Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cijena nafte u živo

+4
TENG
Unitas
billy
Admin
8 posters

 :: NovaGforumi :: Razno

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by faca 22.05.08 19:03

A najbolje od svega .Moj kolega i ja kupili aute otprilike istovremeno. Ista marka isto sve samo njegov dizel a moj benzinac . I on svog platio - normalno skuplje - paa dosta. kaže - jeftino ću se vozit........................ affraid
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by billy 23.05.08 6:05

faca je napisao/la:A najbolje od svega .Moj kolega i ja kupili aute otprilike istovremeno. Ista marka isto sve samo njegov dizel a moj benzinac . I on svog platio - normalno skuplje - paa dosta. kaže - jeftino ću se vozit........................ affraid
diesel i benzin su sada 1-1 i taj ce se trend izgleda i dalje odrzati .. informiram se
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by Gost 25.05.08 9:02

svabe se bune, traze da vlada smanji cijenu za 15 centi.. kazu da ce se iduci tjedan ocitovati.. do tada - ne crkni magarce, ja morala sinoc tociti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by Admin 25.05.08 9:04

$131.70
Cijena nafte u živo - Page 3 Down 0.49 0.37%
Today...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by billy 25.05.08 9:28

Helena je napisao/la:svabe se bune, traze da vlada smanji cijenu za 15 centi.. kazu da ce se iduci tjedan ocitovati.. do tada - ne crkni magarce, ja morala sinoc tociti
sviceri slabo komentiraju ove cijene..valjda ih jos nije dublje dotaklo..ja tankao jucer za 109 fr Suspect
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by Gost 25.05.08 12:21

billy je napisao/la:
Helena je napisao/la:svabe se bune, traze da vlada smanji cijenu za 15 centi.. kazu da ce se iduci tjedan ocitovati.. do tada - ne crkni magarce, ja morala sinoc tociti
sviceri slabo komentiraju ove cijene..valjda ih jos nije dublje dotaklo..ja tankao jucer za 109 fr Suspect

danas mi je muz bio u svici, kaze da je jeftinije nego u dojclandu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by billy 25.05.08 12:51

Helena je napisao/la:
billy je napisao/la:
Helena je napisao/la:svabe se bune, traze da vlada smanji cijenu za 15 centi.. kazu da ce se iduci tjedan ocitovati.. do tada - ne crkni magarce, ja morala sinoc tociti
sviceri slabo komentiraju ove cijene..valjda ih jos nije dublje dotaklo..ja tankao jucer za 109 fr Suspect

danas mi je muz bio u svici, kaze da je jeftinije nego u dojclandu
moguce, zavisi opet od kantona do kantona.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by Gost 25.05.08 12:55

billy je napisao/la:
Helena je napisao/la:
billy je napisao/la:
Helena je napisao/la:svabe se bune, traze da vlada smanji cijenu za 15 centi.. kazu da ce se iduci tjedan ocitovati.. do tada - ne crkni magarce, ja morala sinoc tociti
sviceri slabo komentiraju ove cijene..valjda ih jos nije dublje dotaklo..ja tankao jucer za 109 fr Suspect

danas mi je muz bio u svici, kaze da je jeftinije nego u dojclandu
moguce, zavisi opet od kantona do kantona.

Zürich

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by billy 25.05.08 13:09

Helena je napisao/la:
billy je napisao/la:
Helena je napisao/la:
billy je napisao/la:
Helena je napisao/la:svabe se bune, traze da vlada smanji cijenu za 15 centi.. kazu da ce se iduci tjedan ocitovati.. do tada - ne crkni magarce, ja morala sinoc tociti
sviceri slabo komentiraju ove cijene..valjda ih jos nije dublje dotaklo..ja tankao jucer za 109 fr Suspect

danas mi je muz bio u svici, kaze da je jeftinije nego u dojclandu
moguce, zavisi opet od kantona do kantona.

Zürich
onda je jeftiniji..
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by emtec32 25.05.08 13:25

Cijene goriva nisu nista pretjerano visoke.Stvar je samo koliko dzabalebarosi tj. drzave i njihova birokracija uzimaju aksijns od ukupne cijene goriva.Uglavnom izmedju 60%-70%.
Stvarnost je da na ulicama se vidjaju svakim danom samo noviji,mocniji i skuplji automobili.Nisam jos cuo da je bilo tko prodao auto zbog tzv.skupog goriva.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by Gost 25.05.08 13:32

emtec32 je napisao/la:Cijene goriva nisu nista pretjerano visoke.Stvar je samo koliko dzabalebarosi tj. drzave i njihova birokracija uzimaju aksijns od ukupne cijene goriva.Uglavnom izmedju 60%-70%.
Stvarnost je da na ulicama se vidjaju svakim danom samo noviji,mocniji i skuplji automobili.Nisam jos cuo da je bilo tko prodao auto zbog tzv.skupog goriva.

ma nemoj mi reci


Zadnja promjena: Helena; 25.05.08 13:37; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by billy 25.05.08 13:34

emtec32 je napisao/la:Cijene goriva nisu nista pretjerano visoke.Stvar je samo koliko dzabalebarosi tj. drzave i njihova birokracija uzimaju aksijns od ukupne cijene goriva.Uglavnom izmedju 60%-70%.
Stvarnost je da na ulicama se vidjaju svakim danom samo noviji,mocniji i skuplji automobili.Nisam jos cuo da je bilo tko prodao auto zbog tzv.skupog goriva.
da , ali poskupljenje goriva povlaci sa sobom i niz drugih poskupljenja..hrana, javni prevoz, transport sirovina..itd , itd
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by emtec32 25.05.08 21:59

Nebi bilo ni lose da hrana poskupi,ali samo kod proizvodjaca.Mislim da bi savim realna cijena litre mlijeka bila bar €5,00.Ne smijem pomisliti samo na kupljenje sijena i istrpavanja u staglju pri temp. od 40 stepeni.
Javni prevoz je skoro u svim zemljama gubitaski i za njih nema zime ,jer ih upravo dotiraju od toga aksijna sto pokupe na nafti.Autobusi se ionako po cijeli dan vozaju prazni.
U principu dok je god milijarda ljudi koja zivi od nekih €20,00 mjesecnog prihoda,nista nama u ovoj arijevskoj evropi nece faliti.
I dalje cemo uzivati u TV slikama djece sa debelim stomacicima,kako su prljavi ,smrdljivi i zive u kolibama...
Jedino sto ce nas nervirati ako nafta i sutra poskupi 2 centa i dali cemo moci i na godinu kupiti najnoviji model mobilinog tel. i sl.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by emtec32 25.05.08 22:56

Zaboravih jos onoj maloj odgovoriti,kako se zove,Helena.
Vidim da si promjenila prvobitni tekst na ono moje piskaranje.
Neces vjerovati da sam odmah poslije dobio i sms sa istim sadrzajem od jedne druge male,ali je rijec zavrsavala samo na c umjesto tvojega cz.
Nesto svi navalili danas da tamo idem,ali nisam imao vremena.
Bit ce valjda prilike da i to mjesto posjetim pa cu ti pricati kako kako je bilo.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by Blue Shadow 26.05.08 5:55

billy je napisao/la:
emtec32 je napisao/la:Cijene goriva nisu nista pretjerano visoke.Stvar je samo koliko dzabalebarosi tj. drzave i njihova birokracija uzimaju aksijns od ukupne cijene goriva.Uglavnom izmedju 60%-70%.
Stvarnost je da na ulicama se vidjaju svakim danom samo noviji,mocniji i skuplji automobili.Nisam jos cuo da je bilo tko prodao auto zbog tzv.skupog goriva.
da , ali poskupljenje goriva povlaci sa sobom i niz drugih poskupljenja..hrana, javni prevoz, transport sirovina..itd , itd

Što bi po emtecu značilo ovo: djecu dati na usvajanje, ženu otjerati, stan prodati i otići živjeti u šumu...
Baš sam se pitao kad će provaliti novi biser...

@emtec: radi li satelitska?

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by billy 26.05.08 14:42

emtec32 je napisao/la:Nebi bilo ni lose da hrana poskupi,ali samo kod proizvodjaca.Mislim da bi savim realna cijena litre mlijeka bila bar €5,00.Ne smijem pomisliti samo na kupljenje sijena i istrpavanja u staglju pri temp. od 40 stepeni.
Javni prevoz je skoro u svim zemljama gubitaski i za njih nema zime ,jer ih upravo dotiraju od toga aksijna sto pokupe na nafti.Autobusi se ionako po cijeli dan vozaju prazni.
U principu dok je god milijarda ljudi koja zivi od nekih €20,00 mjesecnog prihoda,nista nama u ovoj arijevskoj evropi nece faliti.
I dalje cemo uzivati u TV slikama djece sa debelim stomacicima,kako su prljavi ,smrdljivi i zive u kolibama...
Jedino sto ce nas nervirati ako nafta i sutra poskupi 2 centa i dali cemo moci i na godinu kupiti najnoviji model mobilinog tel. i sl.
ti si moj mestre lud covik greeny , i od sada te tretiram kao takvoga greeny
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by emtec32 26.05.08 19:08

Ne treba otici u sumu Blue,ali ne treba se ni zamarati sa cijenama nafte.Zalasno je da samo prije nekih 10-dana pogine preko 100 000 ljudi,a mene da bude bitno koliko ce me slijedeci rezervar nafte kostati.Sto se tice svih drugih poskupljenja i to mi je jako bitna stvar u zivotu.Uvijek je bilo kuda svi tu i mali Mujo.
Inace resiver radi super,nego crko mi Tv.Jos ga nisam stigao rastaviti,ali ako bude sta nejasno pruipitacu opet za savjet.

Billy to sto me takvog smatras dodje mi kao kompliment.Nedaj boze da si me usporedio sa ovim zapadnim arijevcima.Bolje biti i lud nego zivjeti njihovim nacinom zivota.Gazda mi zimus isao u tvoju Svicu na skijanje.Presretan bio sto je mogao 7 dana da krese vlastitu zenu.Sada ce je vjerovatno ponovo preko ljeta i to cak nekih 15-ak dana da...
Usput nije moje da te pitam,ali nije mi bas jasno kako ti stignes toliko postova da pises.Vjeruj mi za mene je cesto uspjeh da pogledam samo mailove i iskreno bas i ne stignem da provodim mnogo vremena za kompjuterom.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by billy 26.05.08 20:36

emtec32 je napisao/la:Ne treba otici u sumu Blue,ali ne treba se ni zamarati sa cijenama nafte.Zalasno je da samo prije nekih 10-dana pogine preko 100 000 ljudi,a mene da bude bitno koliko ce me slijedeci rezervar nafte kostati.Sto se tice svih drugih poskupljenja i to mi je jako bitna stvar u zivotu.Uvijek je bilo kuda svi tu i mali Mujo.
Inace resiver radi super,nego crko mi Tv.Jos ga nisam stigao rastaviti,ali ako bude sta nejasno pruipitacu opet za savjet.

Billy to sto me takvog smatras dodje mi kao kompliment.Nedaj boze da si me usporedio sa ovim zapadnim arijevcima.Bolje biti i lud nego zivjeti njihovim nacinom zivota.Gazda mi zimus isao u tvoju Svicu na skijanje.Presretan bio sto je mogao 7 dana da krese vlastitu zenu.Sada ce je vjerovatno ponovo preko ljeta i to cak nekih 15-ak dana da...
Usput nije moje da te pitam,ali nije mi bas jasno kako ti stignes toliko postova da pises.Vjeruj mi za mene je cesto uspjeh da pogledam samo mailove i iskreno bas i ne stignem da provodim mnogo vremena za kompjuterom.
svako ima svoj dir king ...a ovo za vrijeme...magija emtec 32 , cista magija king
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by Admin 27.05.08 21:01

Naftno polje kod Ivanić-Grada


INA kao koncesionar plaća minornu rentu za korištenje naftnih polja od 2,6 posto od ostvarene dobiti, te zaradi milijune dolara.

Stručnjaci kažu da treba ulagati u istraživanja i nove tehnologije. Iako je Panonski bazen uvelike iscrpljen, nafte još uvijek ima.

Zašto ulagati u stručnjake i istraživanja kad je lakše kupiti i preprodati? Najveće američke kompanije godinama su tražile i na kraju pronašle formulu. U bušotine ubrizgavaju CO2 koji istiskuje naftu i na taj način povećava proizvodnju za deset posto.

Jedan od komentara na Dnevnik.hr

jeff_jeff11us
27.05.2008, 22:39

"proizvodnja jednog barela košta tridesetak dolara"... a na benziskoj benzin 10 kuna po litri, zao mi je ovo sto se danas u Hrvatskoj desava zbog naroda koji najebe ali me u drugu ruku boli neka stvar, htjeli smo, plakali i molili za zapadnom demokracijom i kapitalistickim sistemom i eto, dobili smo sto smo trazili. Kina nije uvela nikakav zapadni sistem nego naprotiv, jebe zapad kako got hoce sada, da Kina unovci sve americke "trassure bond`s" koje posjeduje, Amerika bi bankrotirala,r aspala bi se preko noci, toliko love duguju Kini, a mi ko pravi Hrvati, ko jebe bolje koga nego svoj svoga, ha ha ha, .. jebali smo Titu mater i sve ostalo (jos i dan danas to kojekakovi ustasko-nostalgicari rade, samo je i njima svakim danom sve jasnije da nam je drzava za kurac) a da je on ziv ovakovih sranja i manipulacija smrdljivih kapitalista, mafije i podmitcenog sudstva sigurno nebi bilo, nego bi vecina njih provodila svoje vrijeme tucajuci kamenje na dalmatinskom suncu... dobili ste sta ste trazili Hrvati, sad si jebite mater, nemate koga krivit nego sebe...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by faca 28.05.08 12:56

nafta pala za 10 dolara. Oće li Ina pojeftinit ?????? What a Face
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by Admin 28.05.08 13:01

$126.45
Cijena nafte u živo - Page 3 Down 2.40 1.86%

i još pada...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by gorana 28.05.08 13:26

Do idućeg utorka će poskupit pa će i ina ostaviti ove cijene...... Twisted Evil


Cijena nafte u živo - Page 3 Avatar_12669
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by Admin 28.05.08 17:45

$130.20
Cijena nafte u živo - Page 3 Up 1.35 1.05%

opet ode gore... Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by gorana 28.05.08 17:47

rekla sam ti..... mig
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by faca 28.05.08 17:56

...kad je barel nafte bio 60 us$ a 1 us$ = 8.5 kn (510 kn
po barelu) litra eurosupera je na Ininim crpkama koštala TRI KUNE I
OSAMDESET PET LIPA Sada kada je barel 127 us$, dolar 4.62kn = 586
kn/barel. Dakle na porast cijene nafte od 14.90 %, cijena goriva je porasla
9,30/3,85 = 2,41 tj 141 %i to nikog nije briga..

Ps. Gorana mjenjaj sličicu il ja moram mjenjat stol. Stalno skakuće............ i love you
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Cijena nafte u živo - Page 3 Empty Re: Cijena nafte u živo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: NovaGforumi :: Razno

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.