Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čestitka

2 posters

Go down

Čestitka Empty Čestitka

Postaj by Admin 21.12.13 19:40

Čestitka Cestit13
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Čestitka Empty Re: Čestitka

Postaj by Ja Sam 21.12.13 22:32

:-)

Hvala Portalu i Forumu na lijepim zeljama, a ja uzvracam zeljom
za dobrom i uspjesnom Novom godinom.
Ja Sam
Ja Sam
Novi član
Novi član

Female
Broj postova : 20
Location : U Prolazu
Registration date : 02.10.2013

[Vrh] Go down

Čestitka Empty Re: Čestitka

Postaj by Admin 22.12.13 9:32

zivjeli
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Čestitka Empty Re: Čestitka

Postaj by Admin 22.12.13 9:42

Čestitka Novogr10
Prošlo je sedam godina, uspona i padova, ali i dalje smo tu, usprkos svima i svemu… Bilo je to vrijeme Portala i Foruma, na kojima su se ljudi družili, otvarali teme, komentirali, a ponekad i “zaratili” zbog neke teme na Forumu, ali sve je to bila dječja igra u odnosu na današnja vrijeđanja koja možemo čitati u komentarima na Portalima koji dopuštaju svega i svačega samo da bi bili čitani. 
Vjerojatno su i vas ponekad povukli, a da niste ni bili svjesni činjenice kako radite nešto što spada u primitivizam najgore vrste. Znam, ponekad se teško kontrolirati i odgovoriti takvima, tekstom u kojem ga ne vrijeđate i ne pljujete, sarkazmom.
Forum je još uvijek tu. Dovoljno je registrirati se pod nekim nickom i otvoriti temu ili komentirati na drugim temama, ali, nažalost, Facebook je preuzeo sve pa umjesto da očuvate svoju privatnost otvarate se tekstom i slikom gotovo do najveće privatnosti. Žao mi je da je tako, ali postoje mnogi koji nikada nisu osjetili čari Foruma na kojima se moglo i može, osim gore navedenog, i chatati, kako što sad radite na Facebooku.
Evo i par komentara sa Foruma, nakon jedne godišnjice:
“Čestitam na ustrajnosti, opstojnosti, posjećenosti, čitanosti, i .. i .. da, sjećam se nultog dana, kao da je bilo jučer.
Sjećam se ljudi, čiju toplinu i fantastična druženja još tek u sjećanju pronalazim ..
Vremena se mijenjaju, a doista i ljudi s njima.”
“Sa malim zakašnjenjem velika čestitka i još veća nada da je ovo ostalo normalno mjesto, za razliku od većine stvari koje nose predznak “NG”".
Sumnjam da ćete pročitati ovakve komentare na drugim Portalima, ali to je ono čime se ponosimo. Eto, ako nekada ne budete znali što sa vašim vremenom navratite na Forum i zabavite se, barem. Dovoljno je kliknuti na sličicu Forum gore desno na Portalu.


(Tekst sa portala)
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Čestitka Empty Re: Čestitka

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.