Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji kafić u NG

+7
Unitas
Krissy
Sgt.Colossus
Gollum
Tatsha
zerone
Blue Shadow
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by Admin 21.11.08 17:02

Blue Shadow je napisao/la:Najbolji kafić, prema glasovima forumaša je Obrtnik, ali sa par glasova više od stalih.
Napišite vaše mišljenje (opširnije): koji je vaš? zašto? kojim danom idete tamo, kakvi su konobari, ugođaj...

Kafić u kojiem sam visio, više ne postoji, barem onakav kakvog se sjećam, a radi se o Derby-u. Najbolja kava u gradu, konobari, ekipa, bilijar, remi, šah...
Danas toga nema iako birc postoji.
Navratih prošle godine na kavu (čekao da operu auto), i da se uvjerim je li još uvijek onako dobra. Požalio sam...

Konus, ovo je na tragu one tvoje želje... :cheers2:
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by konus 21.11.08 17:16

Ekipa, jel' "Suvenir" bio prvi NG kafić? Tamo 1981-2? Otvorio ga stanoviti Kemo pa smo ga zvali kod Keme...Imao MTV...

A jel' Lotus bio drugi? Otvorio ga Šteka tamo gdje je kasnije bila Tena...Tu smo provodili večeri uz svijeće, za redukcija struje, ranih 80ih...
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by billy 21.11.08 17:25

Polo , 3B king
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by Unitas 21.11.08 18:17

konus je napisao/la:Ekipa, jel' "Suvenir" bio prvi NG kafić? Tamo 1981-2? Otvorio ga stanoviti Kemo pa smo ga zvali kod Keme...Imao MTV...

A jel' Lotus bio drugi? Otvorio ga Šteka tamo gdje je kasnije bila Tena...Tu smo provodili večeri uz svijeće, za redukcija struje, ranih 80ih...
Prvi kafic u NG bio je SATIR a drzao ga je stanoviti Banovac.
Ta lokacija i sad postoji pod tim imenom ali ni najmanje nije slicna starom Satiru, otvoren je negdje sedamdesetih godina ali definitivno prvi objekat takvog tipa.
Drugi kafic ali mnogo kasnije otvoren je i zvao se Derrby gazda kafica je bio Darko.
A sto se tice Suvenira i Lotusa prvo je otvoren Lotus 1983 negdje u jesen a na ljeto te godine otvoren je kafic Suvenir i nekako u to vrijeme je otvorio i Flipko svoj fliper centar.
Tako da su to sami pocetci otvaranja kafica po NG.
Nadaje se krenulo i sa ostalima kaficima poput Cobre, pa preuređenog Dubovskog, pa maksimir, u to vrijeme se i kavama preuredila u disco salu itd. itd.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by konus 21.11.08 19:09

Ma čekaj Uni...pa Kavana je disco-sala bila i ranije...kada su Drago Mlinarec, Rukopotezno povlačilo i slični tu svirali...po danu Kavana, a navečer diskać...1981.?1982? Bakas će znat... Very Happy kada su po zidovima povješali jumbo fotke s rock koncerata u Zg i slično (čije, uzgred? Foto-užasa?)
Lotus prvi u jesen 1983., a Suvenir (drugi?) u ljeto iste godine? Tu mi nešto ne štima frende?
Admine, može slika Satira, molim lijepo? Naravno u topicu sa NG slikama.... Smile
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by Unitas 21.11.08 19:14

konus je napisao/la:Ma čekaj Uni...pa Kavana je disco-sala bila i ranije...kada su Drago Mlinarec, Rukopotezno povlačilo i slični tu svirali...po danu Kavana, a navečer diskać...1981.?1982? Bakas će znat... Very Happy kada su po zidovima povješali jumbo fotke s rock koncerata u Zg i slično (čije, uzgred? Foto-užasa?)
Lotus prvi u jesen 1983., a Suvenir (drugi?) u ljeto iste godine? Tu mi nešto ne štima frende?
Admine, može slika Satira, molim lijepo? Naravno u topicu sa NG slikama.... Smile

Sto se tice lotusa 100% siguran u sedmom mjesecu te godine otisao u vojsku a na redovno odsustvo dosao te zime i bio u tom kaficu, a cura mi pisala da je u njenoj ulici otvoren kafic, sad koja je to cura bila nije bitno ali od je sam dobio vijest o otvaranju kafica.
A sto se tice kavane to moze biti tj, u pravu si ti jer naime sad sam se sjetio da me stari ganjao iz kavane zbog toga sto sam sjedio u njoj mjesto u skoli.
A sto se tice slika koncerata to jako dobro znam posto sam i ja asistirao Jadranku i Ljepojevicu u klubu tehnike pri izradi tih fotki
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by konus 21.11.08 19:33

Eto razriješismo i to....još da baciš fotku iz Cobre Shocked
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by Unitas 21.11.08 20:02

konus je napisao/la:Eto razriješismo i to....još da baciš fotku iz Cobre Shocked
Cek dok ih nađem pa proslo je od tog 100000 godina
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty glazbena podloga

Postaj by konus 21.11.08 22:50

bounce
ova neobična stvar još neobičnijeg videa me na nj podsjeća


konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by Gollum 04.04.09 23:24

Odavno več nisam posjetioc NG kafića, Makar ne u nočnim satima.Onako preko dana volim sa kćerkom navratiti u obrtnik na kaficu i razgovor. Ugodno se tamo osječam.Sviđa mi se neobičan pomalo šaren i naoko zbrda zdola interijer kafića,konobari su ok a i muzika je primjerena taman da se ugodno možečavrljati a ne nadvikivati.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by Gost 08.01.11 22:10

pa SATIR je bio jos 1973 otvoren.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Najbolji kafić u NG - Page 2 Empty Re: Najbolji kafić u NG

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.