Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

+5
sylar
Unitas
Tatsha
faca
Sgt.Colossus
9 posters

Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Gost 25.01.08 22:34

Da imamo zlocinaca i kojekakvih kretena koji su je zasluzili - bogme imamo... Nase pravodudje je preblago... Budala zatuce mater i oca sikirom, il raskomada il propuca nekog i dobije - 10,15 godina. ako se dobro vlada u zatvoru, ima sanse da izadje i ranije... Sto vi mislite - treba li uvesti smrtnu kaznu kod nas, i opcenito, sto mislite o kaznama za teske delikte?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Sgt.Colossus 25.01.08 22:57

A sta da se radi o nekom tvom,npr ko ti je drag,mozda nakon toga vise nece i bit..al et..
Bas smrtna kazna,neznam.. Suspect
Sgt.Colossus
Sgt.Colossus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 293
Location : NG
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by faca 26.01.08 8:02

Da .
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Tatsha 26.01.08 8:21

apsolutno sam za smrtnu kaznu, ali i za pooštrenje postojećih, odnosno za izbijanje navike iz glava sudaca koji daju minimalnu kaznu predviđenu za neki zločin, a onda na to još dođu izlasci vikendom i naposlijetku pomilovanje
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Unitas 26.01.08 9:15

Sto se tice smrtne kazne o tome bi se dalo jos puno razglabati, mada sam misljenja da bi i taj vid kaznjavanja zlocina trabalo uvesti ali iaso tako i mogucnost dozivotnog robijanja bez mogucnosti pomilovanja uz rad bez nadoknade da vrate dug drustvu o koje su se okoristili i na neki nacin ljudima uskratili bezbrizan nacin zivota o lijepoj nasoj
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Gost 26.01.08 9:21

Unitas je napisao/la:Sto se tice smrtne kazne o tome bi se dalo jos puno razglabati, mada sam misljenja da bi i taj vid kaznjavanja zlocina trabalo uvesti ali iaso tako i mogucnost dozivotnog robijanja bez mogucnosti pomilovanja uz rad bez nadoknade da vrate dug drustvu o koje su se okoristili i na neki nacin ljudima uskratili bezbrizan nacin zivota o lijepoj nasoj

je, i onda ih drzava hrani 40,50,60 godina... kostaju nas!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by faca 26.01.08 9:22

Sgt.Colossus je napisao/la:A sta da se radi o nekom tvom,npr ko ti je drag,mozda nakon toga vise nece i bit..al et..
Bas smrtna kazna,neznam.. Suspect

Kako ti može bit drag onaj što je ubio curu sad nedavno i još kaže : kakav bi bio muškarac da nisam probo. ? Da mi je drag sto puta ima da dobije što je zaslužio. Ne kažem da je on za smrtnu kaznu. To odlučuje sud na temelju dokaza i zakona. Al smrtna kazna - DA.
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by sylar 26.01.08 11:41

DA
sylar
sylar
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 57
Location : Os - Ng
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Sgt.Colossus 26.01.08 12:27

faca je napisao/la:
Sgt.Colossus je napisao/la:A sta da se radi o nekom tvom,npr ko ti je drag,mozda nakon toga vise nece i bit..al et..
Bas smrtna kazna,neznam.. Suspect

Kako ti može bit drag onaj što je ubio curu sad nedavno i još kaže : kakav bi bio muškarac da nisam probo. ? Da mi je drag sto puta ima da dobije što je zaslužio. Ne kažem da je on za smrtnu kaznu. To odlučuje sud na temelju dokaza i zakona. Al smrtna kazna - DA.

Reko sam do toga trenutka drag,bolje vise nece naravno bit..
Kako si reko,sud neka odluci..

Svako ima svoje misljenje,ja sam samo rekao svoje..
Sgt.Colossus
Sgt.Colossus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 293
Location : NG
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Unitas 26.01.08 12:46

Helena je napisao/la:
Unitas je napisao/la:Sto se tice smrtne kazne o tome bi se dalo jos puno razglabati, mada sam misljenja da bi i taj vid kaznjavanja zlocina trabalo uvesti ali iaso tako i mogucnost dozivotnog robijanja bez mogucnosti pomilovanja uz rad bez nadoknade da vrate dug drustvu o koje su se okoristili i na neki nacin ljudima uskratili bezbrizan nacin zivota o lijepoj nasoj

je, i onda ih drzava hrani 40,50,60 godina... kostaju nas!

Helena ocito nisi procitala do kraja
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by AcE fux0r 26.01.08 12:48

Unitas je napisao/la:Sto se tice smrtne kazne o tome bi se dalo jos puno razglabati, mada sam misljenja da bi i taj vid kaznjavanja zlocina trabalo uvesti ali iaso tako i mogucnost dozivotnog robijanja bez mogucnosti pomilovanja uz rad bez nadoknade da vrate dug drustvu o koje su se okoristili i na neki nacin ljudima uskratili bezbrizan nacin zivota o lijepoj nasoj

Takva osoba taj dug nikad neće moći vratit društvu! Život je život, nemoš ga vratit kad ga oduzmeš da se ne znam kolko trudiš!
Uvođenje smrtne kazne? NAravno da sam ZA! No pri tome se mora vodit računa da se upravni sustav mora sredit i dovesti na razinu gdje će porota i sudac znati odredit kaznu!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Unitas 26.01.08 14:53

Ace sa tobom se slazem u potpunosti sto se tice krvnih delikata ali sa druge strane ni smrtna kazna nece vratiti u zivot neduzno umorenu zrtvu tako da se vracam na onu svoju tvrdnju da bi se o tome dalo jos mnogo razglabati.
Međutim sto se tice tvoga drugog dijela posta e tu sad i pocinju problemi dok god kod ljudi makar i na ovim prostorima novac bude na prvom mijestu ispred i postenja i moralnih nacela ljudske rase kao takve, a to ispraviti biti ce jako jako tesko, kao sto svi skupa znamo da zbog istog tog novca i gramzljivosti ljudi nema granica.
Pa nekaze se zalud da para vrti gdje ni burgija nece.
Prema tome sam skeptik u bilo kakvo pravedno drustvo opcenito u svijetu
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by maxx 28.01.08 11:08

DA!I to da se uvede za onog lika sto je u tunelu s kamionom ubio 4 osobe!Ja bih takvima osobno presudio! rip
maxx
maxx
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 107
Location : crna rupa
Registration date : 01.01.2008

http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=59686

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Gollum 17.02.08 20:49

Smrtna kazna? Pa ne znam zapravo šta da mislim. Gledajući sav taj narasli kriminal i sva ta brutalna ubojstva što se u posljednje vrijeme dešavaju kod nas pomislim da bi trebalo i kod nas uvesti smrtnu kaznu. Ali opet-nemogu a da si ne postavim jedno pitanje. Zar se i mi takvim činom zapravo ne postavljamo u položaj ubojice samo na zakonom dopušten način. Ipak mislim da je gora kazna živijeti sa tom spoznajom da si nekome oduzeo život. Možda bi trebalo zapravo povečati kazne kao ne znam u Americi na 3 doživotne.40 godina je ipak malo. Postoje zločini i zločini svaki nije jednak pa naravno i kazne ne mogu biti jednake zato maxx pazi i ti sutra možeš sijesti u svoj auto trenutak nepažnje i koliko ljudi možeš ubiti. affraid
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by gorana 22.02.08 13:48

definitivno DA, i to prvenstveno za pedofile, pod uvjetom da im se dokaže da su napastovali djecu, jer nemožeš nekoga osuditi samo zato jer je ženi ili mužu stao na žulj, ali kad nekoga osude na par godina jer je nekom nedužnom djetetu upropastio život, a on zbog dobrog ponašanja izadje za malo manje i opet napravi isto nekom drugom djetetu, ja bih takve monstrume riješila života pa da se ne pate ,( jer obično kažu da je to neizlječiva bolest, a usput i djeca koja su napastvovana postaju pedofili kad odrastu, pa onda to postaje začarani krug) , znači da jedini način da se taj krug prekine je da ih se istrebi, a onda bi i oni koji to još nisu postali 5 puta razmislili prije nego stave svoje šape na nečije dijete. Ja se izvinjavam ako sam bila preoštra ali na pedofile sam alergična, i da saznam da mi netko na taj način napastvuje dijete mislim da mu ne bi trebao sud
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by maxx 22.02.08 14:06

DA!A kod nas imas takvih kriminalaca na izvoz! rip
maxx
maxx
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 107
Location : crna rupa
Registration date : 01.01.2008

http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=59686

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Gollum 27.02.08 21:33

gorana je napisao/la:definitivno DA, i to prvenstveno za pedofile, pod uvjetom da im se dokaže da su napastovali djecu, jer nemožeš nekoga osuditi samo zato jer je ženi ili mužu stao na žulj, ali kad nekoga osude na par godina jer je nekom nedužnom djetetu upropastio život, a on zbog dobrog ponašanja izadje za malo manje i opet napravi isto nekom drugom djetetu, ja bih takve monstrume riješila života pa da se ne pate ,( jer obično kažu da je to neizlječiva bolest, a usput i djeca koja su napastvovana postaju pedofili kad odrastu, pa onda to postaje začarani krug) , znači da jedini način da se taj krug prekine je da ih se istrebi, a onda bi i oni koji to još nisu postali 5 puta razmislili prije nego stave svoje šape na nečije dijete. Ja se izvinjavam ako sam bila preoštra ali na pedofile sam alergična, i da saznam da mi netko na taj način napastvuje dijete mislim da mu ne bi trebao sud

Jako si mi simpatična i sviđaju mi se tvoji postovi,ali u svezi ovog tvoga komentara o smrtnoj kazni pedofilima želim ti postaviti jedno pitanje:Dali bi ta smrtna kazna jednako vrijedila za sve pedofile ili bi ipak zaobišla one u mantijama.Jer ako mjerimo neka mjera bude onda svima jednaka.Jer dok jedne osuđujemo,pljujemo i bacamo limune na njih druge dočekujemo kao žrtve pravnog sistema i dopuštamo im da ponovo rade sa djecom.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by gorana 28.02.08 10:20

mislim da sam bila dovoljno jasna kad sam rekla da se začarani krug može prekinuti tako da ih se treba istrijebiti, bez obzira šta oni nosili. Kad bolje razmislim te u mantijama bih objesila na stup srama prije pogubljenja, jer baš oni bi trebali predstavljati nekakav moralni uzor svima nama, a ispada da je među njima dosta pedofila ili ih je tu najviše otkriveno. Twisted Evil
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by faca 02.03.08 11:39

https://www.youtube.com/watch?v=gVt26U5dF2k

poslušajte.......
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu? Empty Re: Treba li kod nas uvesti smrtnu kaznu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.