Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

+2
Tatsha
Admin
6 posters

 :: NovaGforumi :: Razno

Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Admin 07.06.08 13:20

Ha, ha, ha... nikad kraja slovenskim pizdarijama i glupostima... cekic pripazite vi koji putujete na EURO...

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Slovenska policija, iznosom od 41 eura, kažnjava sve navijače koji na automobilima imaju istaknute hrvatske zastavice.
Naime, prema slovenskim zakonima nijedan automobil, osim protokolarnih, ne smije imati istaknute zastave.
Na takav bi zakon navijače trebala upozoriti slovenska granična policija. No naši reporteri prešli su granicu, a da ih na to nitko nije upozorio.

Za zakon su saznali tek kad ih je nekoliko kilometara nakon graničnog prijelaza Macelj zaustavila policija.
Tamo je policija zaustavljala i sve ostale hrvatske navijače koji su imali istaknute zastavice te ih kažnjavala.
Upozoravamo hrvatske navijače koji još nisu krenuli u Austriju da u Sloveniji skinu zastavice sa svojih automobila.

dnevnik.hr
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Tatsha 07.06.08 14:07

oni stvarno nisu normalni, zaista bi mi trebali dati po par cigli i napraviti zid po granici sa slo
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by billy 08.06.08 5:38

zbilja smo okruzeni divnim susjedima.
Izazivaju nepotrebne incidente. geek
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Gost 08.06.08 8:19

Sjetite li se Joška Jorasa, dok ovdje pišete ili samo čitate, o slovenskoj domišljatosti, na koje nam sve načine daju do znanja koliko nas cijene, i koliko nas vole, kao susjede.
Već godinama taj Joras u meni budi nagon i želju da ga se nalupa po guzici, kao malo dijete.
Trebao bi se otvoriti novi topić, sa njegovim imenom jer, koliko taj čovijek zaj...našu zemlju, i na koje sve načine, ubrzo bi se topić napunio
člancima o njegovim pothvatima.
No, dovoljno ga je spomenuti i ovdje, jer Joško, i njegovo ponašanje, i odnos prema nama, sasvim odgovara i topiću pod nazivom Slovenija, ili slovenci, jer njegovo ponašanje odražava stav i mnijenje Slovenije, politike, političara, i svega zajedno, spram naše države.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Gost 08.06.08 9:23

ja sam jucer to procitala na indexu.. i popizdila.. totalno.. pa sam onda imala fazu psovanja... doslovno me stomak zabolio zbog te djubradi... i onda sam zgrabila telefon i nazvala troje najutjecajnije novine u Njemackoj "Focus", "Spiegel" i "Bild" i razgovarala sa novinarima - od naplacivanja vigneta do ovog cirskusa sada...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Tatsha 08.06.08 9:39

Helena je napisao/la:ja sam jucer to procitala na indexu.. i popizdila.. totalno.. pa sam onda imala fazu psovanja... doslovno me stomak zabolio zbog te djubradi... i onda sam zgrabila telefon i nazvala troje najutjecajnije novine u Njemackoj "Focus", "Spiegel" i "Bild" i razgovarala sa novinarima - od naplacivanja vigneta do ovog cirskusa sada...


čekamo članke......... cheers
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by billy 08.06.08 9:58

u Austriji je takoder zabranjeno stavljati zastavice na aute..nisam mogao vjerovat kada mi je lik rekao (platio 53 eura kaznu) za dvije svicarske zastavice prosli tjedan. geek
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Tatsha 08.06.08 10:14

ja imam neki feeling da će prevlast u nevoljenju nad našim istočnim susjedima, vrlo brzo odnijeti zapadni
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by billy 08.06.08 10:45

Tatsha je napisao/la:ja imam neki feeling da će prevlast u nevoljenju nad našim istočnim susjedima, vrlo brzo odnijeti zapadni
yeep ali tak kada udemo u EU ce to poprimiti sire razmjere.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by faca 08.06.08 11:44

billy je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:ja imam neki feeling da će prevlast u nevoljenju nad našim istočnim susjedima, vrlo brzo odnijeti zapadni
yeep ali tak kada udemo u EU ce to poprimiti sire razmjere.



Opet ti i Europa. Ma neće nas primit u EU nikad a kamoli 2011, 2012.....
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Gost 08.06.08 11:50

Tatsha je napisao/la:ja imam neki feeling da će prevlast u nevoljenju nad našim istočnim susjedima, vrlo brzo odnijeti zapadni
feeling ti je dobar, jer su već odavna Slovenci nadmašili "istočne" u nevoljenju nas.
Čast izuzecima, ali velika većina pokazuje animozitet prema svemu što je hrvatsko. Primjera, i priča o tome imam pregršt. Najčešća su iskustva, koje sam slušala, ponašanje u kafićima i restoranima, kada njihovo osoblje vidi registraciju automobila, pa shvate da su gosti iz HR. To je toliko primitivno i jadno..
Ne znam što je to u njima...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Gost 08.06.08 11:52

billy je napisao/la:u Austriji je takoder zabranjeno stavljati zastavice na aute..nisam mogao vjerovat kada mi je lik rekao (platio 53 eura kaznu) za dvije svicarske zastavice prosli tjedan. geek
Piše u novinama da su, tijekom trajanja prvenstva, donijeli privremeni propis, kojim toleriraju simbole.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by billy 08.06.08 12:25

faca je napisao/la:
billy je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:ja imam neki feeling da će prevlast u nevoljenju nad našim istočnim susjedima, vrlo brzo odnijeti zapadni
yeep ali tak kada udemo u EU ce to poprimiti sire razmjere.



Opet ti i Europa. Ma neće nas primit u EU nikad a kamoli 2011, 2012.....
sto kasnije to bolje. study
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by dreamer 08.06.08 13:38

Samo su ljubomorni jer su mali,jadni i neodrasli i jer sve su to dječje fore inata....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by gorana 08.06.08 13:44

dreamer je napisao/la:Samo su ljubomorni jer su mali,jadni i neodrasli i jer sve su to dječje fore inata....

pa fino oni nas sex u zdrav mozak, (sory zbog smajlića)
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Admin 08.06.08 13:55

Imam jedno pitanje, pa ako se da kome kopati po internetu:

Nije li auto (kao i ambasade) eksteritorijalni dio Hrvatske, odnosno države iz koje potječe, pa bi logikom stvari imao i pravo isticati zastavu države iz koje dolazi?

U protivnom, morali bi skidati i tablice kad ulaze u drugu državu...

Btw, jesu li slovenci austrijski seljaci ili alpski Hrvati...? ne kuzim
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by billy 09.06.08 15:37

Admin je napisao/la:Imam jedno pitanje, pa ako se da kome kopati po internetu:

Nije li auto (kao i ambasade) eksteritorijalni dio Hrvatske, odnosno države iz koje potječe, pa bi logikom stvari imao i pravo isticati zastavu države iz koje dolazi?

U protivnom, morali bi skidati i tablice kad ulaze u drugu državu...

Btw, jesu li slovenci austrijski seljaci ili alpski Hrvati...? ne kuzim
austrijanci su alpski seljaci a slovenci su nepozeljni hrvati. king
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Gost 10.06.08 14:12

Slovenci diskriminiraju Hrvate

SAVEZ hrvatskih udruga u Sloveniji danas je pri Okružnom sudu u
Ljubljani uložio prijedlog za izdavanjem privremene odluke protiv triju
slovenskih televizijskih kabelskih operatera koji namjerno blokiraju
signal drugog programa Hrvatske radio televizije (HRT), javlja 24ur.
Naime, slovenske ljubitelje nogometa ljuti to što prilikom
prijenosa nogometnih utakmica na HRT 2, slovenski kabelski operateri
zatamnjuju program hrvatske televizije.

Odvjetnici koji zastupaju Savez hrvatskih udruga stoga upozoravaju
na problem te najavljuju podnošenje kaznenih prijava. Odvjetnik
Vladimir Bilić iz odvjetničkog ureda "Mramor, Sorta, Bilić &
Holec", od kabelskih operatera UPC Telemach, Ljubljanski kabel i T-2
sudskim putem traže da hitno prestanu sa zatamnjivanjem programa HRT 2
te sudu predlažu njihovo kažnjavanje s po 100.000 eura za svaki dan
kršenja eventualne sudske odredbe.

Operateri krše Ustav Slovenije


Odvjetnici su u priopćenju za javnost naveli da kabelski operateri
na taj način diskriminiraju pripadnike hrvatske nacionalnosti koji žive
Sloveniji, a diskriminacija se očituje i u tome što se istovremeno dok
se zatamnjuje program HRT-a, putem kabelskih operatera nesmetano može
pratiti program ORF-a koji također prenosi utakmice europskog
nogometnog prvenstva.
Zatamnjivanjem programa HRT 2 pripadnicima hrvatske nacionalnosti se
onemogućuje upotreba svojeg jezika, što je zagarantirano 61. članom
slovenskog Ustava, upozoravaju odvjetnici.
Podsjetili su da su se slične stvari događale prije dvije godine
kada se u Njemačkoj odigravalo svjetsko nogometno prvenstvo i kada je

Savez hrvatskih društava u Sloveniji na jednak način pravnim putem
ishodila zabranu takvog ponašanja kabelskih operatera. Savez je za ovaj
put najavio podnošenje kaznenih prijava koje se pripremaju i koje će
danas biti predane nadležnim državnim tužiteljstvima.
Hrvatski Savez se obratio i čuvarici ljudskih prava u Sloveniji, Uredu za zaštitu potrošača i Uredu za očuvanje konkurentnosti.

Index.hr

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Admin 10.06.08 16:31

Amateri iz Al-Qaide bi trebali učiti od slovenaca...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?! Empty Re: Slovenci naplaćuju kazne za hrvatske zastavice na automobilima?!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 :: NovaGforumi :: Razno

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.