Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna

4 posters

Go down

Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna Empty Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna

Postaj by oracle 05.11.08 14:07

Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna


Ministar zdravstva Darko Milinović najavio je danas da će cigarete od sljedeće godine poskupjeti 5 kuna. Poskupljenje na snagu stupa od 1. siječnja 2009.

Naime, za svaku kutiju cigareta plaćat će se dodatnih pet kuna za zdravstveni sustav, najavio je Milinović govoreći o reformi u hrvatskom zdravstvu, prenosi Business.hr.

Milinović je najavio i plaćanje participacije u iznosu 15 kuna u primarnoj zdravstvenoj zaštiti, stomatologiji i ginekologiji. Iz toga će biti izuzete trudnice. Participacija će se plaćati i za recepte, čime će država uprihoditi 2,15 milijardi kuna.

Milinović je kazao i kako će iduće godine iz primarne zaštite nestati 'sav papir i uputnice za liječenje'. Sve će to, objasnio je, zamijeniti kartica s čipom na kojoj će biti svi podaci pacijenta.

Provedbom mjera nove zdravstvene reforme, najavio je Milinović, država će uštedjeti milijardu kuna.


tportal.hr
srijeda, 5.11.2008.
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314
Age : 50
Location : NG
Registration date : 22.04.2008

[Vrh] Go down

Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna Empty Re: Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna

Postaj by TENG 05.11.08 15:38

oracle je napisao/la:Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna

Provedbom mjera nove zdravstvene reforme, najavio je Milinović, država će uštedjeti milijardu kuna.

tportal.hr
srijeda, 5.11.2008.

a mi jadnici tu milikardu preko svojih leđa, ljepo ...
TENG
TENG
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 148
Location : nova gradiška
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna Empty Re: Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna

Postaj by gorana 05.11.08 16:26

znači ako mislite uštedjeti prestanite pušiti već sada.... lol! lol! lol!
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna Empty Re: Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna

Postaj by Gost 06.11.08 7:24

Krece prilagodjavanje cijena cigareta sa europskim cijenama... ovdje je kutija Marlbora 4€ i nece se smiriti dok se ne dostigne ta cijena.... Takodjer, sto vjerojatno i nas ceka, ovdje je za pusace i zdravstveno osiguranje nesto malo skuplje, isto tako i zivotno osiguranje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna Empty Re: Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna

Postaj by oracle 06.11.08 9:49

životno osiguranje je ovdje već dugo godina skuplje za pušače....a vjerojatno će biti i zdravstveno....ubrzo
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314
Age : 50
Location : NG
Registration date : 22.04.2008

[Vrh] Go down

Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna Empty Re: Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna

Postaj by Gollum 10.11.08 19:17

Helena je napisao/la:Krece prilagodjavanje cijena cigareta sa europskim cijenama... ovdje je kutija Marlbora 4€ i nece se smiriti dok se ne dostigne ta cijena.... Takodjer, sto vjerojatno i nas ceka, ovdje je za pusace i zdravstveno osiguranje nesto malo skuplje, isto tako i zivotno osiguranje...

Ma ne radi se tu samo o prilagođavanju cijena cigareta sa europskim. Jer mi koliko god se busali u prsa i govorili kako pripadamo Europi još smo svijetlosnim godinama daleko od nje.Ovdje se radi o tome da naši političari samo traže nove i nove načine kako nametnuti novi harač narodu. Radi se o tome da nemaju ni viziju ni načina kako da riješe prenagomilane dugove kako u državi tako i prema inozemstvu.
Osobno mislim da su na ovaj način samo širom otvorili vrata švercu.Onaj tko bude htio neka im plača 5 kuna više za kutiju cigareta a ja ću ljepo u Bosnu.
Kutija MC ovdije košta sad 14kn +5kn=19kn a u Bosni isti taj MC je samo 6kn.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna Empty Re: Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna

Postaj by Gost 01.01.09 17:13

mislim da su poskupjele samo za 1 kunu, koliko sam pročitala.
ali to ću znati tek kad podjem u novu nabavu.
zasad još pušim po staroj cijeni greeny

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna Empty Re: Od 1. siječnja cigarete skuplje za 5 kuna

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.