Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tesko je forumas biti :)

+2
sylar
Tatsha
6 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by AcE fux0r 27.01.08 19:46

Hmmm....nemam trenutno inspiracije!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Gost 27.01.08 19:50

a, dosli smo ovdje sa toliko optimizma Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by AcE fux0r 27.01.08 19:52

hehehe, nema kad te uhvati trenutak, onda ti se niš ne da!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Gost 27.01.08 19:56

sad ce me Admin kilnuti zbog ovog prijedloga, ali... mozda da se jedan dio tema (onih glupih, nepotrebnih, bez odgovora) pobrise, i da krenemo od pocetka, oprezno i malim koracima, a?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by AcE fux0r 27.01.08 20:33

Ne znam, to samo Yoda zna!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Admin 27.01.08 22:45

Tatsha je napisao/la:
Helena je napisao/la:znate sta je meni cudno? Na onom Forumu ste se svi bunili da je dosadan, htjeli ste nesto bolje! Sa puno optimizma se doslo na ovaj Forum i sta se dogadja? Ne valja ni to! Zanimljivo! A, da mi netko objasni zasto?

ja sam se bunila zbog adminove samovlade, a ona se počinje primjećivati i ovdje što ako se ne zaustavi niš od ovoga imho
Nije me bilo par sati i već frka...
O kakvoj je samovladi riječ? Molim odgovor!
Ako vam smeta otvaranje topica pod nickom admin, ok... neću više ništa otvarati.

Ali, molim objašnjenje:
1. Zašto admin ne bi smio otvarati teme?
2. Je li to po naputku murdoca?
3. U čemu sam ja to pogriješio?

Molim redom odgovore.

I da, imam dva nicka i trebao sam pisati pod onim drugim, ali eto, meni se sviđalo pod ovim... a murdoc, opsjenar koji vama vlada, otkrio vam je strašnu novost: admin ima dva nicka.
Pa normalno da imam jer sam trebao pisati pod drugim, ali eto nisam... da se odem baciti pod vlak?

Ovih dana izražavali smo suosjećanje s njim u vezi njegove kćeri ( i danas mislim tako ), ali on očito ništa nije naučio. I dalje želi biti onaj tko upravlja našim životima (kako on reče, član komiteta 300), a vidim da mu to i uspijeva, barem što se tiče nekih članova...
On je moderator na onom forumu i zapravo admin jer njime upravlja umjesto pravog admina.
Btw, na onom forumu piše pod desetak nickova i svako malo otvara novi...

Svaki dan visi na ovom forumu kao gost (valjda mu je jasno da znam o tome više nego on), zašto???
Odgovor nađite sami i ne prozivajte me ni zašto. Na sva vaša pitanja, prijedloge, probleme, odgovaram odmah ili u toku dana i rješavam ih... Zato, ne uspoređujte me sa bivšim adminom, a još manje sa opsjenarom murdocom.

I da, zaboravih na kraju, ovaj forum će opstati, bez obzira tko što radio i pokušao podmetati...
tko smeta
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by AcE fux0r 28.01.08 6:16

Geezz....odma sve na čengele!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Tatsha 28.01.08 8:37

Admin je napisao/la:

Ali, molim objašnjenje:
1. Zašto admin ne bi smio otvarati teme?
2. Je li to po naputku murdoca?
3. U čemu sam ja to pogriješio?

Molim redom odgovore.



nije lijepo da je admin pokretač 70%tema, poželjno je potaći korisnike da to čine, ma koliko mi murdy bio drag ja nisam njegov štitonoša, već imam svoje mišljenj,pogriješio si postanjem pod nickom admin, jer se zna da je admin glavni i da se njemu ne treba proturiječiti jer u tome slučaju slijedi ban

i da nije nitko trebao otkriti tvoj drugi nick, već si ga sam otkrio još top temama, odnosno obavijestima


https://novagforum.forumcroatian.com/fotografije-i-slike-f6/fotografiranje-nekoliko-savjeta-t66.htm
https://novagforum.forumcroatian.com/fotografije-i-slike-f6/rjeenik-digitalnih-foto-i-video-pojmova-t67.htm
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Admin 28.01.08 12:46

Tatsha je napisao/la:
Admin je napisao/la:

Ali, molim objašnjenje:
1. Zašto admin ne bi smio otvarati teme?
2. Je li to po naputku murdoca?
3. U čemu sam ja to pogriješio?

Molim redom odgovore.



nije lijepo da je admin pokretač 70%tema, poželjno je potaći korisnike da to čine, ma koliko mi murdy bio drag ja nisam njegov štitonoša, već imam svoje mišljenj,pogriješio si postanjem pod nickom admin, jer se zna da je admin glavni i da se njemu ne treba proturiječiti jer u tome slučaju slijedi ban

i da nije nitko trebao otkriti tvoj drugi nick, već si ga sam otkrio još top temama, odnosno obavijestima
.....
Za bann postoje moderatori, a ne admin. Zato sam i podijelio ovlasti moderatorima.
Ako će admin služiti samo zato da dijeli bann nakon što mu se proturječi onda zaista nemam komenatra, ili da budem prost pa da kažem: nabijem takvog admina i takav forum na onu stvar...

Da, nisi odgovorila o kakvoj je samovladi riječ?
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Tatsha 28.01.08 12:53

Admin je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:
Admin je napisao/la:

Ali, molim objašnjenje:
1. Zašto admin ne bi smio otvarati teme?
2. Je li to po naputku murdoca?
3. U čemu sam ja to pogriješio?

Molim redom odgovore.



nije lijepo da je admin pokretač 70%tema, poželjno je potaći korisnike da to čine, ma koliko mi murdy bio drag ja nisam njegov štitonoša, već imam svoje mišljenj,pogriješio si postanjem pod nickom admin, jer se zna da je admin glavni i da se njemu ne treba proturiječiti jer u tome slučaju slijedi ban

i da nije nitko trebao otkriti tvoj drugi nick, već si ga sam otkrio još top temama, odnosno obavijestima
.....
Za bann postoje moderatori, a ne admin. Zato sam i podijelio ovlasti moderatorima.
Ako će admin služiti samo zato da dijeli bann nakon što mu se proturječi onda zaista nemam komenatra, ili da budem prost pa da kažem: nabijem takvog admina i takav forum na onu stvar...

Da, nisi odgovorila o kakvoj je samovladi riječ?

ne stječe se dojam da admin nije glavni, imaš drugi nick i koristi ga

samovlada se osjetila na drugom forumu, a rekla sam da se počinje osjećati i ovdje, možda je subjektivno nakon onoga fajta s murdyijem, ak zaista je samo subjektivno sorry my bad, al zaista mi se ne sviđa put kojim kročimo
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Gost 28.01.08 12:56

Tatsha je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:
Admin je napisao/la:

Ali, molim objašnjenje:
1. Zašto admin ne bi smio otvarati teme?
2. Je li to po naputku murdoca?
3. U čemu sam ja to pogriješio?

Molim redom odgovore.



nije lijepo da je admin pokretač 70%tema, poželjno je potaći korisnike da to čine, ma koliko mi murdy bio drag ja nisam njegov štitonoša, već imam svoje mišljenj,pogriješio si postanjem pod nickom admin, jer se zna da je admin glavni i da se njemu ne treba proturiječiti jer u tome slučaju slijedi ban

i da nije nitko trebao otkriti tvoj drugi nick, već si ga sam otkrio još top temama, odnosno obavijestima
.....
Za bann postoje moderatori, a ne admin. Zato sam i podijelio ovlasti moderatorima.
Ako će admin služiti samo zato da dijeli bann nakon što mu se proturječi onda zaista nemam komenatra, ili da budem prost pa da kažem: nabijem takvog admina i takav forum na onu stvar...

Da, nisi odgovorila o kakvoj je samovladi riječ?

ne stječe se dojam da admin nije glavni, imaš drugi nick i koristi ga

samovlada se osjetila na drugom forumu, a rekla sam da se počinje osjećati i ovdje, možda je subjektivno nakon onoga fajta s murdyijem, ak zaista je samo subjektivno sorry my bad, al zaista mi se ne sviđa put kojim kročimo

Bit ce to jos sve ok Tatsha, vidjet ces.. jos cemo s uzivanjem svi skupa pisati na ovom mjestu! :cheers2:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Admin 28.01.08 17:19

Tatsha je napisao/la:
ne stječe se dojam da admin nije glavni, imaš drugi nick i koristi ga

samovlada se osjetila na drugom forumu, a rekla sam da se počinje osjećati i ovdje, možda je subjektivno nakon onoga fajta s murdyijem, ak zaista je samo subjektivno sorry my bad, al zaista mi se ne sviđa put kojim kročimo

Ok, spreman sam pročitati sve savjete i ideje. Koji je to put kojim želiš da kročimo? Pucaj...
Isto tako, želim čuti i druge forumaše.

Btw, vraćam se u dio foruma koji je vama nevidljiv, onaj dio u kojem se čovjek gadno naradi da bi ste vi vidjeli ovo što vidite...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Tatsha 28.01.08 17:46

Admin je napisao/la:

Btw, vraćam se u dio foruma koji je vama nevidljiv, onaj dio u kojem se čovjek gadno naradi da bi ste vi vidjeli ovo što vidite...

e taj dio ti je super,još ak se uspije riješiti ono povremeno čudno učitavanje (bježenje u desno) same tabele foruma cheers cheers

želim da bude više spontanosti, da se ljudi ne "boje" otvoriti bb teme zato što ih admin ne voli i isto tako da se jednostavno pusti da teme polako pristižu, neforsirano, tako da se o svakoj uspije pročavrljati
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Admin 28.01.08 18:20

Tatsha je napisao/la:
Admin je napisao/la:

Btw, vraćam se u dio foruma koji je vama nevidljiv, onaj dio u kojem se čovjek gadno naradi da bi ste vi vidjeli ovo što vidite...

e taj dio ti je super,još ak se uspije riješiti ono povremeno čudno učitavanje (bježenje u desno) same tabele foruma cheers cheers

želim da bude više spontanosti, da se ljudi ne "boje" otvoriti bb teme zato što ih admin ne voli i isto tako da se jednostavno pusti da teme polako pristižu, neforsirano, tako da se o svakoj uspije pročavrljati

Na mom računalu sve se učitava kako treba i ništa ne bježi, ali ja sam sam na 2Mb, ako kužiš što hoću reći... to se događa na mreži gdje vas ima na stotine, pa se računalo ponaša kao da je na dial-up-u...

Da li će biti više spontanosti ne ovisi o meni nego o ljudima koji to jesu ili nisu.
Što se tiče BB tema, točno, ja ih ne volim, ali nigdje nisam zabranio ili napisao da zabranjujem takve teme. Nemojte se pozivati na mene, pokažite inicijativu, budite spontani i sve će biti u redu.

Ono što zaista ne volim je otvaranje tema: ovaj forum, onaj forum, itd... Ovaj forum nije, nikome, nikakva konkurencija ili bilo što slično. Ovaj forum je samo forum kao i svi drugi forumi bilo gdje u svijetu. Otvoreni za svakoga tko želi ovdje pisati i komentirati uz poštovanje pravila.

Forume, kao takve, ne treba komentirati, a kako se nekome sviđa ili ne, određeni dizajn (izgled) foruma, to je njegova privatna stvar, a ne tema za raspravu.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Gost 28.01.08 23:20

Pročitala sam u komadu svih 5 stranica ovoga topića.
Na par stvari imam želju dati svoj komentar, pa vas lijepo molim
da mi ne zamjerite na tome.
Kao prvo: Thanks admine što si potvrdio moje sumnje. Naime, ponekad me zabavlja odgonetati koji nick pripada murdocu na onom forumu. Osim što prepoznajem "rukopis" jedne osobe, ima još dosta tragova koji odaju da bi mogla biti riječ o istoj osobi.

Sviđa mi se tvoje misljenje glede otvaranja tema: ovaj forum, onaj forum.

I poslijedne, ostavljeno za kraj, a radi se o novim i zanimljivimm topicima.
Od prvoga dana ovoga foruma imala sam u glavi za njega nekoliko zamisli. Nisam ih uspjela realizirati zbog nekih čudnih razloga, a sada to ne želim bez konzultacija sa vama.


Sam dizajn foruma, čim sam ga ugledala, u meni je probudio inspiraciju za neke teme, drugačije vrste postova, drugačiji način izražavanja....
Jednostavno sam odmah znala što bih željela vidjeti na njemu.

Voljela bih znati što mislite o tome da se otvori topić u kojemu bi svatko od nas, na svoj način, unoseći i svoje riječi, komentare, emocije...(uz, a ne samo -copy/paste) predstavio po jedno mjesto, grad, otok... bilo da ste bili tamo, ili tek planirate jednom....
Ali, u Hrvatskoj. Toliko je lijepa i prebogata svojim znamenitostima, planinama, otocima, gradovima, gradićima...stvarno mislim da nema smisla lutati ovdje po Hawaima, kad mnogi nisu vidjeli uživo ni naše prekrasno jadransko more.
Ako vam se ovo čini o.k. prijedlog, tada krenimo zajedno u pustolovinu, vodimo jedni druge slikom i riječima uzduž i poprijeko Lijepe naše. Tko zna, možda se negdje i sretnemo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Tatsha 29.01.08 8:53

Čarolija je napisao/la:

Voljela bih znati što mislite o tome da se otvori topić u kojemu bi svatko od nas, na svoj način, unoseći i svoje riječi, komentare, emocije...(uz, a ne samo -copy/paste) predstavio po jedno mjesto, grad, otok... bilo da ste bili tamo, ili tek planirate jednom....
Ali, u Hrvatskoj. Toliko je lijepa i prebogata svojim znamenitostima, planinama, otocima, gradovima, gradićima...stvarno mislim da nema smisla lutati ovdje po Hawaima, kad mnogi nisu vidjeli uživo ni naše prekrasno jadransko more.
Ako vam se ovo čini o.k. prijedlog, tada krenimo zajedno u pustolovinu, vodimo jedni druge slikom i riječima uzduž i poprijeko Lijepe naše. Tko zna, možda se negdje i sretnemo...


može, pucaj bounce
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Gost 29.01.08 22:44

Super, ali treba mi vremena da sve to dobro napravim, pronađem slike, tekstove, oblikujem, uredim.... imas e-mail googlaj
I tada ćemo čitati. informiram se citam knjigu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by maxx 02.02.08 12:22

Ajde Carobna!Spora si kao puz!Mrdni malo.... ruganje
maxx
maxx
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 107
Location : crna rupa
Registration date : 01.01.2008

http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=59686

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Gost 03.02.08 9:23

Ma nisam zaboravila, jednostavno nemam dovoljno vremena da se posvetim tome. C/P mogu napraviti u par minuta ali, to nije ono što želim
i kako sam zamislila. imas e-mail

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Blue Shadow 03.02.08 9:27

Čarolija je napisao/la:Ma nisam zaboravila, jednostavno nemam dovoljno vremena da se posvetim tome. C/P mogu napraviti u par minuta ali, to nije ono što želim
i kako sam zamislila. imas e-mail

Ne žuri, bit će to ok, a kad kreneš otvori novi topic pod nazivom: Putopisne reportaže ili nešto takvo...

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Gost 03.02.08 15:07

Radim na tome...
putujem web-om, prikupljam fotke, povijesne podatke, zanimljivosti,
pravim bilješke, prisjećam se...
Mogu zasad reći da se radi o jednom čarobnom, mističnom mjestašcu na otoku Cresu, koje sam otkrila puno prije turističkih agencija, fotografa...
i to pješice, hodajući kolometrima do njega, vrućim užarenim asfaltom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Blue Shadow 03.02.08 15:12

Čarolija je napisao/la:Radim na tome...
putujem web-om, prikupljam fotke, povijesne podatke, zanimljivosti,
pravim bilješke, prisjećam se...
Mogu zasad reći da se radi o jednom čarobnom, mističnom mjestašcu na otoku Cresu, koje sam otkrila puno prije turističkih agencija, fotografa...
i to pješice, hodajući kolometrima do njega, vrućim užarenim asfaltom...

Očito da je vrijedilo. Nadam se da ćeš nas uskoro darivati svojim tekstom i fotografijama...

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Tesko je forumas biti :) - Page 3 Empty Re: Tesko je forumas biti :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.