Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novogradiščanka Kim Verson prošla u TOP 10 show-a HTZ

Go down

Novogradiščanka Kim Verson prošla u TOP 10 show-a HTZ Empty Novogradiščanka Kim Verson prošla u TOP 10 show-a HTZ

Postaj by Admin 03.04.10 13:22

Novogradiščanka Kim Verson prošla u TOP 10 show-a HTZ Kimver11
Kim Verson

Prije nekoliko tjedana pisali smo kako je novogradiščanka Kim Verson prošla u TOP 100 poznatog show-a Hrvatska Traži Zvijezdu. U sinoćnjoj, prvoj emisiji uživo biralo se TOP 10 kanditata koji prolaze dalje. Sada već miljenica Tonija Cetinskog, ponovno je bila uspješna i dobila pohvale cijelog žirija, zaslužila status favoritkinje i prošla u TOP 10. Sinoć je otpjevala pjesmu Jelene Radan "Letim do snova". "Ti si to otpjevala s lakoćom i onako ziheraški. Mislim da ćeš ti dati još puno više. Morat ćeš se malo više otvoriti i tu svoju skromnost usmjerit negdje drugdje. Za ovaj posao moraš malo više gristi", savjetovao joj je Tony. "Sjetila sam se nekako Janis Joplin. Samo ostani kakva jesi, super si", komentirala je Anđa. "Mislim da kad bih ja nešto sad rekao protiv ove cure da bi me grom pogodio. Vjerujem da možeš dogurati daleko, neovisno o ovom showu", rekao je Fox.

Na nama je da čekamo slijeći petak i novu emisiju uživo i podržimo našu novogradiščanku koja zasigurno ima potencijal odnjeti titulu najbolje za ovogodišnju sezonu show-a Hrvatska Traži Zvijezdu. Prošle godine to je zamalo uspjelo također našoj sugrađanki, Barbari Dautović koja je prošla u samo finale u kojem je pobjedio Bojan Jambrošić.

U nastavku donosimo video sinoćnjeg nastupa.




Vijest sa novagradiska.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.