Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odvoz smeca

2 posters

Go down

Odvoz smeca Empty Odvoz smeca

Postaj by Gost 31.05.08 21:18

Odvoz smeca u gradu, koliko vidim funkcionira po novim pravilima - moras imati njihovu kantu... Dok su prije odvozili sve sto stavis van, sad imas pravo na jednu kantu, ako imas jos nesto extra moras kupiti njihovu vrecu.. Time je ocito uvedena neka nova vrsta poreza, samo me zanima za sto se sad to koristi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Odvoz smeca Empty Re: Odvoz smeca

Postaj by Admin 31.05.08 21:23

Ono što sigurno znam je da nekoliko zgrada u ulici nosi smeće u naš kontejner (mi ga kupili našim novcem), a na pitanje zašto i njima nisu dali kante dobijamo odgovor da se radi o donacijama, pa eto njima nisu mogli dati kante...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Odvoz smeca Empty Re: Odvoz smeca

Postaj by Unitas 31.05.08 22:03

Admin je napisao/la:Ono što sigurno znam je da nekoliko zgrada u ulici nosi smeće u naš kontejner (mi ga kupili našim novcem), a na pitanje zašto i njima nisu dali kante dobijamo odgovor da se radi o donacijama, pa eto njima nisu mogli dati kante...
Kolilo ja znam sto se tice kanti od komunalnog neradi se tu o nikakvoj donaciji vec ce se vrijednost tih kanti platiti na par obroka, tako da su pojedima kucanstva vec dobila prvu ratu u iznosu od Cca 70,00 kn
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Odvoz smeca Empty Re: Odvoz smeca

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.