Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Događaj koji vam se urezao u pamćenje

5 posters

 :: NovaGforumi :: Razno

Go down

Događaj koji vam se urezao u pamćenje Empty Događaj koji vam se urezao u pamćenje

Postaj by Blue Shadow 16.04.08 14:39

Gotovo sam 100% siguran da vam se u životu dogodilo nešto čega ćete se sjećati cijeli život. Podijelite to s nama... Evo mog događaja:

Srednja škola u Zagrebu. Mjesto događaja: dom za đake spomenute škole. Toplo proljetno popodne. Nakon treninga "bacili" smo se pod tuš i vratili u sobu. Kako sam onda pušio (sada to ne radim greeny ), zapalio sam cigaretu i dobacio drugom kolegi upaljač da i on zapali. Jedan od nas četvorice, koliko nas je bilo u sobi, sjeo je na prozor. Bili su to dupli prozori sa onom širokom daskom na kojoj ste mogli sjesti i gledati komade sa "Vanjske trgovine", prvi kat...

U jednom trenutku i on je zatražio upaljač, a već spomenuti kolega mu je bacio, ali malo previsoko. Uslijedio je pokušaj hvatanja upaljača, izvijanje tijela i zatim pad. Nestao je sa prozora...
Nakon šoka koji je uslijedio, podigao sam se sa kreveta i potrčao do prozora. No, onda još veći šok. Pod prozorom, koji je bio iznad tla nekih sedam metara, nikoga...

U šoku i nevjerici strčali smo dolje na ulaz, pa okolo pod prozor, ali od kolege ni traga. Počeli smo ga dozivati i derati se kao tri idiota, a onda se čuo slabi glas: tu sam, šta se derete...
Pogledamo se i napravimo onaj pokret rukama kao pitanje, gdje tu?
Tu sam dolje, ponovi on i onda shvatimo da je u šahtu kroz koji se ubacivao ugljen za centralno grijanje. Bila je to šahta veličine 2x2 metra i dubine 3 metra. Ona mu je spasila život. Naime, kada je poletio sa prozora okrenuo se na noge i pogodio u poklopac koji je, srećom bio ostavljen na dva čoška, a tog trenutka se zatvorio za njim. Zato ga nismo ni vidjeli u prvom trenutku.


U trenutku udarca, proletio je dolje i završio na hrpi sitnog ugljena koji je ublažio pad. Završio je samo sa ogrebotinama, dobro ugruvan, ali bez prijeloma.

Prvi puta u životu sam bio zahvalan nepoznatome đaku koji nije odradio posao do kraja. Da je poklopac zatvorio kako treba i počistio ugljen iz šahte tko zna kako bi naš kolega završio.
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Događaj koji vam se urezao u pamćenje Empty Re: Događaj koji vam se urezao u pamćenje

Postaj by Blue Shadow 17.04.08 14:39

Nitko ništa!? Ili sam otvorio pogrešnu temu? Shocked
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Događaj koji vam se urezao u pamćenje Empty Re: Događaj koji vam se urezao u pamćenje

Postaj by faca 17.04.08 18:05

Ma sve je u redu, nego :dogodilo nešto čega ćete se sjećati cijeli život.
Ti si ovdje naaaajstaaaariji ( ko Isusov magarac) , a većina članova je jaaaaaaako mlada pa je cijeli život pred njima. Za jedno 70-80 godina bit će i postova u ovoj temi. What a Face What a Face
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Događaj koji vam se urezao u pamćenje Empty Re: Događaj koji vam se urezao u pamćenje

Postaj by Unitas 17.04.08 18:18

Hvala na komplimentu sto se tice godina.
Naime ja se jos nisam ukljucio u tu temu posto ima jako puno urezanih događaja tako da ni sam neznam odkud da krenem a kad bih krenuo tesko da bi vi svi ostali dosli na red, oni koji me znaju reci ce isto to za mene
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Događaj koji vam se urezao u pamćenje Empty Re: Događaj koji vam se urezao u pamćenje

Postaj by Blue Shadow 17.04.08 19:43

faca je napisao/la:Ma sve je u redu, nego :dogodilo nešto čega ćete se sjećati cijeli život.
Ti si ovdje naaaajstaaaariji ( ko Isusov magarac) , a većina članova je jaaaaaaako mlada pa je cijeli život pred njima. Za jedno 70-80 godina bit će i postova u ovoj temi. What a Face What a Face

smijeh dooobar... smijeh
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Događaj koji vam se urezao u pamćenje Empty Re: Događaj koji vam se urezao u pamćenje

Postaj by Sgt.Colossus 17.04.08 20:04

Evo da ja jedan napisem..
Nisam bio na mjestu dogadjaja, bio sam prva smjena, a to se desilo u 2...
Danas je bilo i na vijestima..

Sinoć navečer u pola 8 u Slavonskom Brodu na željezničkom kolodvoru dečko trčeći za vratima pao pod vlak i odsjeklo mu obadvije noge, sad ne znam je li preživio..

Koji je to sada šok?
Pogledati i vidjeti da nemaš nogu, ne mogu se ni zamislit'..
Sgt.Colossus
Sgt.Colossus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 293
Location : NG
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Događaj koji vam se urezao u pamćenje Empty Re: Događaj koji vam se urezao u pamćenje

Postaj by gorana 18.04.08 7:57

Sgt.Colossus je napisao/la:Evo da ja jedan napisem..
Nisam bio na mjestu dogadjaja, bio sam prva smjena, a to se desilo u 2...
Danas je bilo i na vijestima..

Sinoć navečer u pola 8 u Slavonskom Brodu na željezničkom kolodvoru dečko trčeći za vratima pao pod vlak i odsjeklo mu obadvije noge, sad ne znam je li preživio..

Koji je to sada šok?
Pogledati i vidjeti da nemaš nogu, ne mogu se ni zamislit'..
SAd ću malo ot, ali prije par mjeseci , baš je bilo na tv, a nažalost puno puta sam vidjela i uživo što srednjoškolci rade na kolodvoru u Brodu, skakanje na vlak u pokretu i sl. stvari. Bilo je pitanje vremena, kad će se ovako nešto desiti. Jadan dečko, samo se nadam da će se sad malo urazumiti sva ta dijeca!!
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Događaj koji vam se urezao u pamćenje Empty Re: Događaj koji vam se urezao u pamćenje

Postaj by Blue Shadow 18.04.08 14:24

Vidim da bi ovaj topic mogao otići OT, zato jedna mala zamolba. Pišite o događaju kojem ste bili nazočni, a ne o onima za koje ste čuli.
Razlika je bitna, a tako ćemo se držati teme...
Thnx

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Događaj koji vam se urezao u pamćenje Empty Re: Događaj koji vam se urezao u pamćenje

Postaj by Unitas 18.04.08 14:26

E hajde da i ja jedan događaj iz pjejade doživljaja natipkam.
Tamo negdje 1981 godine najavljivan je i odrazan veliki koncert Riblje čorbe u Zagrebu u domu sportova, naime kako je to islo tad prodano je vise ulaznica nego sto je tadasni dom mogao i primiti ljudi cak i za dva koncerta, tako da kad je koncert završio rulja je navalila na vrata i u toj guzvi pri izlasku iz sale jedna se djevojka saplela i pala na samom izlazu iz sale ali u toj guzvari to nitko nije niti primjetio nego se nastavilo dalje izlaziti tako da je ta jadna djevojka doslovno izgazena do smrti kad se krdo rascistilo hitna koja je bila u blizini mogla je samo konstatirati smrt izazvanu nagnjecenjem lubanje i otvoreno krvarenje iz podrucja ušnjih duplji.
Naravno iduci koncert nije odrzan uz veliko negodovanje ljudi koji su trebali biti na tom drugom koncertu isto vece.
To je jedan od događaj kojeg se cesce sijetim, pogotovo kad prolazim pokraj doma sportova.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Događaj koji vam se urezao u pamćenje Empty Re: Događaj koji vam se urezao u pamćenje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 :: NovaGforumi :: Razno

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.