Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gosti koji su višak

2 posters

Go down

Gosti koji su višak Empty Gosti koji su višak

Postaj by Admin 30.07.11 14:14

"Gosti koji su višak", što god to značilo, su GOSTI...
Istina još nisam čuo za goste koji su "manjak", ali nebitno. Gosti, u punom smislu te riječi, su ljudi koji dolaze u tvoj dom, ili državu i oni moraju biti poštovani jednako kao i tvoja obitelj, sugrađani, prijatelji, poznanici.

Gostoprimstvu od davnih vremena posvećivala velika pozornost. U staroj Grčkoj gostoprimstvo se smatralo vrlinom i bilo je od velike važnosti ophođenje prema strancima i nije bilo neobično pozvati strance u prolazu u kuću te ih ponuditi hranom i pićem.
Narodna poslovica kaže: nikad nam se ne pruža druga prilika za dobar prvi dojam...

"Vikendom, tisuće posjetitelja iz BiH preplave naše plaže", stoji u podnaslovu. Pogledajmo čistu matematiku: da potroše samo sto kuna (25 maraka) za vikend, njih 10.000 to je 1.000.000 kuna, puta četiri vikenda, jednako je 4.000.000 kuna. Pa, da je i u pola to je 2.000.000 kuna...
Nagradno pitanje za tzv. novinara ksenofoba od čega bi to zaradio osim od turizma i turista?

Čovjek ne može birati gdje će biti rođen i odrastati. U Domovnici mi piše Hrvat, ali svaki puta, kad pročitam ovakvu vijest u novinama, strašno mi je neugodno zbog ksenofoba i retarda koji se diči istom takvom Domovnicom.
Ne znam zašto, ali imam neki filing da vučem korijene od Grka...

P.S.
Dio teksta iz: http://www.index.hr/vijesti/clanak/ivo-curkovic--hitler-s-plaze/563549.aspx

"Ovaj ljigavi naslov potpisuje urednik samog makarskog tjednika, izvjesni Ivo Ćurković, a list je vlasništvo Grada Makarske. Urednik tjednika je također, čudnog li čuda, HDZ-ovac."
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Gosti koji su višak Empty Re: Gosti koji su višak

Postaj by pozitiva 11.08.11 17:36

Da, ali zato izvjesnom gradonačelniku spomenutog grada nisu višak gosti iz Katara Razz Razz Pa je spreman nabaviti koječega za tobožnjeg šeika...Ej, Šeki, Šeki...

pozitiva
Novi član
Novi član

Female
Broj postova : 5
Location : NG
Registration date : 10.08.2011

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.