Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prodaja javnog zemljišta bez natječaja

2 posters

Go down

Prodaja javnog zemljišta bez natječaja Empty Prodaja javnog zemljišta bez natječaja

Postaj by gurru 26.02.08 14:09

Novi trač;
Prodana je zelena površina na početku ulice Bana Josipa Jelačića (između kladionice i ulaza u OŠ Mato Lovrak)
Kad sam to čuo prva reakcija mi je bila-pa šta,treba se graditi,nek ulažu oni koji imaju love.
Onda sam se malo raspitao i raspizdio. U prostornom planu grada to mjesto je navedeno kao zelena površina,dakle ako je prodana netko će na njoj nešto graditi a kako kad je pp već donešen i ne može se mjenjati kako vjetar puše.
To nije sve,isto zemljište je prodano nepoznatom kupcu po cijeni od 50kn po metru,naravno bez javnog natječaja. Pitam se šta će ostati u vlasništvu grada kad ova garnitura nesposobnjakovića konačno napusti fotelje,s kim u gradskom poglavarstvu trebam biti dobar da mi proda zemljište u prvoj zoni za tako smješnu cifru ili npr da dobijem koncesiju za naplatu parkirališta za također jako smješan iznos-itd-itd.
Kad će gosp gradonačelnik neku kunu iz proračuna potrošiti za dobrobit građana ovog grada???
Pitanja je masa a odgovora ni na vidiku,znam samo da mi se zbog takvih sve više gadi ovaj grad.
ofca
gurru
gurru
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 77
Location : new gradiska city
Registration date : 10.02.2008

[Vrh] Go down

Prodaja javnog zemljišta bez natječaja Empty Re: Prodaja javnog zemljišta bez natječaja

Postaj by Gost 27.02.08 14:17

[quote=gurru] Pitam se šta će ostati u vlasništvu grada kad ova garnitura nesposobnjakovića konačno napusti fotelje[/quote]

gradsko smetliste? greeny

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prodaja javnog zemljišta bez natječaja Empty Re: Prodaja javnog zemljišta bez natječaja

Postaj by Blue Shadow 27.02.08 17:40

Čini mi se da će druga garnitura nesposobnjakovića preuzeti vlast od ove, a o tome govori i ovaj tekst:

http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/slavonija/3021689/index.do

Zanimljivi su i komentari ispod teksta...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Prodaja javnog zemljišta bez natječaja Empty Re: Prodaja javnog zemljišta bez natječaja

Postaj by Gost 27.02.08 19:54

Blue Shadow je napisao/la:Čini mi se da će druga garnitura nesposobnjakovića preuzeti vlast od ove, a o tome govori i ovaj tekst:

http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/slavonija/3021689/index.do

Zanimljivi su i komentari ispod teksta...

Toga je bilo i za vrijeme Ante Solica.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prodaja javnog zemljišta bez natječaja Empty Re: Prodaja javnog zemljišta bez natječaja

Postaj by Gost 01.03.08 14:18

ima li sta novoga?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prodaja javnog zemljišta bez natječaja Empty Re: Prodaja javnog zemljišta bez natječaja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.