Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a

4 posters

Go down

Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a Empty Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a

Postaj by Blue Shadow 26.04.08 20:33

Jedini kandidat za predsjednika Hrvatske demokratske zajednice, Ivo Sanader, po četvrti je put izabran da vodi stranku naredne četiri godine. Od 2481 izaslanika za njega je glasovalo njih 2467, preostalih 14 listića bili su nevažeći
---------------------------------------------------------

Što se moglo i očekivati... ono što me interesira su ovih 14 nevažećih. Jesu li to bili listići sa glasom PROTIV ili zaista nevažeći!???
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a Empty Re: Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a

Postaj by faca 26.04.08 20:45

Zašto Chuk Noris nedolazi u Hrvatsku?-- Zato što se prepao Ive Kanadera.

Normalno da su nevažeći. To su vjerovatno listići onih što studiraju 13-14 godina sve detaljno pa nisu imali vremena zaokružit. Ko smije glasat protiv Kanadera??
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a Empty Re: Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a

Postaj by billy 27.04.08 10:00

farsa ..to je sve sto imam za reci No
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a Empty Re: Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a

Postaj by Gost 27.04.08 13:06

I oni onda nekoga nazivaju komunjarama? Ne bi me iznenadilo ni da uvedu stafetu za Smranaderov rodjendan.. I onda kazu demokracija... piiiiih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a Empty Re: Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a

Postaj by Gollum 27.04.08 20:41

Ništa neočekivano i ništa novo u HDZ.Čak sam malo i slušala na radiju euforične ovacije njegivih sljedbenika dok je držao jednosatni govor(ako tako nastavi uskoro bi se mogao postati kao Fidel Kastro). Pravo se čovijek razbahatio i uspiješno gradi kult ličnosti, samo još fali da nas nazove stokom sitnog zuba.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a Empty Re: Sanader opet izabran za predsjednika HDZ-a

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.