Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zamolba za pomoć

Go down

Zamolba za pomoć Empty Zamolba za pomoć

Postaj by Admin 26.05.10 14:14

Zamolba za pomoć Cora10
Cora

Rođena sam u Novoj Gradiški i od djetinjstva imam problema s vidom i svakim danom stanje se sve više pogoršava. Sada sam slijepa osoba s ostatkom vida od 5%. Članica sam i predsjednica Udruge slijepih Nova Gradiška i korisnica sam psa vodiča za slijepe.

Pas mi je dodijeljen od strane Udruge za školovanje za pasa vodiča i mobilitet Zagreb.
Danas moj pas vodič, Cora, treba pomoć. Naime, potrebna joj je hitna operacija uklanjanja izrasline ispod očnog kapka. Operacija se mora obvaviti u Zagrebu. Trošak operacije je 1.000,00 kuna, bez dodatnih troškova, prijevoz psa do Zagreba i nazad jer nemam vlastiti automobil, troškovi post operativnog oporavka, kontrole, lijekovi za psa, itd...

Budući da živim od invalidske mirovine koja je mala, nisam u mogućnosti snositi sve troškove, stoga, ovim putem molim za pomoć.
Cora mi je najbolji prijatelj i moje oči koje me vode gdje god idem.

Sve donacije možete uplatiti na tekući račun koji glasi na ime Nevenka Valešić, a račun je otvoren u Privrednoj banci Zagreb, broj računa:
2340009-3213352342

Unaprijed se svima zahvaljujem.
Nena i Cora
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.