Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

3 posters

Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Admin 21.11.10 8:48

SKANDALOZNI REZULTATI ISTRAŽIVANJA
Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? GetImage

Na vlasti su SDP i HDZ, homoseksualnost je bolest, NDH nije bila fašistička tvorevina, ratne zločine treba kažnjavati, Hrvatska ne bi trebala ulaziti u Europsku uniju, a slobodu medija i govora trebalo bi ograničiti... Zastrašujući su to i alarmantni rezultati opsežnog GONG-ova istraživanja tijekom travnja i svibnja 2010. godine na 999 maturanata u cijeloj Hrvatskoj o njihovoj političkoj pismenosti i stavovima te mišljenju o ulasku u Europsku uniju

Ocrtano konkretnim brojkama, zabrinjavajuće stanje u glavama mladih izgleda ovako: više od 40 posto njih misli da Vladu vode SDP i HDZ, a samo je njih 17,6 posto znalo da vladajuću koaliciju čine HDZ, HSS, SDSS i donedavno HSLS.

Više od 45 posto njih misli da je homoseksualnost bolest, a čak 64,3 posto homoseksualcima bi zabranilo da javno nastupaju kako bi se spriječio njihov loš utjecaj na mlade.

Cijeli članak pročitajte na:
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/97281/Zasto-su-nam-mladi-tako-beznadno-neuki.html
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Admin 25.12.10 15:58

Molio bih da se početna tema čita sa razumijevanjem, a ova nema nikakve veze s politikom.
Politiku ostavite za teme koje govore o njoj...

H.H. zaista sam strpljiv i tolerantan, ali počinješ mi spamati teme, a to neću dozvoliti...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Gost 26.12.10 13:46

Napisao sam dobar texst,a ti ga obrisao.? Mladi su,kao i ostali gradjani R.H. pod utjecajem sizofrene propagande. Komunjare vrse teror i nad obrazovanjem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Gost 26.12.10 13:58

hrvojehorvat je napisao/la:Napisao sam dobar texst,a ti ga obrisao.? Mladi su,kao i ostali gradjani R.H. pod utjecajem sizofrene propagande. Komunjare vrse teror i nad obrazovanjem.

Mislis oni koji su u HDZ-u? Basketball

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Gost 26.12.10 14:08

Jednom smo se bili slozili i sdp,ali i hss,pa vidjela si djapica itd. Reci jedno ime politicara u N.G. koji nije bio u skh? H.H.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Gost 01.01.11 14:03

Mladima treba dati mogucnost skolovanja,bez korupcije,zaposljavanja,bez korupcije,bavljenjem sportom,bez korupcije,zabava i izlasci,bez droga,alkohola i kojekakvih hazardnih zabava.Sva mjesta za kockanje,osim drzavne lutrije treba zarvoriti,kao i kafice u kojima se uhvati da rade nepropisno.Pa ljudi moji odakle vam novac za izlaske, kada trcina ( 5000 ) ljudi je nezaposleno !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Admin 01.01.11 16:53

Mladi se ne žele školovati (ne govorim o svoj djeci). Večina njih vide kako mame i tate žive od lažno stečenih mirovina pa misle i mi ćemo tako. Ne moramo ništa raditi..
Sportom se mogu baviti svi. Nitko ih ne sputava, ali jednostavno ne žele jer tu treba napora, znoja, vremena, znanja, odgoja, itd...

Zabave i izlasci se nadovezuju na gore već napisano. Kako nemaju kućnog odgoja (opet ne svi), izlaze van s jednim ciljem, a taj je da se obloču, nadrogiraju, povraćaju po dolasku kući, a u međuvremenu razbacuju kante za smeće po gradu...


Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Gost 01.01.11 17:17

Evo ovdje se slazemo,pa to mi je drago. Jos samo da se slozimo,zasto je doslo do oboljenja "drustva". Na primjer u nasemu gradu,tko je vodio ovakvu politiku korupcionaskoga drustva u N.G. pazi,prije nekoliko tjedana su u bolnici uzeli mito,kako bi operi.jednu stariju baku. prvo je receno,stara je sto vi jos hocete! ali je djeci te bake stalo da joj se pomogne,pa su dali. Pa vidis,sve ono sto sam do sada pisao,pisao sam iz toga razloga,borba protiv korupcije i toga losega drustva,bez obzira tko su oni,ili kojoj stranci pripadali ili mozda niti jednoj. Moj gospodine,ako se Hrvatski Narod ne uhvati u kostac sa tom bolescu,moze poslije biti prekasno. Ne ljutise.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Admin 01.01.11 17:23

Uhvatit ćemo se u koštac na izborima ove godine. Skinuti gamad sa vlasti koja je dovela do svega za ovih dvadeset godina pa makar na vlasti bili, kako ti kažeš, nevjernici...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Gollum 06.01.11 17:10

Admin je napisao/la:Mladi se ne žele školovati (ne govorim o svoj djeci). Večina njih vide kako mame i tate žive od lažno stečenih mirovina pa misle i mi ćemo tako. Ne moramo ništa raditi..
Sportom se mogu baviti svi. Nitko ih ne sputava, ali jednostavno ne žele jer tu treba napora, znoja, vremena, znanja, odgoja, itd...

Zabave i izlasci se nadovezuju na gore već napisano. Kako nemaju kućnog odgoja (opet ne svi), izlaze van s jednim ciljem, a taj je da se obloču, nadrogiraju, povraćaju po dolasku kući, a u međuvremenu razbacuju kante za smeće po gradu...


Sa ovim bi se u potpunosti složila s tobom Admine. Ali ipak mislim da je to tek jedan dio ovog problema i zapravo u ovoj temi nebismo u potpunosti mogli zaobići politiku jer je i ona u velikoj mjeri kriva i odgovorna što se to dešava sa mladim ljudima u Hrvatskoj.
Pogledaj samo medije šta svakodnevno serviraju tim mladim ljudima.Od Big Brothera,Hrvatska traži zvijezdu pa sad se i nemogu sjetiti svih tih reliti showova koji mladim ljudima ne nude ništa drugo do puke isprazne zabave i pokazuju da se hrpa novca može zaraditi ležeći i trabunjajući glupoati.
Drugi problem je taj što se u Hrvatskoj malo cijeni rad.Kroz sve ove poratne godine mnogi su dobro živjeli na grbači države i nitko nije pitao odakle taj novac dolazi.
Već dosadno i svakodnevno ponavljanje o padu svih moralnih i društvenih vrijednosti.
Što ti naši mladi ljudi u ovoj državi vide od onih koji bi im trebali biti uzori?
Korupcija, pljačka,laži,silovanje djece u crkvama.
Ma bit će da i u samom obrazovnom sistemu nešto ne štima.Bolonjski proces kod nas je uveden po principu vidjela žaba da potkivaju konja pa i ona digla nogu.
zato što je to tako i u Europi.Uveden je bez jasne vizije dovoljno obrazovnog kadra i svega onoga što bi ga trebalo pratiti.ali nije važno tako je rekla Europa.
I još nešto ne manje važno!
Hajde ruku na srce kakva je budučnost mladih ljudi u ovoj zemlji opljačkanoj i opustošenoj'
Hebote ni rat nas nije toliko opustošio koliko su je u ovih 20 godina opustošili najveći domoljubi sve sami veliki Hrvati.
Ali da nije sve tako crno imamo mi i sjajnih mladih ljudi koji na svijetskim natjecanjima postižu sjajne rezultate samo se o njima malo zna i piše.
Jer onima na vlasti nisu potrebni mladi pametni ljudi koji misle i razmišljaju.
Njima je potrebna stoka sitnog zuba koju uvijek mogu žednu preko vode da prevedu.
A ovi mladi i pametni već su zauzeli ili ih čeka mjesto u nekim svijetski poznatim firmama .
Baš ljepo! Mi školovali i ulagali i dopuštamo da nam takvi kadrovi odlaze iz zemlje.
Ma ko nas j... kad smo stvarno glupa nacija i neshvatimo da bez obrazovanja i ulaganja u školstvo nemamo perspektive.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Admin 06.01.11 17:56

Gollum je napisao/la:
Admin je napisao/la:Mladi se ne žele školovati (ne govorim o svoj djeci). Večina njih vide kako mame i tate žive od lažno stečenih mirovina pa misle i mi ćemo tako. Ne moramo ništa raditi..
Sportom se mogu baviti svi. Nitko ih ne sputava, ali jednostavno ne žele jer tu treba napora, znoja, vremena, znanja, odgoja, itd...

Zabave i izlasci se nadovezuju na gore već napisano. Kako nemaju kućnog odgoja (opet ne svi), izlaze van s jednim ciljem, a taj je da se obloču, nadrogiraju, povraćaju po dolasku kući, a u međuvremenu razbacuju kante za smeće po gradu...


Sa ovim bi se u potpunosti složila s tobom Admine. Ali ipak mislim da je to tek jedan dio ovog problema i zapravo u ovoj temi nebismo u potpunosti mogli zaobići politiku jer je i ona u velikoj mjeri kriva i odgovorna što se to dešava sa mladim ljudima u Hrvatskoj.
Pogledaj samo medije šta svakodnevno serviraju tim mladim ljudima.Od Big Brothera,Hrvatska traži zvijezdu pa sad se i nemogu sjetiti svih tih reliti showova koji mladim ljudima ne nude ništa drugo do puke isprazne zabave i pokazuju da se hrpa novca može zaraditi ležeći i trabunjajući glupoati.
Drugi problem je taj što se u Hrvatskoj malo cijeni rad.Kroz sve ove poratne godine mnogi su dobro živjeli na grbači države i nitko nije pitao odakle taj novac dolazi.
Već dosadno i svakodnevno ponavljanje o padu svih moralnih i društvenih vrijednosti.
Što ti naši mladi ljudi u ovoj državi vide od onih koji bi im trebali biti uzori?
Korupcija, pljačka,laži,silovanje djece u crkvama.
Ma bit će da i u samom obrazovnom sistemu nešto ne štima.Bolonjski proces kod nas je uveden po principu vidjela žaba da potkivaju konja pa i ona digla nogu.
zato što je to tako i u Europi.Uveden je bez jasne vizije dovoljno obrazovnog kadra i svega onoga što bi ga trebalo pratiti.ali nije važno tako je rekla Europa.
I još nešto ne manje važno!
Hajde ruku na srce kakva je budučnost mladih ljudi u ovoj zemlji opljačkanoj i opustošenoj'
Hebote ni rat nas nije toliko opustošio koliko su je u ovih 20 godina opustošili najveći domoljubi sve sami veliki Hrvati.
Ali da nije sve tako crno imamo mi i sjajnih mladih ljudi koji na svijetskim natjecanjima postižu sjajne rezultate samo se o njima malo zna i piše.
Jer onima na vlasti nisu potrebni mladi pametni ljudi koji misle i razmišljaju.
Njima je potrebna stoka sitnog zuba koju uvijek mogu žednu preko vode da prevedu.
A ovi mladi i pametni već su zauzeli ili ih čeka mjesto u nekim svijetski poznatim firmama .
Baš ljepo! Mi školovali i ulagali i dopuštamo da nam takvi kadrovi odlaze iz zemlje.
Ma ko nas j... kad smo stvarno glupa nacija i neshvatimo da bez obrazovanja i ulaganja u školstvo nemamo perspektive.

cool
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Gost 08.01.11 15:13

pa sto se unaprijed predajete !Hrvatska nece propasti,jer ako Hrvati nece raditi,nece radjati,nece da budu robovi,politicari ce dovesti ljude iz inozemstvo,konkurenciju,pa da vidio Hrvat sto hoce,a sto nece. Zivjela slobodna R. Hrvatska.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Gost 08.01.11 15:16

Molim , sto znaci za vas pojam "Veliki Hrvat" ? Mozda oni sto su 1990 god. u crkvama potjerali stare Bake iz prvih klupa ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by faca 08.01.11 19:32

hrvojehorvat je napisao/la: Molim , sto znaci za vas pojam "Veliki Hrvat" ? Mozda oni sto su 1990 god. u crkvama potjerali stare Bake iz prvih klupa ?

Upravo o takvim "velikim Hrvatima" je riječ. Samo što oni nisu potjerali stare bake iz prvih klupa, nego su se bake i drugi sami dizali iz prvih klupa i zahvaljivali Bogu što su konačno došli "pravi ".

Twisted Evil
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Gost 08.01.11 21:46

Pa sjecam se,oni opcinari,pa oni sto su nam branili da idemo na polnocku,pa oni dalmosi,a sada vjeruju u boga i slave katolicke blagdane. Kad smo mi stoka sitnog zuba.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto su nam mladi tako beznadno neuki? Empty Re: Zašto su nam mladi tako beznadno neuki?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.