PORAZ MLADOSTI U CERNIKU Empty PORAZ MLADOSTI U CERNIKU

Postaj by Admin 03.03.08 17:11

PORAZ MLADOSTI U CERNIKU Sport111

Poraz Mladosti u Cerniku
Autor Ivo PETRANOVIĆ

Mladost je u Cerniku u drugom proljetnom kolu Treće Hrvatske nogometne lige poražena od vrlo dobre momčadi Suhopolja sa 2:0.

Veliko nevrijeme sa jakim vjetrom i kišom, zbog čega je utakmica u 75. minuti bila desetak minuta prekinuta, utjecalo je na kvalitetu igre, ali su gosti i u takvim uvjetima bili bolji , pa su zasluženo pobijedili.

Prvi gol Cerničani su dobili iz slobodnog udarca sa 25 metara kroz nedovoljno dobro postavljeni živi zid, a drugi iz gužve, kada je lopta udarila u vratnicu i odbila se u gol.

Tako novi trener Cerničana, Požežanin Željko Mitrović, u dva prvenstvena kola ovog proljeća nije uspio sa svojom momčadi izboriti pobjedu.