Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

5 posters

Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Admin 23.10.08 18:24

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić
Oko 18.20 sati u centru Zagreba začula se strašna eksplozija. Prema prvim informacijama, poginuli su vlasnik Nacionala Ivo Pukanić i Niko Franjić


Što više reči o ovoj državi i mafiji koja radi što hoće? Interesira me reakcija vlade i premijera na sve ovo...

Cijeli tekst na:
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/10/23/0394006.html?pos=1
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Gost 23.10.08 20:56

tko s vragom tikve sadi... nije bolje ni zasluzi, al i ovdje se pokazuje nekompetentnost i nemogucnost nase vlade da se suprotstavi ozbiljnim problemima u drzavi... MRS IVO, MRS HDZ... hmmm.. a tko da dodje ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by oracle 23.10.08 21:11

još gori moja helči..još gori...
još žedniji,još gadniji
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314
Age : 50
Location : NG
Registration date : 22.04.2008

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Gost 23.10.08 21:21

oracle je napisao/la:još gori moja helči..još gori...
još žedniji,još gadniji

vampiri????? affraid affraid affraid

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by oracle 24.10.08 8:56

blago rečeno
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314
Age : 50
Location : NG
Registration date : 22.04.2008

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by billy 24.10.08 16:49

billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Admin 24.10.08 19:39

Morao sam ovo prenijeti, pročitajte:

'Vidim svjetlo na kraju tunela'
Ubijeni Ivo Pukanić u svom posljednjem 'Komentaru tjedna' u Nacionalu od 21. listopada piše da je 'nakon dugo vremena ugledao tračak svjetla na kraju tunela, crnila koje je zavladalo u Hrvatskoj'


Pukanić piše da je su se stvari počele pomicati na 'drumu', što znači da se nešto počelo sustavno mijenjati u svijesti nacije. Naveo je četiri događaja koja su mu vratila optimizam.

'Razveselio sam se kad sam pročitao da je neki pripadnik Kobri pucao na tipa koji je njega i kolegu htio pregaziti autom kad su ga htjeli zaustaviti. Imao je sreću da je ranjen u nogu, a da nije dobio 'kuršum' u glavu. Da je to učinio negdje drugdje, policija se ne bi zaustavila samo na jednom metku.'

Drugi događaj koji je Pukaniću ulio nadu bila je reakcija policije na prometne prekršaje Dine Drpića.

'Nije mu bilo dovoljno što je vozio dvostruko brže nego što je dopušteno, što je telefonirao i nije vezao pojas, nego je počeo vrijeđati policajce koji su ga zaustavili. A on, zvijezda, ide na užasno važan put sa svojom momčadi u Šibenik!... I umjesto da se pred policijom pospe pepelom po glavi, počinje ih vrijeđati i govoriti im da su svinje te da će vidjeti što će im se dogoditi jer su dirnuli u njegovo veličanstvo Drpića! A tada su policajci učinili ono što su trebali svaki put i prije činiti s takvim tipovima - ruke na leđa, lisice na ruke i u policijsku postaju'.

Ostala dva događaja sudske su presude za ubojstvo Kristine Šušnjare i premlaćivanje Igora Rađenovića.

'Tako brzo i efikasno suđenje, bez puno mudrovanja, i odlučnost sudaca da ne dopuštaju kojekakve pravne smicalice koje otežu suđenje u nedogled, nova je, dosad nepoznata dimenzija hrvatskog sudstva.'

Pukanić je ocijenio da su televizije postale glavni generatori nesigurnosti u zemlji, jer emitiraju 'samo crnilo'.

'Ništa osim kriminala u prvih dvadesetak minuta dnevnika ne postoji. Običnim ljudima stvorila se slika Hrvatske - zemlje organiziranog kriminala, mafije i nasilja. Gledam statistike i svega toga ima svake godine sve manje, no, sudeći prema hrvatskim televizijama, svega toga ima svake godine sto puta više.'

'Trend 'kriminalizacije ekrana' započela je u borbi za gledatelje Nova TV. Da ne zaostanu za takmacem, koji je stao postizati sve bolju gledanost, isti taj recept prihvatili su i Hrvatska televizija i RTL. I što smo dobili? Dvije stvari. Prva je da se televizije više ne bave bitnim i važnim stvarima u Hrvatskoj i svijetu, što znači da je prosječni hrvatski građanin neinformiran. A uz neinformiranost dobili smo i kolektivnu nacionalnu paranoju od kriminala i nekakve mafije.

Možda će netko pomisliti da sam lud jer tako mislim, nakon što su me prije pola godine nasred ceste pokušali likvidirati. No upravo zato što sam preživio pokušaj ubojstva, što su pak moji 'kolege' protumačili kao neku vrstu mog javnog performansa, i to samo zato što se nisam ponašao kao tipična žrtva i od jutra do mraka kukao po medijima, znam o čemu govorim i kvalificiran sam za ocjene takve vrste. Stoga na kraju poručujem dragim čitateljima - bježite od televizijske paranoje, život će vam biti mnogo ljepši i bolji'.


tportal.hr
petak, 24.10.2008.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Gost 24.10.08 19:41

pukanic je puno znao, mnogima se zamjerio... nije bas mi ga zao... Medjutim.. ovo ubojstvo je valjda i onima koji su coravi kraj zdravih ociju pomoglo da barem malo progledaju, barem krajickom oka i zapitaju se "kamo nas to vodi ova vlast"....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Admin 24.10.08 19:45

Možda je sve i točno, ali stoji činjenica da ovakve tekstove nitko nije pisao... Zato se i zamjerio...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by billy 24.10.08 20:36

Bilo bi unosno otvoriti kladionicu....tko je sljedeci ??
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Gollum 24.10.08 21:10

Moram priznati da mi žao Pukija.Istina je da je on bio jedna od najkontroverznijih osoba u državi. Ali nije li pucanj u Pukija zapravo i pucanj u slobodu medija , javnog izražavanja i istraživačkog novinarstva.?
On je bio jedina osoba koja se usudila pisati o nekim ljudima i događajima 8 argumentirano ili ne u to ne ulazim).
I kako to da se to ubojstvo desilo baš sad kad treba da počne suđenje generalu Zagorcu?
Ili kako to da se to baš desilo u vrijeme kad su u zemlju došli transkripti tajnih računa?
Moje pitanje je tko se bojao Pukija još?
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Gost 24.10.08 21:18

vrlo je zaniljivo da je cijeli cirkus uglavnom i poceo povratkom Zagorca....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Insomnia 25.10.08 8:31

odma sutradan ujutro je osvanio grafit u vlaškoj
"UBILI STE KRIVOG IVU"
Insomnia
Insomnia
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 125
Age : 44
Location : Nova Gradiška/Slavonski Brod
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by oracle 25.10.08 10:00

a tko smo mi da mu sudimo zar ne????
niti jedan čovjek ne bi smio ovako umrijeti i jako mi žao što je ovaj način likvidacije ljudi koji nekome smetaju jer govore istinu došao i kod nas....
laka im zemlja obojici....
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314
Age : 50
Location : NG
Registration date : 22.04.2008

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Admin 25.10.08 14:16

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Potjer10

Faca (naravno, ne naš sa foruma... Very Happy ) sa potjernice...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Gost 25.10.08 14:30

Admin je napisao/la:

Faca (naravno, ne naš sa foruma... Very Happy ) sa potjernice...

bilo bi pravo cudo da ga po tome nadju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by oracle 25.10.08 14:32

bez veze...tako izgleda pun klinac ljudi
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314
Age : 50
Location : NG
Registration date : 22.04.2008

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Admin 25.10.08 14:40

oracle je napisao/la:bez veze...tako izgleda pun klinac ljudi

U pravu si, ali puno ljudi izgleda kao ja, no uvijek se izgled povezuje sa puno drugih stvari vezanih za događaj, a samim time lakše je pronaći onog koga se traži.
Btw, postoje tipovi ljudi, tako da se ne može govoriti o kriminalcu sa jedinstvenom facom. I ovo je nekakav početak...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić Empty Re: Poginuli Ivo Pukanić i Niko Franjić

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.