Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti...

2 posters

Go down

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti... Empty Dan pobjede i domovinske zahvalnosti...

Postaj by Admin 04.08.09 20:22

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti... 0000000000363357_450_0

Sutra je Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja, a slavi se u Hrvatskoj 5. kolovoza svake godine kao spomen na pobjedu u Domovinskom ratu. Na taj datum 1995. Hrvatska vojska je oslobodila okupirani Knin u vojnoj operaciji Oluja.

Svih ovih godina sve je manje zastava na pročelju vaših kuća, stambenih zgrada. Ne znam zašto...

Podignite ih ponosno i obilježite ovaj dan.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti... Empty Re: Dan pobjede i domovinske zahvalnosti...

Postaj by Gollum 05.08.09 13:33

Ponosno kažeš Admine :smijeh1: .
A ja te pitam Admine na šta danas ovaj narod može biti ponosan i zahvalan ovoj državi u kojoj sad živimo?
Trebamo li možda biti ponosni na uspiješno provedenoj privatizaciji i tisućama izgubljenih radnih mjesta.?
Trebamo li biti ponosni na rasprodanoj državnoj imovini.?
Trebamo li biti ponosni na otvorenim pučkim kuhinjama pred kojima su redovi sve duži i duži.?
Trebamo li biti ponosni na naše nesposobne političare koji nas polako ali siguno pretvaraju u europsko roblje.?
Trebamo li biti ponosni na to što smo najzaduženija zemlja na svijetu.?
Trebamo li biti ponosni na slobodu medija ?
Trebamo li biti ponosni na harač koji su nam nametnuli?
Ponosno kažeš Admine!!!!!
Ne Admine ovo svakako nije država koju sam ja zamišljala u danima rata.
Ponosno :smijeh1:
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti... Empty Re: Dan pobjede i domovinske zahvalnosti...

Postaj by Admin 06.08.09 14:56

Nema potrebe da quotam...
Pobrkala si, Gollume, kruške i jabuke, ili kako netko reče kruške i gvožđuriju...

Naime, država nije vlada, Sanader, Jadranka, hdz... Zastava ne označava samo državu i narod, nego u ovom trenutku i povijesnu pobjedu hrvatskog naroda.
Vlada, kako je došla tako će i otići, a zastava i država će ostati i dalje, a snjima i moj ponos.

Zato, ne miješaj zastavu, ponos i vladu....

Ovo o čemu ti pišeš pripada u temu: "Banana država".
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti... Empty Re: Dan pobjede i domovinske zahvalnosti...

Postaj by Gollum 07.08.09 11:57

Možda si u pravu Admine kad kažeš da su svi ovi problemi za rubriku banana džava.
Ali ipak moraš priznati da su to problemi koji opterečuju ovaj prevareni narod i zbog kojeg se osječa isfrustrirano.
I još te jednom pitam na šta ponosni kad telefon plačamo njemcima,benzin kupujemo od mađara, tekuće račune imamo kod talijana,jadransku obalu sve više gledamo kroz žičane ograde,mljeko pijemo od francuza.
Pročitaj ovaj članak pa i dalje budi ponosan ja nemam našta.
Da slažem se sa tobom da će vlada i političari otići ali..... prije toga makar ova garnitura će se dobrano pobrinuti da rasproda i ono malo što nam je ostalo a onda će nam samo zastava ostati.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti... Empty Re: Dan pobjede i domovinske zahvalnosti...

Postaj by Gollum 07.08.09 11:59

http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=444751
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti... Empty Re: Dan pobjede i domovinske zahvalnosti...

Postaj by Admin 08.08.09 16:43

Gollum je napisao/la:prije toga makar ova garnitura će se dobrano pobrinuti da rasproda i ono malo što nam je ostalo a onda će nam samo zastava ostati.

Bar će nas imati u što zamotati kad "odemo"... greeny
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti... Empty Re: Dan pobjede i domovinske zahvalnosti...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.