Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

neradi mi stari forum?

+4
Klio
AcE fux0r
Tatsha
TENG
8 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

neradi mi stari forum? - Page 2 Empty Re: neradi mi stari forum?

Postaj by Gost 12.01.08 14:32

proxi je napisao/la:Očekivao si? Ponekad murdy moj pokazuješ svoju dvoličnost!
Iza mog nicka se krije mnogo toga, pogotovo iza mog prezimena i imena!Puno stvari se napravilo oko tzv. "hackiranja" ali nikad, nikad se nisu krali identiteti! Ako je ovdje upoznat bilo tko u hackiranje, onda zna da mu je to ispod časti! Nikad se nisu krali novci sa tuđih računa niti se provaljivalo u njih! Držo sam jezik za zubima kad se prozvalo mene na starom forumu, ovdje to neću napravit! Žao mi je samo što neki ljudi shvaćaju stvari u krivom smislu i prave se pametni oko toga.
Osjecas se prozvanim iako te osobno niko nije prozvao , smanji dozivljaj jer imena nisu pala .
Tvoj sam post ocekivao poslje onog jucerasnjeg kratkog PM , koji je ustvari mogao znaciti sve i svasta .
Odlucio si sa tim izaci na topic i to je ok, ali nekuzim zasto se osjecas prozvanim jer jos uvijek se govori o tamo nekoj "ekipi".
Moji izvori informacija su u velikom spektru, ali nikad sa njima ne izlazim u javnost jer kao sto rekoh to nije moja nadleznost, ali raditi sa informacijama jest , nazovi to profesionalnom deformacijom ili kako hoces no ne shvacaj neke stvari osobno, bar ne sa moje strane.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

neradi mi stari forum? - Page 2 Empty Re: neradi mi stari forum?

Postaj by AcE fux0r 12.01.08 14:38

Da murdy, osjećam se prozvanim! Znaš zašto, zato što jesam prozvan na ovom topicu! Nisi mogao očekivati moj post, mogao sam napisati neku sasvim lijevu nebulozu! Ne valja previše znati, a bogami ni premalo!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

neradi mi stari forum? - Page 2 Empty Re: neradi mi stari forum?

Postaj by Gost 12.01.08 14:45

proxi je napisao/la:Da murdy, osjećam se prozvanim! Znaš zašto, zato što jesam prozvan na ovom topicu! Nisi mogao očekivati moj post, mogao sam napisati neku sasvim lijevu nebulozu! Ne valja previše znati, a bogami ni premalo!
OK, ako se osobno osjecas prozvanim to je tvoja stvar, a da neces napisati neku nebulozu vec ono sto jesi, e u to sam bio 100% siguran jer znam kako se ponasas u takvim situacijama sto ti naravno ide u plus kao karakterna osobina , ali mislim da se ovdje iz muhe pravi slon i nepotrebno guzva oko neke druge teme na koju je netko drugi povukao paralelu.
Naravno da sve to ide po zakonu spojnih posuda ali ako exzistiras u paralelnom svijetu onda nemozes ocekivati da se ti svjetovi nekad ne dotaknu..to vrijedi za sve nas koji pisemo na ovom topicu, zar ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

neradi mi stari forum? - Page 2 Empty Re: neradi mi stari forum?

Postaj by AcE fux0r 12.01.08 14:57

povukao je paralelu i napravio ovo što se sad dešava! Pri tome je ušao u stvari o kojima nema veze! Krađa identiteta je hebena stvar, no rušenje foruma je nešto sasvim drugo, to je ta paralela koju ljudi ne razumiju!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

neradi mi stari forum? - Page 2 Empty Re: neradi mi stari forum?

Postaj by Gost 12.01.08 15:05

Decki, a da se vratite na temu? Mislim da ovakva rasprava nije potrebna, ok?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

neradi mi stari forum? - Page 2 Empty Re: neradi mi stari forum?

Postaj by Gost 12.01.08 16:00

Ma vidi , MOD4 ..ovakve se stvari nebi niti dogadale da ova dva foruma funkcioniraju odvojeno, no cim se pocmu dodirivati, a to je otvaranjem ovakvih topica onda je neminovno da dode do vidljivost repa zvijezde repatice i svih popratnih pojava koja takva donosi.
Ovo su djecije bolesti mladog portala na kojima se treba nesto nauciti , a ne ponavljati stare greske.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

neradi mi stari forum? - Page 2 Empty Re: neradi mi stari forum?

Postaj by TENG 12.01.08 22:27

jadni su oni koji misle da znaju, a sretni su oni koji znaju misliti...

pošto ovo ode Off-Topic, pošto sam pokrenuo temu ako admin želi može lock.
TENG
TENG
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 148
Location : nova gradiška
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

neradi mi stari forum? - Page 2 Empty Re: neradi mi stari forum?

Postaj by Admin 12.01.08 22:47

Poštujem tvoju želju. Tema je lock.... uzivanje
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

neradi mi stari forum? - Page 2 Empty Re: neradi mi stari forum?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.