Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLOG X

+5
gorana
dreamer
Unitas
Admin
billy
9 posters

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

BLOG X Empty BLOG X

Postaj by billy 08.05.08 20:16

MJESTO X

Kao sto vec na puno postova i puno mailova vec cuh , ovo bi trebalo biti mjesto na kojem se dogodilo puno ruznih stvari.
Nisam picajzla vec sanjar i zato rezoniram na nekoj drugoj frekvenciji koja je najvjerovatnije najbliza mome djetinjastom egu i mojoj ravnicarskoj dusi koja ne trpi ni nametanje pravila ni bijes na bliznjega a kamoli nepravdu nad malim ljudima koji su ipak veci i jaci od svojih tlacitelja u onom smislu koji sam smisao i cini.
Netko od vas koji ste citali i pratili nase rijeci, nasa djela i nase misli koje smo vam polozili na dlan je iskoristio nasu iskrenost te pokusao osujetiti nesto sto vec godinama pokusavamo obnoviti .
Sto je to , mozda se pitate ?
Nije to ni yugonostalgija , niti internacionala , niti udbaska urota a ni anglosaksoska politika potpomognata masonerijom i slobodnim zidarstvom.
Hebiga , nije to cak ni sraz crvenih i crnih , vjere i nevjere , nasih i njihovih ..nee
To je ona zelja i ona volja da ostanemo grad i da se dignemo iz pepela kojim se vec dugo posipamo..mozda i predugo.
A sada dosta mnozine , jer ovo je moj blog i moje mjesto ..onaj tko mi je dirnuo i prijavio mog clana ovog foruma i nanio mu dusevnu bol zbog sitnice i zavisti neka se smatra kao prvo PIZDOM a kao drugo ciljem kojeg sam uzeo u vizir, ma koliko visoko ili nisko on sjedio i koliko se sigurno osjecao.
Ovaj je forum moja familija i za njega stojim iza svih svojih napisanih rijeci , te mogu reci da mi je bila cast i zadovoljstvo biti sa vama ..svima .

BLOG X 250643~Nigel-Terry-in-Excalibur-Posters
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

BLOG X Empty Re: BLOG X

Postaj by Admin 08.05.08 20:28

Samo jedan komentar... cool

Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Postaj by Gost 08.05.08 20:32

Bravo billy cool

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Unitas 08.05.08 20:34

My men cool
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Postaj by dreamer 08.05.08 20:36

Vidim ovog baju puknulo nadahnuće he he....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Postaj by Gost 08.05.08 20:37

Unitas je napisao/la:My men cool

sta je to s vama dvojicom... veli billy neki dan da si mu posluzio kao desna ruka, ti sad kazes my men :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: zezazm se, nemojte uzeti zaozbiljno

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by billy 08.05.08 20:39

Helena je napisao/la:

sta je to s vama dvojicom... veli billy neki dan da si mu posluzio kao desna ruka, ti sad kazes my men :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: zezazm se, nemojte uzeti zaozbiljno
hehehe ..ljubav po grcki :smijeh1: :smijeh1:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male

[Vrh] Go down

Postaj by Unitas 08.05.08 21:02

billy je napisao/la:
Helena je napisao/la:

hehehe ..ljubav po grcki :smijeh1: :smijeh1:

Tebe uzeti zaozbiljno, uzeo tebe tvoj dragi pa sad eto ima zlo u kuci
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Postaj by gorana 08.05.08 22:13

onda nam ti dođeš ....što ...tata hug me mig
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Postaj by billy 11.05.08 15:30

Dan Majki

Danas je bio jedan od onih dana koji mogu nazvati savrenim i koji mi je napunio baterije za predstojeci period obrata i iskusenja.
Ustvari, nista posebno , ideja je bila da na ovaj "Dan majki" odemo sa nasim kumovima i prijateljima na jedan spontani brunch i provedemo dan u druzenju i setnji.
Izabrali smo jednu farmu koja ima popratne programe za djecu a i za odrasle.
Vrijeme je bilo fantasticno 23° c i suncano, cijela priroda se probudila i zamirisala novim pocetcima, a tako sam se i ja osjecao jer novi pocetak je bas ono sto sam trebao.
Ponekad se covjek odalji od nekakvog kontakta sa cjelinom i sa vremenom ta distanca postaje sve veca, ali pri ovakvim danima kao sto je ovaj bio, sve ponovo dolazi na svoje mjesto.
Dan majki je i vise od simbolike , te se sjetih sto je moja majka sve za mene ucinila i jos uvijek cini..majcinska ljubav je jedna od onih ljubavi cija snaga je neogranicena i cija moc nas prati kroz cijeli zivot.
Gledam svoje klince i nacin na koji ih moja supruga gleda dok se igraju te ostajem zatecen uhvativsi tek dio tih vibracija koji treperi medu njima..
Ako mozemo govoriti o neraskidivoj vezi onda je to zacijelo ona izmedu majke i djeteta.

BLOG X Dsc01517

BLOG X Dsc01518

BLOG X Dsc01519

BLOG X Dsc01520

BLOG X Dsc01521
billy
billy
Top poster
Top poster

Male

[Vrh] Go down

Postaj by Gost 11.05.08 15:32

krasne slike billy... ja sam na zalost provela "Dan majki" bez svog sina :blue: :blue: :blue:

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by billy 11.05.08 15:36

Helena je napisao/la:krasne slike billy... ja sam na zalost provela "Dan majki" bez svog sina :blue: :blue: :blue:
sto je ..na izletu ??
billy
billy
Top poster
Top poster

Male

[Vrh] Go down

Postaj by Gost 11.05.08 15:38

billy je napisao/la:
Helena je napisao/la:krasne slike billy... ja sam na zalost provela "Dan majki" bez svog sina :blue: :blue: :blue:
sto je ..na izletu ??

otisao sa izvidjacima na logorovanje... satori, vrece za spavanje, priroda, logorska vatra - 4.5 dana .. uzasno mi nedostaje

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by billy 11.05.08 15:42

Helena je napisao/la:
billy je napisao/la:
sto je ..na izletu ??

otisao sa izvidjacima na logorovanje... satori, vrece za spavanje, priroda, logorska vatra - 4.5 dana .. uzasno mi nedostaje
ma lijepo je njemu ne brini ..no ipak je to majcinska ljubav :cheers2:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male

[Vrh] Go down

Postaj by billy 12.05.08 12:06

Iskrenost

U polumraku lazi
polupijan
i beskrajno mlad
objasnjavam si svrhu euforije
i tako tanku liniju izmedu
paronje i sizôfrenije .
Obmanjen jeftino placenom cijenom
spooznaje te faktom
da je kontrola postala farsa
a pokusni misevi dolaze sa marsa
odlazim na mjesta za koja znam
da si tu ,i da si bila i svjedocila..moja mila
Farsa, kalupi,lazi..
sve pada kad te cuvam
i kad cuvas me
LEA
Rijeci su tako bogate mislima
a siromasne osjecajima
NE , ne zelim glumiti ljubav ..tako cistu i tako daleku.

BLOG X Gralsr10
billy
billy
Top poster
Top poster

Male

[Vrh] Go down

Postaj by gorana 12.05.08 14:27

thinking :bravo: :bravo: :bravo:
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Postaj by billy 16.05.08 16:04

SVI MI

Svi mi nismo niti svjesni koliko sebe i svoga vremena ulazemo da jedno ovakvo mjesto zazivi, no to je samo onaj prvi val na kojem jasemo euforicno i puni snova .
Sljedi naravno satisfakcija i trenutak u kojemu masta ubacuje u 5 brzinu a put je besprekorno ravan i perfektno aerodinamican tako da se niti ne nazire kraj uspona koji eto sa lakocom odradujemo..bolje od mamine kuhinje, bolje od dobitka u kladionici, bolje od onanije pa cak i sexa i bolje od prvog puta ..
Odjednom dolazi do ponavljanja i zasicenja topicima koji se tako grcevito pokusavaju probiti na 10 postova ,.odjednom dolazi do spoznaje da niti jedan raj nije potpun bez prisutnosti pakla i obrnuto , da niti jedan pravac ne moze biti beskonacan ma sto nam fizika ili matematika tvrdili ..fuck them all ..
Oduvijek sam forumase promatrao kao zvijezde na nebu ..legnem na umorna mi leda i gledam u forumasko nebo..svi zare i svijetle jednom posebnom bojom , ..predivan pogled i saznanje da sam ga smio dozivjeti..no ubrzo i prebrzo neki od njih perstaju postojati a neki od njih uprkos svom svom trudu ne sjaje istim sjajem..
Tri se godine borim da jedna slika koju pamtim ne umre , i tri godine dajem gotovo sve od sebe da se ponovo postigne ravnoteza moga grada uprkos svemu sto se dogadalo i sto ce se dogoditi .
Osobno imam jak osjecaj za trenutno i buduce vrijeme i bas zato i pisem ove rijeci..
Ovo mjesto zasluzuje da ima buducnost , te zato molim i pozivam top postere da odrzavaju level koji se ocekuje .
Internet je mocno oruzje i mocan medij ..nadam se da ste svi svjesni koliko toga preko toka mozemo postici..ne za sebe ..nego za one kojima je to potrebno ..

BLOG X Phoenix_by_Shyada_320
billy
billy
Top poster
Top poster

Male

[Vrh] Go down

Postaj by Gost 18.05.08 20:15

Nije vrag da si složio jedan tekst u blogu samo radi mene! googlaj

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by billy 19.05.08 6:43

BigSaint je napisao/la:Nije vrag da si složio jedan tekst u blogu samo radi mene! googlaj
drago mi je da si se u njemu prepoznao , jer mi je to bio i cilj.
Text je viseslojan i odnosi se na sviju nas i ljepo je vidjeti da se i ti takvim smatras.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male

[Vrh] Go down

Postaj by Gost 19.05.08 6:44

Molim vas da ubuduce svoje osobne konflikte ne ispoljavate na ovom mjestu.
Forum je dovoljno velik da se to uradi negdje drugdje.
Hvala . :cheers2:

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost 19.05.08 9:15

billy je napisao/la:
BigSaint je napisao/la:Nije vrag da si složio jedan tekst u blogu samo radi mene! googlaj
Text je viseslojan i odnosi se na sviju nas i ljepo je vidjeti da se i ti takvim smatras.

Prepoznao, to je višeslojno, a znam da ti je to bio cilj pa reko samo da provjerim!
Evo svi koji ste sinoć čitali forum (Helena, Blue, Axe, Čarolija...) očito da sam bio u pravu! Toliko o tome, sada možemo dalje!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost 19.05.08 10:27

BigSaint je napisao/la:
billy je napisao/la:

Prepoznao, to je višeslojno, a znam da ti je to bio cilj pa reko samo da provjerim!
Evo svi koji ste sinoć čitali forum (Helena, Blue, Axe, Čarolija...) očito da sam bio u pravu! Toliko o tome, sada možemo dalje!

nisi, jer ti jos uvijek nisi svi mi, ti si samo jedan dio cjeline koju cinimo svi mi

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost 19.05.08 10:49

Helena je napisao/la:
BigSaint je napisao/la:
billy je napisao/la:

nisi, jer ti jos uvijek nisi svi mi, ti si samo jedan dio cjeline koju cinimo svi mi

Naravno da nisam, ali je Blue rekao da se sigurno ne odnosi na mene jer nisam Top poster...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by oracle 19.05.08 11:36

a šta s nama ambicioznima ne kuzim
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314