Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thompson 2

+10
emtec32
Sgt.Colossus
Admin
ficer
samozvani-general-BiH
Gollum
Unitas
billy
dreamer
faca
14 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Unitas 15.04.08 14:35

Pa sto onda napade na mene j...ga ti
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by billy 15.04.08 14:43

ok, spustimo loptu na zemlju :cheers2:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Unitas 15.04.08 14:51

billy je napisao/la:ok, spustimo loptu na zemlju :cheers2:
Ok sto se mene tice ali bezrazlozno je i dalje postati na tu temu.
Kao sto sam rekao, Dosao otpjevao otisao, a nasi problemi i dalje ostaju.
Umjesto da pokusamo nesto uciniti za bolje svih nas skupa nazalost mi se stalno ponasamo kao rogovi u vreci i to i je nas najveci problem a ne Thompson i njemu slicni oni samo koriste situaciju i pune svoje inozemne racune a vi rajo placajte svoja neslaganja i razmirice
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Admin 15.04.08 19:33

samozvani-general-BiH je napisao/la:Admine tamo si Ozirisa izbacio na 10 dana, a ove koji ismijavaju sve što je Hrvatsko (ako se i ti osječaš Hrvatom i živiš u Hrvatskoj), podržavaš i opravdavaš. Isključi njih, ako imaš i malo dostojanstva.

Generale, ispričavam se što nisam odmah odgovorio.

Da, Oziris je banniran na deset dana i on jako dobro zna zašto. Nakon toga se ponovno registrirao pod drugim nickom iako zna da to ne smije. Znaš li što bih trebao sada napraviti!?

1. Koji su to "ovi" i kako to "ismijavaju sve što je hrvatsko" (btw, hrvatsko se piše malim početnim slovom)???

2. Ja se ne osjećam Hrvatom, ja to jesam. Za razliku od nekih danas velikih Hrvata ja sam mali Hrvat. Znaš li zašto? Zato što sam kršten kao mali...

3. Dostojanstvo? Znaš li ti uopće što znači ta riječ?

4. Lijepo te molim da se ne baviš moderatorskim, a još manje administratorskim poslom.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by samozvani-general-BiH 15.04.08 23:16

Znaš šta - ljpo se vi svi pusac meni je dosta ovog primitivnog foruma. Aj da se nađemo pa da porazgovaramo. neda mi se trošiti više vrenena sa vama jugonostalgičarima i komunjarama.

Zbogom zauvjek. Bog i Hrvati.


Samo ču još doći pročitati tvoj odgovor ADMINE.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Unitas 16.04.08 9:21

E moj generale u kojim to to vremenima zivis kad sve sto se kosi sa tvojim i slicnim misljenjem odmah etiketiras sa nazivima koje si gore naveo.
A sto se tice ovog foruma kao takvog on i je nastao iz razloga da svatko moze izreci svoje misljenje bez da uvrijedi drugog sudionika.
No te uvrede su uvijek prštale od ljudi koji imaju sasvim drugacije misljenje o ovom slucaju nego sto ga imam recimo ja.
E vidis to i je bit demokraticnog drustva da svatko moze izreci ono sto misli a da za taj izricaj nebude kaznjen izuzev ljudi koji vrijeđaju ciljano
Samo jedan od primjera, dali je netko pocevsi od mene i bilo koga drugog upotrijebio i jedmu crvenu uzrecicu u svom potpisu, ako je navedi mi taj post, a ja tebi mogu navesti sijaset postova sa vec poznatim uzrecicama pa tako i ovaj tvoj zadnji post a vidis to meni nesmeta, brate pisi sto te volja ali nevrijeđaj tuđe dostojanstvo.
Međutim tvoj problem i je u tome sto i danas patis od ideopoklonstva i od jednog sasvim normalnog covjeka pravis ikonu pred kojom bi se svi trebali klanjati. E vidis nismo bas svi bolesni od te bolesti.
Tako da ni ja ni bilo tko drugi tebe nismo nazvali nekim vec dobro poznatim imenima a vjeruj mi ima jako puno i imenica i pridjeva koji bi se mogli koristiti u tvom slucaju u u slucaju nekih drugih koji ovdje tu i tamo nesto napisu.
Znaci iz ovog bi i sam mogao vidjeti prije svega i razliku u kulturi ophođenja
A to sto ti zato demonstrativno napustas ovaj forum nije nista neuobicajeno, ali kad dobro prokontas sto si sve ti i jos poneki ovdje pisali i kakove si odgovore dobivao mozda se ipak odlucis vratiti no to je tvoja osobna stvar.
Pozdrav i tebi
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Admin 16.04.08 11:05

samozvani-general-BiH je napisao/la:Znaš šta - ljpo se vi svi pusac meni je dosta ovog primitivnog foruma. Aj da se nađemo pa da porazgovaramo. neda mi se trošiti više vrenena sa vama jugonostalgičarima i komunjarama.

Zbogom zauvjek. Bog i Hrvati.

Samo ču još doći pročitati tvoj odgovor ADMINE.

Generale, nisi mi odgovorio ni na prošli post, a tražiš nove odgovore.

Osim uvreda, kojima nas zasipaš u svakom postu, možeš li napisati neku suvislu rečenicu. Za uvrede gore izrečene bit ćeš banniran na deset dana, a to nema nikakve veze sa jugonostalgičarima, komunjarama, itd...

Dakle, moći ćeš se odmoriti od ovoga primitivnog foruma, neko vrijeme...

Bog i Mađari...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Sgt.Colossus 17.04.08 19:26

bio sam na koncertu..
Posto sam prvi put na njmu bio,nije bilo los..
dobaar..
Sgt.Colossus
Sgt.Colossus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 293
Location : NG
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by billy 31.05.08 11:01

Usvici otkazani i zabranjeni svi daljni koncerti thompsona..vjerovatno zauvijek.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by samozvani-general-BiH 31.05.08 15:00

I to mi demokratska država.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by billy 31.05.08 15:14

samozvani-general-BiH je napisao/la:I to mi demokratska država.
bas kao i danska, nizozemska, engleska, francuska a uskoro i njemacka i austrija..marko kod njih vise nema prode..to su ti cinjenice generale..
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by dreamer 31.05.08 17:12

Srbski obavještajci očito dobro odrađuju svoj posao a isto tako i ostaci jugokomunističkih službi.........
A o demokraciji i prvima koje kakvim i naturanju evropskih vrijednosti dalo bi se poširoko i podugačko ali ko jači taj kvači...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Unitas 31.05.08 18:16

Stvarno svasta dreamer a prije nesto vise vremena ti i slicni tebi ste prizivali tu istu evropu i pozivali ste se na evropske demokretske tekovine.
Pa hajde se vise odlucite dali je evropa demokratska ili nije.
Pa zar nevidite vise svi skupa da ste postali providni i dosadni sa tom igrom da je evropa dobra kad vam treba i losa kad nije po vasim uzusima
Ja sam odavno evropu prihvatio kao macehu i dalje sam tog stava tako da nemogu shvatiti vas nacin razmisljanja pase - nepase
A sto se tice Perkovica...

...zbog ovakovih istupa i slicnog sadrzaja ga zabranjuju
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by dreamer 31.05.08 21:23

Thompson kao takav je uvjek znak raspoznavanja isto kao i kojekakvi brifinzi u uši europe a ne evrope vuče....
Da se opaziti čiji su se sve interesi isprepleli u nastojanju da se zabrane Thompsonovi koncerti,dok se s druge strane u Hrvatsku dovodi da svira jedan totalni idiotizam(Merilin Manson)da bi se pokazala moć i dalo do znanja ko kolo vodi ...
A ta pjesma više je nego bilo što izvukla na svijetlo dana očajničku potrebu jugonostalgičara ,potrebu za tezom da su svi hrvati uštaše i jasenovac i zločinci i ko zna šta još sve ne,mada su se namirili u krvi nakon drugog svijetskog rata još im ni dan danas nije dosta ....
I baš zbog toga je Thompson i njegove pjesme lakmus papir koji će uvijek pokazati stupanj kiselosti u ustima jugonostalgičara i srba i onih kojima oni pune uši svojim pričama...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Unitas 31.05.08 21:57

I baš zbog toga je Thompson i njegove pjesme lakmus papir koji će
uvijek pokazati stupanj kiselosti u ustima jugonostalgičara i srba i
onih kojima oni pune uši svojim pričama...

Zanima me dal bi tako pricao da imas dio predaka kojima je okoncan zivot u istom tom jasenovcu kao sto imam ja
Ako te zanimaju potankosti javi mi se privatnom porukom,
da nezamaramo ostale
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by dreamer 31.05.08 23:32

Ne pada mi na pamet da se poistovjećujem s avetima prošlosti niti da dajem za pravo ideji ustaštstva koja je sa gadarijama koje je činila u jasenovcu sama sebi presudila sam taj režim je bio nakarada....
A o žrtvama koje su nastradale na tom groznom i paklenom mjestu mislim i govorim s pijetetom a ne vređajući i omalovažavajući....
Međutim partizanski pokret u svojoj trijunfalističkoj fazi kad je svatio da će postati gospodar dao si je za pravo da isto tako sudi i presuđuje ne po sili zakona nego po sili osvete i prijekih sudova i istih metoda kojima su se služile i kvinsliške snage i sam sebe i svoj ugled srozao na veoma niske grane uključujući i maršala koji je po svoj prilici sve to znao i prešutni i odobrio i tako se diskreditirao u očima nepristranih povjesničara.
Sad sam progovorio o tome i ne želim više o prošlosti ni jote....
Osim o bližoj u kojoj se ponavljaju stare priče i u kojoj se sudi braniteljima a agresoru se udjeljuje oprost i pušta ga se iz zatvora bez ikakve odgovornosti kao npr. srpske generale ....
Ljuti smo malo zar ne ....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by emtec32 01.06.08 0:21

Thompsonove koncerte u nekoliko zemalja Evrope nisu zabranile vlade doticnih zemalja vec zidovske organizacije koje djeluju u tim zemljama,zahvaljujuci prevodima tekstova pjesama koje su dobili od ljudi koje je Dreamer vec spomenuo.
Koncerti su bili otkazani,ali je Thompson ipak umjesto na koncertu svoje pjesme otpjevao u klubovima.Srecom u tim demokratskim zemljama totalno istrebljenje uspjelo je prezivjeti nekih 10-ak%Zidova i njihov glas jos se cuje.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by billy 01.06.08 6:20

emtec32 je napisao/la:Thompsonove koncerte u nekoliko zemalja Evrope nisu zabranile vlade doticnih zemalja vec zidovske organizacije koje djeluju u tim zemljama,zahvaljujuci prevodima tekstova pjesama koje su dobili od ljudi koje je Dreamer vec spomenuo.
Koncerti su bili otkazani,ali je Thompson ipak umjesto na koncertu svoje pjesme otpjevao u klubovima.Srecom u tim demokratskim zemljama totalno istrebljenje uspjelo je prezivjeti nekih 10-ak%Zidova i njihov glas jos se cuje.
mislim da su u svici osim zidovskih organizacija bili umjesane i vladine organizacije za borbu protiv rasizma i da im je uspjelo sprijeciti i njegov nastup u klubovima...no njemu su klubovi ionako vec davno postali mali pa to ne igra neku veliku ulogu.
btw u svici su 2 svjetski rat prezivjeli oni zidovi koji su imali dovoljno novcanih sredstava da sprijece svoju deportaciju u njemacku...a deportacija je bilo.toliko o demokraciji i njezinim blagodatima.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Unitas 01.06.08 12:27

Ok slazem se sa tobom da se vise treba rijesiti tih aveti proslosti kako fasistickih tako i komunistickih, ali sam isto tako i za to da se posteno kaze koji su sto radili bez pretenzija prema jednoj ili drugoj strani jer tek tad cemo krenuti naprijed u svakom smislu.

Osim o bližoj u kojoj se ponavljaju stare priče i u kojoj se sudi
braniteljima a agresoru se udjeljuje oprost i pušta ga se iz zatvora
bez ikakve odgovornosti kao npr. srpske generale ....
Ljuti smo malo zar ne ....


Svakako da sam veoma razocaran kad vidim sto se desava sa nasim ljudima koji su stali u odbranu RH, pa u svijetu nepostoji drzava koja je osudila i jednostavno odbacila svoj vojni vrh.
Ali sam isto tako stanovista da je zlocin zlocin i da za njega treba odgovarati svaki pocinitelj bez obzira na funkciju, narodnost i nacionalnu pripadnost.
Kao sto isto znam da dvojica da bi se potukla moraju sudjelovati obadvojica
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Gost 01.06.08 15:43

bilo je vec i vrijeme da ga zabrane....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by dreamer 01.06.08 16:51

Koja dvojica unitas ,pa srbi su nas u jugoslavenskim strukturama vlasti jebali u zadnjih 70-80 godina ko budale krojeći ne samo kadrovsku politiku nego i u svim ostalim strukturama vlasti su bili glavni ,neki jednostavno nemaju kratko pamćenje po pitanju tih vremena olovnih vremena i sad kad je domicilnom narodu dopizdila bahatost jačega pa ga stjerao u užu srbiju gdje i pripada sad "ko nas bre zavadi",a što se nije imalo smisla da se sve riješi mirno to je već drugo pitanje jer se i nije moglo riješit mirnim putem,jer su strukture moći bivše srboslavije priznavale samo pravo jačeg i silu .....
A ti elenjača samo sanjaj.....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by billy 01.06.08 17:15

i opet ona vjecna spirala koja govori o "teskim" proslim vremenima u kojima smo jadni, bosi i gladni te u okovima jedva prezivljavali.
Krivi su naravno uvijek oni drugi pa pri tome i zaboravljamo i vlastitu nezgodnu proslost i znakovlje koje nas prati do dana danasnjeg.
Balkan je ovo , pa bio zapadni ili istocni , uvijek ostaje balkan
Thompson 2 - Page 2 Zz10
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by dreamer 01.06.08 17:21

Ovo je ozemlje zajeba i karikature onoga što bi trebalo biti poštenje, pravo,hodaju okolo gole i bose i ovdje da bi preživio moraš imati krivca a to je uvjek onaj drugi zar ne.....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by billy 01.06.08 17:25

dreamer je napisao/la:Ovo je ozemlje zajeba i karikature onoga što bi trebalo biti poštenje, pravo,hodaju okolo gole i bose i ovdje da bi preživio moraš imati krivca a to je uvjek onaj drugi zar ne.....
naravno , to upravo i govorim, a oni koji za razliku od tebe budu to razumjeli drugacije neka procitaju ovaj natpis koji takoder stoji na ulaznim vratima na mome radnom mjestu
Thompson 2 - Page 2 Th_ico10
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Unitas 01.06.08 18:53

dreamer je napisao/la:Koja dvojica unitas ,pa srbi su nas u jugoslavenskim strukturama vlasti jebali u zadnjih 70-80 godina ko budale krojeći ne samo kadrovsku politiku nego i u svim ostalim strukturama vlasti su bili glavni ,neki jednostavno nemaju kratko pamćenje po pitanju tih vremena olovnih vremena i sad kad je domicilnom narodu dopizdila bahatost jačega pa ga stjerao u užu srbiju gdje i pripada sad "ko nas bre zavadi",a što se nije imalo smisla da se sve riješi mirno to je već drugo pitanje jer se i nije moglo riješit mirnim putem,jer su strukture moći bivše srboslavije priznavale samo pravo jačeg i silu .....
A ti elenjača samo sanjaj.....
Ma ja prekidam bilo koju raspravu na ovu temu koja ustvari uopce nema veze sa naslovom a i iz razloga sto imam jako puno argumenata da te pobijem u tim tvojim tvrdnjama, ali mi se jednostavno ne trosi vrijeme na nesto sto nema kraja u ovakvim raspravama.
Tako da te pozdravljam a ti nastavi dalje s kim te volja sto se tice ovakvih beskonacnih tema.
PS. Odgovor na boldano: Pa ja cu ti reci tko nas zavadi, nacionalisticka politika tri velike budaletine
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 2 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.