Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na koncertu Thompsona u Pazinu vikali 'Ubij, Kajina'

 :: NovaGforumi :: Razno

Go down

Na koncertu Thompsona u Pazinu vikali 'Ubij, Kajina' Empty Na koncertu Thompsona u Pazinu vikali 'Ubij, Kajina'

Postaj by Admin 21.12.08 9:59

Skupina mladića i djevojaka, koji su među prvima ušli u dvoranu, pjevali su "Evo Jure i Bobana" te skandirali “Za dom spremni” i “Ubij Srbina” Na koncertu Marka Perkovića Thompsona u Pazinu skupina mladića i djevojaka, koji su među prvima ušli u dvoranu, pjevali su "Evo Jure i Bobana" te skandirali “Za dom spremni” i “Ubij Srbina”, prije nego je Thompson izašao za pozornicu, piše Večernji list. Tijekom koncerta čuli su se povici saborskom zastupniku IDS-a "Ubij, ubij Kajina", a iz policije nisu rekli hoće li te povike okarakterizirati kao kazneno djelo prijetnje kada pregledaju snimke. Thompsonov menadžer Zdravko Barišić rekao je za Javno.hr da nije bilo skandiranja "Ubij, Kajina" već samo - "Kajine Cigane". Thompson je sve to komentirao riječima "da on sve govori u svojim pjesmama'. - Prije i za vrijeme održavanja koncerta nije došlo do narušavanja javnog reda i mira te nije bilo potrebe za bilo kakvim policijskim postupanjem - kazala je glasnogovornica PU istarske Nataša Rogić za Hinu.
...........................................................

I opet moje pitanje: hoće li se i kada MPT, javno ograditi od takvih i poslati redare da ih izbace sa koncerta? Neće, jer nekome u ovoj državi odgovara takvo stanje, a MPT bi time izgubio one koji ga hrane kupujući karte za njegove koncerte.

O tome da on "sve govori u svojim pjesmama", svjedoče i ovi tekstovi:

Daleko, daleko iza devet sela,
Cujes li me kako dozivam te rode,
Priko devet suma i velike vode,
po prasljavom putu ti uz rijeku kreni,
kad zapiva Sokol, sve si blize meni,
nemoj ici lijevo, na krizanju staze,
tu ne ide niko svi se zvijeri paze,
nego ajde desno do velike stijene,
Gorske ce te vile poslati do mene
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Na koncertu Thompsona u Pazinu vikali 'Ubij, Kajina' Empty Re: Na koncertu Thompsona u Pazinu vikali 'Ubij, Kajina'

Postaj by Gost 21.12.08 20:45

hebeš više thompsona, i njegove fanove..oni jedni drugima jamu kopaju..
oni njemu, jer rade svinjarije na koncertima, a on njima jer ih na to potiče time što se ne ograđuje od toga ( jer od njih živi)..pa oni i dalje to rade, on pjeva..
pa kome prvome dop**di..
meni je već dop**dilo cherry

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na koncertu Thompsona u Pazinu vikali 'Ubij, Kajina' Empty Re: Na koncertu Thompsona u Pazinu vikali 'Ubij, Kajina'

Postaj by Admin 21.12.08 20:53

Čarolija je napisao/la:hebeš više thompsona, i njegove fanove..oni jedni drugima jamu kopaju..
oni njemu, jer rade svinjarije na koncertima, a on njima jer ih na to potiče time što se ne ograđuje od toga ( jer od njih živi)..pa oni i dalje to rade, on pjeva..
pa kome prvome dop**di..
meni je već dop**dilo cherry

smijeh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Na koncertu Thompsona u Pazinu vikali 'Ubij, Kajina' Empty Re: Na koncertu Thompsona u Pazinu vikali 'Ubij, Kajina'

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 :: NovaGforumi :: Razno

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.