11 9:57

Valjda sam zaboravio reči što očekujem, pa evo:
odavno govorim da će biti svi osuđeni na velike kazne zbog politike koja se vodi protiv nas, ali zbog nečinjenja od strane naše vlasti da poduzme sve što je mogla, a nije. Prije svega da u startu zaustavi optužbu za udruženi zločinački pothvat jer takvo što ne postoji ni u jednom pravosudnom sustavu u svijetu, ali ako šutiš onda te gaze do kraja.

To se moglo riješiti u UN, kao što je Uganda, mislim, maknula Carlu Del Ponte, a mi smo uz sve mogli maknuti nizozemca za kojeg je razvidno da ima nešto protiv nas, da nije spomenuo u presudi ni jedan argument obrane, itd... itd..
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Presuda generalima Empty Re: Presuda generalima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.