Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moderiranje na novagradiska.com

+2
billy
Admin
6 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 11.09.10 8:15

hrvojehorvat je napisao/la:Tak su,murdok, i moje podatke otkrili. To je UDBA-ski FORUM. Pa ja sam tamo pisao neke stvari,pa me je banirao. Uostalom znadete,ali nisam zavrsio,gdje bih ovdje to mogao ,a da se ne ogrijesim o pravilnik? BOG !

Možeš pisati na ovoj temi, ali te molim, piši bez uvreda bilo koje vrste. Piši argumentirano i smireno. Ovo gore: "udbaški", neću obrisati, ali te molim bez takvih kvalifikacija.
Bilo bi dobro da eventualne tvrdnje potkrjepiš dokazima i argumentima, hvala.

Tema je tu pa piši...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 11.09.10 13:40

Pa O.K. ,ali nevidim da bi to bilo uvredljivo. Ako si citao onaj forum,sto vjerujem da jesi,mozes slobodno zakljuciti ,tko je koga vrijedjao itd. takodjer i to da sam ga osobno prozvao za ta krivicna djela,a prijavu nemas kome prijaviti,jer sam prijavio pokusaj ubistva,kao i pretnje ubistva, i nista se ne dogadja vec vise godina. Kao Hrvatski gradjanin imam pravo biti zasticen od drzave kao i svaki drugi. Zivjela slobodna Republika Hrvatska.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 11.09.10 16:04

HH, nisam te razumio baš... Želiš li pisati o moderiranju na novagradiska.com ili o nečemu i nekomu drugome?

Naime, tamo sam i sam bio baniran na duže vrijeme zbog pisanja u vrijeme izbora jer se to nije sviđalo vladajućoj garnituri, iako nisam prekršio ni jedno pravilo ponašanja na forumu...

Ne treba zbog toga gubiti vrijeme. Oni o kojima smo pisali raskrinkani su, a sad kad i podignu glavu samo ih uputimo na te postove, da se prisjete jer misle da mi zaboravljamo.

Druga je stvar ako želiš pisati o nepravdi, tebi nanesenoj... Piši tako da oni koji budu zainteresirani za tvoj slučaj mogu iz toga izvuči određene zaključke i poduzeti nešto u svezi sa tim.
U vezi s tim, otvori novu temu jer to, u principu, nema veze s ovom temom, hvala.

Nažalost, prijetnje i uvrede neću tolerirati. U pravilima piše, citiram:
"Ukoliko pojedini korisnik prekrši navedena pravila slijedi mu upozorenje. Ponovi ih li uslijedit će mu bann (udaljavanje s foruma) na tjedan dana. Ako treći puta prekrši pravilo biti će trajno udaljen s foruma.
Vlasnik foruma, administrator i moderatori ne odgovaraju za objavljene tekstove."


Zadnja promjena: Admin; 11.09.10 18:20; ukupno mijenjano 1 put.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by billy 11.09.10 17:48

Pusti ga Admine..neka se covjek ispuca , tko zna mozda nekad i slozi neku smislenu recenicu.
Kao stari Udbas i KGB-ovac , te po novome CIA sluzbenik porucujem mu da je za njega dovoljna i OZNA , jer ozna sve dozna Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Lol Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 521552 Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Icon_porc
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 12.09.10 10:15

Misli da su cijenjeni forumasi opisali ono naj bitnije,i za sada nebih dalje komentirao,ali Z. se prepoznaje i na daljinu. BOG s vama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by billy 13.09.10 18:09

hrvojehorvat je napisao/la: Misli da su cijenjeni forumasi opisali ono naj bitnije,i za sada nebih dalje komentirao,ali Z. se prepoznaje i na daljinu. BOG s vama.
Izgovori magicnu rijec i biti ces vracen.. Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Icon_king
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 24.10.10 13:45

A tko je izbrisao ovo posljednje.Tko se to postidio svoje "pameti".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by billy 24.10.10 16:36

Moze za tebe jedna scena sreco lol!

billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 3 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.