Postaj by Admin 03.03.08 17:08

POBJEDA SLOGE Sport112

Nogometaši Sloge pobijedili Budainku 3:1
Autor Ivo PETRANOVIĆ

Nogometaši Sloge su jučer po krasnom sunčanom i toplom vremenu u 17. kolu Prve županijske lige pobijedili Budainku iz Slavonskog Broda sa 3:1 (1:1). Utakmica je počela zaista čudno. Gosti su imali prvi napad i nakon neshvatljive «petljancije» ispred svoga kaznenog prostora igrača Sloge, Budainka je nakon svega 31. sekunde prve minute(!) postigla gol i na opće čuđenje povela sa 1:0. Bio je to šok za Novogradiščane, koji su u prvom dijelu, odlukom trenera Dinka Terzića, uz svega nekoliko iskusnih, igrali sa mladim sastavom.
Ipak, iz jedne lijepe kombinacije nogometaša Sloge najprisebniji je bio Dejan Bilonjić koji je glavom u 39 minuti izjednačio na 1:1.

U nastavku najprije je Curić u 49 minuti uputio snažni projektil kraj gola, a u 67. minuti je i doveo Slogu u vodstvo nakon jedne gužve gdje je bio najprisebniji. Što je utakmica više odmicala Sloga je bila bolja i konkretnija, što je materijalizirala samo dvije minute kasnije lijepim pogotkom Bojana Bokana (3:1).