Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Javna zahvala novogradiskoj policiji

+3
Admin
Unitas
Slavko
7 posters

Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Gost 29.08.08 15:54

Kao sto znate, vratila sam se sa godisnjeg odmora koji je bio, kratko receno - katastrofalan.....uzasan..
Prvih tjedan dana bila sam kod kuce, a zatim smo otisli u Pakostane.. kad smo se vratili kuci uslijedio je sok... kuca mi je bila opljackana, stvari isprevrtane, ormari u neredu, nestale vrijedne stvari... Kad sam to vidjela, najprije sam mislila da ce me strefiti infarkt, zatim je uslijedilo stanje bedare koje se mijesalo sa bijesom..
Svi su nam govorili "pisi kuci propalo", "kupuj nove tehnicke uredjaje", "ma, nece oni to nikada naci".....
U roku tjedan dana novogradiska policija je nasla pocinitelje - dva bosanca... a tehnicki uredjaji su nam vraceni...
Gospodo iz novogradiske policije, od mene javna pohvala i hvala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Slavko 29.08.08 16:04

Vidiš da se i kod nas u Hrvatskoj ipak nešto radi.Nije sve tako crno kako misliš.
A možda su bili tako brzi zato što si u SDS-u.

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Gost 29.08.08 16:14

Slavko je napisao/la:Vidiš da se i kod nas u Hrvatskoj ipak nešto radi.Nije sve tako crno kako misliš.
A možda su bili tako brzi zato što si u SDS-u.

velis.. kad su me vidjeli kolikaaa sam :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: a sto se tice onog "crnog" ... nije bas ni da je bijelo Very Happy .. ovaj godisnji me razocarao u dosta pogleda, i vidim da je vrijeme nesto poduzeti samo jos nemam ideju kako....
Pazi.. kad ti netko, osim tehnike i novaca ukrade iz frizidera nacetu sunku, koja je vec pri kraju, i dvije bombonijere, pa razgovaras sa nekim ljudima, onda se pocnes pitati neke stvari.........

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Slavko 29.08.08 16:32

Helena je napisao/la:
Slavko je napisao/la:Vidiš da se i kod nas u Hrvatskoj ipak nešto radi.Nije sve tako crno kako misliš.
A možda su bili tako brzi zato što si u SDS-u.

velis.. kad su me vidjeli kolikaaa sam :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: a sto se tice onog "crnog" ... nije bas ni da je bijelo Very Happy .. ovaj godisnji me razocarao u dosta pogleda, i vidim da je vrijeme nesto poduzeti samo jos nemam ideju kako....
Pazi.. kad ti netko, osim tehnike i novaca ukrade iz frizidera nacetu sunku, koja je vec pri kraju, i dvije bombonijere, pa razgovaras sa nekim ljudima, onda se pocnes pitati neke stvari.........
Ma hebeš tehniku ,toga ima kolko oćeš.al za šunku bi i ja nekome glavu odšarafio,a još k tome bosanci,pa šta oni znaju šta je šunka njami njami

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Unitas 29.08.08 17:22

Ma daj oni su toliko glupi da su pomjesali kosti negdje su culi da su kosti(slonovaca) na veoma velikoj cijeni pa su jadni htijeli profitirati sa kostima (svinjskim), a sto se tice tehnike koju su capili to im je bilo usput da ne odu bas praznih saka, jebes budale, no nisu oni krivi vec glavni urar nase vlade zajedno sa svim svijim segrtima koji im dopustaju da su se razmililii kao zohari po cijeloj RH pa i do samog sabora
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Slavko 29.08.08 17:51

Unitas je napisao/la:Ma daj oni su toliko glupi da su pomjesali kosti negdje su culi da su kosti(slonovaca) na veoma velikoj cijeni pa su jadni htijeli profitirati sa kostima (svinjskim), a sto se tice tehnike koju su capili to im je bilo usput da ne odu bas praznih saka, jebes budale, no nisu oni krivi vec glavni urar nase vlade zajedno sa svim svijim segrtima koji im dopustaju da su se razmililii kao zohari po cijeloj RH pa i do samog sabora
e glupsona ,pa mogli su otić kod Španića ,čovjek ima koščuvara kolko oćeš dao bi im badava

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Admin 29.08.08 19:18

Uobičajeno je da pljujemo po policiji bez da da imamo i jedan argument za to...
Kao što se vidi iz priloženog, lopovi su pohvatani za manje od tjedan dana, zato dajmo potporu policiji i njihovom radu bez obzira na rezultat.
Neki slučajevi su lakši, a neki teži za rješavanje i u tom smislu treba biti strpljiv bez obzira na naše frustracije zbog onoga što smo doživjeli...

:cheers2:
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by gorana 29.08.08 19:55

Pa nisu ti baš svi rekli piš kući propalo, bilo nas je i koji smo rekli da će ih uhvatiti, zar ne..
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Gost 29.08.08 20:13

gorana je napisao/la:Pa nisu ti baš svi rekli piš kući propalo, bilo nas je i koji smo rekli da će ih uhvatiti, zar ne..

je Very Happy ... ali stvarno se nisam nadala da ce biti u tako rekordnom roku... svaka im cast i veeeeeelika zahvala ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by emtec32 30.08.08 12:46

Ja znam dva slavonca koji nisu krali po kucama,vec su kuce samo minirali...

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Moderator02 30.08.08 12:53

emtec32 je napisao/la:Ja znam dva slavonca koji nisu krali po kucama,vec su kuce samo minirali...

Oš bananu ?? What a Face
Moderator02
Moderator02
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 17
Location : Tatha Matha
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by emtec32 30.08.08 17:31

Oš bananu ??

Gazdarice srce od tebe sve moze pa i banana.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Moderator02 30.08.08 18:05

emtec32

1. nisam gazdarica What a Face
2. nisam srce ruganje
3. post ti je tootalno off pravila

pozdrav :cico:
Moderator02
Moderator02
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 17
Location : Tatha Matha
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by billy 30.08.08 18:07

emtec32 je napisao/la:Ja znam dva slavonca koji nisu krali po kucama,vec su kuce samo minirali...
smijeh smijeh :smijeh1: :smijeh1: smijeh smijeh
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Javna zahvala novogradiskoj policiji Empty Re: Javna zahvala novogradiskoj policiji

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.