Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

+4
gorana
Unitas
billy
Admin
8 posters

 :: NovaGforumi :: Razno

Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Vote_lcap53%Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Vote_rcap 53% 
[ 8 ]
Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Vote_lcap40%Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Vote_rcap 40% 
[ 6 ]
Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Vote_lcap7%Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 15
 
 
Poll closed

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Admin 12.04.08 13:29

Evo jedna lagana anketa.

Pitanje glasi: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Držali bi se one: malo meni, malo rodbini i prijateljima, ili bi ste sve zadržali za sebe? Možda sve donirali?

Glasujte u anketi i komentirajte ovdje...

P.S. Anketu možete vidjeti i glasovati na Portalu.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by billy 12.04.08 13:54

Svakako bi ih podjelio sa onima koji to kod mene zasluzuju..sto nebi nuzno bilo vezano krvnim srodstvom ili krugom "prijatelja"..Veliki novac je i velika odgovornost..ne prema drugima vec prema sebi..zapamtite to. :cheers2:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Admin 12.04.08 13:59

Sorry, zaboravih reći da je moj odgovor na anketu, odgovor broj jedan..

@ billy... cool
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Unitas 12.04.08 14:02

Ovako mozda ce izgledati previse prozirno i otrcano ali oni koji me znaju
znaju isto tako da je to moj nacin razmisljanja.
Sto se tice milje kuna hvala bogu da bih za sebe zadrzao dio novca, dio bih ulozio u nekakav posao a jedan dio bih svakako podjelio sa ljudima za koje znam da su mi frendovi bilo da su obitelj ili ljudi s kojima sam odrastao.
Znam samo jedno da sve u zivotu cega ima previse nevalja tako je i sa lovom.
uzivanje
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by gorana 12.04.08 19:44

Malo obitelji, malo prijateljima, malo meni, 2-3 fešte i nema miliona zivjeli
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Gost 12.04.08 20:15

a vjerojatno vas zanima tko je onaj egocentricni gad koji kaze da bi sve sebi - e pa ja lol!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by gorana 12.04.08 20:45

Helena je napisao/la:a vjerojatno vas zanima tko je onaj egocentricni gad koji kaze da bi sve sebi - e pa ja lol!
Ma lažeš Melita!
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Gost 12.04.08 20:53

gorana je napisao/la:
Helena je napisao/la:a vjerojatno vas zanima tko je onaj egocentricni gad koji kaze da bi sve sebi - e pa ja lol!
Ma lažeš Melita!

ne lazem - ja ne bih nikome nista dala lol!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Gollum 12.04.08 22:52

Eh kad bi !!Kao prvo znam da ne bih nikad napustila posao.Pa mislim da bi jedan dio uložila u kuću, jedan dio svakako kćeri za školovanje a i ostatak bih stavila svojoj kćeri na račun.Dijeluje to od mene sebično ali pa šta. Pravih prijatelja nemam a i ono malo roda i rodbine što imam nikad me ama baš ničim nije dovoljno zadužilo da bih sa njima dijelila na štetu svog dijeteta.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Blue Shadow 13.04.08 8:51

Helena je napisao/la:ne lazem - ja ne bih nikome nista dala lol!

affraid reci da se šališ... pusac
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Gost 13.04.08 9:13

Blue Shadow je napisao/la:
Helena je napisao/la:ne lazem - ja ne bih nikome nista dala lol!

affraid reci da se šališ... pusac

ajd, ajd.. platila bih vam turu -dvije - tri - pet lol! ... sta... kome dati? Moja seka i ja smo se dogovorile ako ona dobije na bingu (posto igra bingo i nada se jadna) da bi ona meni dala nesto od pobjede... isto tako - i ja bih jedino mojoj seki jer samo nju i imam, a sve ostalo ... bljak... nitko se ne sjeti mom djetetu ni cokoladu kupiti (za uskrs je dobio poklon jedino od svoje tete), a svi nekog qurtza ocekuju... e pa ne dam!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Tatsha 13.04.08 9:15

veliki dio meni, dio roditeljima, a dio u humanitarne svrhe i to koliko mi se sad čini dala bih psima u azilima. dakle nema moga odgovora
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Gost 13.04.08 21:26

Ništa posebno, bila bih ista kao i sada.
Od srca bih pomogla nekim dragim ljudima, iako nisu svi nužno obitelj, našla bih jednu obitelj kojoj je potrebna pomoć, i direktno njima pomagala, ne dam pare na račune raznih dobrotvornih organizacija... jedno dijete bez roditelja negdje u domu za napuštenu djecu, željno topline i doma i pokušala ga posvojiti.
I mislim da bih morala nešto kapnuti i nekima kojih se sad ne mogu ni sjetiti...ali bi se oni mene...haha, no, o tome bih još jaaako dobro razmislila. I ne bi dala...Kakvo davanje...pa gdje piše da ako ti nešto padne s neba, da to isto tako moraš i bacati u vjetar!?!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Sgt.Colossus 18.04.08 9:26

Sta je milijun?
Moze se potrosit kad hoces
Jedna normalna kuca na dobroj lokaciji ispane 1 milja..i eto,odose pare,al barem imas kucu..
Sgt.Colossus
Sgt.Colossus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 293
Location : NG
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Blue Shadow 18.04.08 11:29

Sgt.Colossus je napisao/la:Sta je milijun?
Moze se potrosit kad hoces
Jedna normalna kuca na dobroj lokaciji ispane 1 milja..i eto,odose pare,al barem imas kucu..

Ovdje nije riječ o milijunu kao iznosu novca. Pitanje je moglo glasiti i ovako: što bi ste napravili da dobijete deset milijuna?

Dakle riječ je o tome što bi ste s tim novcem uradili... :cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili? Empty Re: Da dobijete milijun kuna što biste s njima napravili?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 :: NovaGforumi :: Razno

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.