Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jurica Bombaš promijenjen u Slavko...

4 posters

Go down

Jurica Bombaš promijenjen u Slavko... Empty Jurica Bombaš promijenjen u Slavko...

Postaj by Admin 09.08.08 18:14

Na vlastiti zahtjev član Jurica Bombaš promijenjen u Slavko... admin.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Jurica Bombaš promijenjen u Slavko... Empty Re: Jurica Bombaš promijenjen u Slavko...

Postaj by Slavko 09.08.08 18:17

Hvala Admine :cheers2:

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Jurica Bombaš promijenjen u Slavko... Empty Re: Jurica Bombaš promijenjen u Slavko...

Postaj by Slavko 09.08.08 18:36

Evo malog objašnjenja zašto sam tražio promjenu nicka.Kad sam se registrirao na ovaj forum bilo je to iz čiste zafkancije da se malo našalim sa generalom inače moj prijatelj.Međutim ostali forumaši nisu to shvatili kao šalu i ispao sam crna ovca ,a to ne želim biti.
Svi koji me poznaju znaju kakav sam,a ima vas dosta na ovom forumu koji me znate.Ako sam koga povredio sa svojim postovima od prije,sad se evo javno ispričavam svima.
Pozdrav svima

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Jurica Bombaš promijenjen u Slavko... Empty Re: Jurica Bombaš promijenjen u Slavko...

Postaj by Unitas 09.08.08 19:23

Slavko je napisao/la:Evo malog objašnjenja zašto sam tražio promjenu nicka.Kad sam se registrirao na ovaj forum bilo je to iz čiste zafkancije da se malo našalim sa generalom inače moj prijatelj.Međutim ostali forumaši nisu to shvatili kao šalu i ispao sam crna ovca ,a to ne želim biti.
Svi koji me poznaju znaju kakav sam,a ima vas dosta na ovom forumu koji me znate.Ako sam koga povredio sa svojim postovima od prije,sad se evo javno ispričavam svima.
Pozdrav svima
Ma prijatelju nema potrebe se izvinjavati tko ne zna za forumski nacin ophođenja nije mu ni mjesto na forumu ma boze moj za to i postoji forum da se covjek ispuca prema tome i da kaze sto mu je na srcu a onaj tko se vrijeđa procitavsi to to je vec njegov problem.
Nema beda sve 5
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Jurica Bombaš promijenjen u Slavko... Empty Re: Jurica Bombaš promijenjen u Slavko...

Postaj by Admin 09.08.08 20:01

Unitas je napisao/la:
Slavko je napisao/la:Evo malog objašnjenja zašto sam tražio promjenu nicka.Kad sam se registrirao na ovaj forum bilo je to iz čiste zafkancije da se malo našalim sa generalom inače moj prijatelj.Međutim ostali forumaši nisu to shvatili kao šalu i ispao sam crna ovca ,a to ne želim biti.
Svi koji me poznaju znaju kakav sam,a ima vas dosta na ovom forumu koji me znate.Ako sam koga povredio sa svojim postovima od prije,sad se evo javno ispričavam svima.
Pozdrav svima
Ma prijatelju nema potrebe se izvinjavati tko ne zna za forumski nacin ophođenja nije mu ni mjesto na forumu ma boze moj za to i postoji forum da se covjek ispuca prema tome i da kaze sto mu je na srcu a onaj tko se vrijeđa procitavsi to to je vec njegov problem.
Nema beda sve 5

cool
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Jurica Bombaš promijenjen u Slavko... Empty Re: Jurica Bombaš promijenjen u Slavko...

Postaj by gorana 09.08.08 20:20

ruz A jel trebamo pravit party dobrodošlice za novo-stare forumaše?? zivjeli
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Jurica Bombaš promijenjen u Slavko... Empty Re: Jurica Bombaš promijenjen u Slavko...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.