Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moderiranje na novagradiska.com

+2
billy
Admin
6 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Unitas 20.04.09 9:50

Evo ovako, gledajući u ovih par dana sto se tamo na forumu novagradiska.com dešava, dolazim do jednog zaključka.

Sam forum se dugo godina prezentira kao prvi nezavisni portal nove gradiške.

No očito da to tako nije, neistomišljenici se isključuju (protjeruju) bez konkretnog razloga na duže vrijeme,(od godinu dana).

No ne radi se tu vise o tome tko je banan i na koji način već dolazimo u situaciju da i ostali članovi foruma iako im je zagarantirana anonimnost kao ju žele ne mogu biti sigurni da će ju i imati.

Posto smo svi skupa svjedoci što se izdešavalo, postavlja se logično pitanje. Tko je taj tko smije narušiti pravila foruma a da u isto vrijeme kažnjava ostale postere na forumu i za manje greške i izrečene misli i
razmišljanja.

Na opetovano pitanje o tim stvarima, prikelje bananu iz razloga sto su „nepristrani“ i „nepotkupljivi“.

A kad dođemo u takvu situaciju tko je tamo siguran, svi smo svjesni kakvih ljudi ima i tko sve sudjeluje u razno raznim raspravama, na žalost ima i onih kojima tamo nije mjesto iz razloga mentalnog stanja i postavimo sebi pitanje. Što ako takva osoba da dođe do podataka o osobi sa kojom je ušla u verbalni duel.

Tko bi bio kriv da se desi nešto poput fizičkog razračunavanja.Nitko mi ne može reći da nije bilo i takvih prijetnji sto smo svi skupa bili svjedoci.

Međutim očito upravljačka struktura to ne vidi tako, dilaju se privatni podatci samo tako kao da se radi o kili soli.

No kad se postavi pitanje i traži konkretan odgovor dolazimo u situaciji da padaju ljudi koji su tome najmanje krivi (dio moderatorskog tima), sto je administratorima tog foruma je najmanje bitno.

Optužuje se postere da se napadaju konkretne osobe iako znamo da su novinari javne ličnosti a samim time i podložni kritici.

No kako jedan od postera reče, hebo nezavisni forum di se vrti reklama samo jedne političke stranke.

A da ne spominjemo brisanje tema, pojedinih postova, ulaska od strane upravljačke garniture pod nikovima postera, izmjeme postova u nadi da ce se strasti na forumu stišati i da ne nabrajam dalje.

No bitno je to da su pokazali koliko im je stalo do mišljenja ljudi koji tamo postaju i podizu im rejting kako samog foruma tako i samog portala.

Na taj način su direktno rekli ljudima sto o njima misle i koliko im je stalo do njih.

No zaboravljamo jedno forum čine ljudi koji pišu ili razmišljaju, a razmišljati mogu samo misaona bića iako oni misle da smo stoka sitna zuba.

E tako ljudi moji izvolite i pišite dalje na takvom mjestima gdje politiku foruma određuje dnevna politika, a ne glas razuma i mišljenje ljudi spremnih provesti puno vremena za računalom pišući na takvom „neovisnom
forumu“

Ponavljam, zapitajte se sami koliko ste sigurni od mogućih fizičkih prijetnji na takvom sigurnom mjestu

Di je diskrecija zagarantirana kao i u javnom toaletu,(možda je i javna klonja sigurnija).
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 20.04.09 10:27

@Raveno "Na zakon o zaštiti osobnih podataka se nemože nitko pozivati u slučaju e-mail adresa jer samim pristupanjem na internet i potpisivanjem ugovora dali ste privolu provajderu o ustupanju tog podatka !"

Citiraj taj dio teksta gdje piše da je netko dao privolu na ustupanje podataka!

Admin ili vlasnik portala (foruma), može dati nečije osobne podatke samo u slučaju kad to traži državno odvjetništvo, odnosno policija po nalogu iste.

Sve ostalo je kršenje ZAKONA O ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA.
O kaznenim odredbama ovog zakona više u Članku 38. ovog zakona.
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/305952.html

U ovom slučaju podatke je tražila privatna osoba (novinar RNG-a), a admin ih je dao (podatke člana foruma TNT) i time prekršio gore spomenuti zakon.

Istu priču ponovio je nekoliko dana kasnije, kada je dao podatke člana Enger, također privatnoj osobi, ne razmišljajući da opet krši gore navedeni zakon.

Prijavu u prvom slučaju zaprimila je policija i agencija za zaštitu podataka. Očekuje se očitovanje.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 22.04.09 19:49

S obzirom da ne mogu postati na novagradiska.com i braniti se, odgovor pišem ovdje, članu "zenga" na forumu novogradiscani.com:

Zenga:
"Polagano „hvatam korak“ sa ovim svim sto se je dogadjalo zadnje vrijeme na forumu. Usporedio sam to sve sa jednim odredjenim vremenskim razdobljem, i polagano se slazu kamencici mozaika. Prve kamencice dao mi je jos prije dvije godina enger. Tada mi je osobno rekao kako mu je cilj srusiti i unistiti forum novagradiska.com. To su njegove izvorne rijeci. Da mu je to bio cilj, bilo je vidljivo iz nacina komuniciranja kojeg je prakticirao. Unitas mi je u veljaci ove godine ispricao dodatnih stvari, za koje nisam znao. Tako je unitas meni osobno rekao da je pozvan od engera da mu pomogne u rusenju foruma. Sirokovoljno imenovao je i « ekipu » koja u tom treba sudjelovati. Po unitasovim rijecima, ekipu su sacinjavali (ili je jos cine) enger, helena (ssada vekia), oracle. ty, sword, gorana i on,(unitas), kada mu se to bude htjelo. Mada unitasu ne vjerujem gotovo nista, pa cak ni kad bi mi rekao koji je dan u tjednu, necu mu povjerovati dok to nisam provjerio u kalendaru. No, njegovo izlaganje bilo je toliko uvjerljivo da sam to morao povjerovati, a dogadjaji na forumu su to na kraju i potvrdili..."

Prije nego napraviš sljedeći korak pazi da se ne spotakneš...

Ovo samo potvrđuje tvoja nastojanja da oblatiš sve oko sebe, pa čak i one koji su ti na razno razne načine pomagali u tvom životu.
Ovo, nažalost, nije vrijedno komentiranja i gubljenja vremena, ali forumaši moraju znati da je ovo samo kleveta u kojoj nema ni trunke istine.

Znaš ti vrlo dobro da ti nikada nisam ništa slično rekao u svezi sa tvojom, gore, boldanom rečenicom.

Malo si se u svojim lažima pogubio, a što si točno pričao sa Unitasom ja o tome nemam pojma jer nisam bio nazočan....

Ovaj dio sa Vekiom ću preskočiti jer ćete to riješiti vas dvoje, ali pozivam te da navedeš točan razlog zbog kojeg sam ja baniran (izostavi Unitasa...), dakle, želim čuti koji je to razlog zbog kojeg sam ja baniran na godinu dana?

Zanimljivo je da ni jedan od moderatora na forumu ne znaju razlog, ali ti ga očito znaš? Jedino ti i admin.

Zenga:
"Ali peticija kao takva, ima jednu drugu ulogu. Ne braniti “prava” dvaju “zrtava” – ona ima iskljucivu zadacu demontaze moderatora. Prividno je to uspjelo. Stvarnost je, cini mi se ipak nesto drugacija. Mudrost je ipak pobijedila nad nasiljem. A vrijeme ce pokazati sto je od toga ispraavno. Jedan oblik “seljacke bune”, dakako sa nesto izmijenjenim karaktericnostima, ipak nije uspjeo. Vladar je ostao vladar, a seljak je ostao seljak."

O nasilju bi ti mogao držati predavanja, jel' da...? Tko o čemu ti o sebi. Franjo Tahi i zagorski kmetovi...
U ovoj gore napisanoj rečenici pljuješ po mnogim članovima foruma novagradiska.com, ali kako ti nikada ne čitaš prethodno napisano, tako nisi ni primijetio da je većina forumaša zahtijevala skidanje bana i pojašnjenje zašto smo banirani...

Zenga:
"Osobno, zao mi je i engera i unitasa. Ne zato sto ih sada nema na forumu. Zao mi ih je kao ljudi, jer oni zaista zasluzuju sazaljenje."

Sažaljevaj ti sebe jer ti to jedino preostaje... Živjeti kao pas ili čovjek? Uvijek biram ovo drugo. Za tebe je kasno, odavno...

Btw, tebi na znanje: i moji podaci su dani trećoj osobi nakon telefonskog poziva. Tko je dao, ne znam , ali krug je vrlo uzak... O tome ćemo na drugom mjestu.

Zato, savjet tebi: ne petljaj se u stvari o kojima ne znaš ništa jer se tako spuštaš na nivo primitivca koji uvijek nešto želi reći, a govori i piše nebuloze.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 23.04.09 18:52

Evo još jedne potvrde kako se privatne informacije dijele uokolo. Još jedna potvrda onoga o čemu cijelo vrijeme govorimo i tražimo odgovor, a zbog čega smo banirani na godinu dana (Unitas i Enger) na novagradiska.com...
Sve je počelo još u siječnju, ali evo, dans smo i to našli na Internetu, javno priznanje...

Citiram rečenicu sa bloga našeg novinara sa RNG-a:

"... E kad bi barem snijeg mogao prekriti ljudske zlobe i zavisti. Eto baš danas onako iz dosade zalutam ne nekakve web stranice, pa vidim da me neki mrze (a da mi nije baš sasvim jasno zbog čega). Nisam imao mira dok nisam nazvao prijatelja (vrhunskog informatičara) i onako kao od šale, sa 2 -3 klika otkrismo tko se krije iza nekih pljuvanja na jednom forumu, i iza postavljanju linkova na moj blog u stilu „dođite vidjeti što taj neuki piskara“. Pomislih odmah kako nisam niti prvi niti zadnji kome se slično događa. Moram priznati da nama u Novoj Gradiški (pa možemo reći i u Hrvatskoj) poodavno nije stran jal i zavist prema drugima, a po mom mišljenju to je i jedan od razloga što se ovaj grad nije brže i bolje razvijao i u prošlosti. "

Cijeli tekst pročitajte na:
http://novogradiscanin.blog.hr/2009/01/index.html
treći blog, prema dolje: Bjelilo protiv crnila, napisan 16.01.2009., petak

Na vama je da pogodite tko je taj "vrhunski informatičar", koji daje podatke gore spominjanom novinaru Radija Nova Gradiška.

Naravno, priča se ponovila i ovih dana...


Zadnja promjena: Admin; 23.04.09 20:25; ukupno mijenjano 3 put/a.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Unitas 23.04.09 19:24

Na istu temu.
E ljudi moji kako je ova tehnologija i mogucnost pretraživanja globalne mreze ponekad i veliki izdajica.
Naime o cemu se radi, danas dobih informaciju da posjetim jedan blog.
Odoh pogledati ne nije to obican blog nekog blogera anonimca vec blog naseg "cijenjenog" novinarčića, i na što naletjeh ha vrlo interesantan tekst, a interesantan iz razloga sto u tom tekstu i sam priznaje da ima
prijatelja koji se bavi dilanjem i otkrivanjem identiteta ljudi koji pisu i recimo tako kritikuju njegov rad.
No pogledajte i sami.
Link na taj blog je: http://novogradiscanin.blog.hr
a ovdje prenosim njegov tekst sa slikom u cijelosti, ogratite paznju na ovu boldanu crvenu recenicu.

16.01.2009., petak


Bjelilo protiv crnila
Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Xbjl86
Dugo nismo imali ovako lijepu snježno bijelu zimu, ali po običaju nemamo vremena ili volje uživati u ljepoti ambijenta. Ipak nedavno smo uzeli saonice i krenuli u brdo na sanjkanje i bilo nam je lijepo i veselo. E
kad bi barem snijeg mogao prekriti ljudske zlobe i zavisti. Eto baš danas onako iz dosade zalutam ne nekakve web stranice, pa vidim da me neki mrze (a da mi nije baš sasvim jasno zbog čega). Nisam imao mira dok nisam nazvao prijatelja (vrhunskog informatičara) i onako kao od šale, sa 2 -3 klika otkrismo tko se krije iza nekih pljuvanja na jednom forumu, i iza postavljanju linkova na moj blog u stilu „dođite vidjeti što taj neuki piskara“. Pomislih odmah kako nisam niti prvi niti zadnji kome se slično događa. Moram priznati da nama u Novoj Gradiški (pa možemo reći i u Hrvatskoj) poodavno nije stran jal i zavist prema drugima, a po mom mišljenju to je i jedan od razloga što se ovaj grad nije brže i bolje razvijao i u prošlosti. Zamislite, blati
me čovjek koji mi pruži ruku kad me sretne, biva ljubazan i srdačan, katkada me zamoli za neku malu sitnu pomoć (koju mu nikad nisam odbio) i sve u svemu umjesto barem elementarne zahvalnosti, on i njemu slični
po meni „udaraju k'o Maksim po diviziji“. Ima ona narodna izreka da se „iza dobrog konja prašina diže“, no ruku na srce i narodne izreke su relativna pojam i često je to arhaizam neprimjeren vremenu u kojem
živimo. I naravno da ću u ovom slučaju samo „tek rukom s ramena trunčić stresti“ ili uputiti mrziteljima iskreno sažaljenje i iskreno poželjeti da to malo svog životnog vremena na ovom svijetu radije provedu u
ljubavi prema nekom a ne u mržnji. Mene ne moraju voljeti, ali će im biti lakše ako me ne mrze. Bog kazni i nagradi svakog po zasluzi, a netko s nagradom ili kaznom živi i to mu očito nije lako (zato opraštam). U prethodnom postu Rib@rnica predlaže zaleđivanje ne baš lijepih sjećanja i doista ne bi bilo loše kad bi se to moglo. Ponekad razmišljam da svi mi gotovo svakodnevno prolazimo nekakve mijene (kao plimu i oseku, ili noć i dan ili 4 godišnja doba ili rotaciju u krug). Drugim riječima, kad smo kakve volje. Sinoć su mi sin i supruga
rekli:„A zašto ti ne bi uzeo gitaru pa nama malo večerom zasvirao?“. Nisam im ništa rekao jer ne znam da li su se zafrkavali ili stvarno to mislili. Danas nekako o tome dosta razmišljam. Nekad sam puno svirao,
pisao i skladao pjesme, a sada me niti najmanje ne vuče želja za tim. Nisam vješt u glumljenju dobrog raspoloženja, a baš sam se sinoć sjetio i velikih radosti tijekom boravka u Zagrebu u vrijeme studentskih dana.
Kako smo se samo znali beskrajno zafrkavati i smijati dan i noć. Sad kad gledam na to, kao da je sve bilo u nekom drugom vremenu pa ili na drugom planetu, u drugoj galaksiji koja jednog trena propala kroz Crnu
rupu koja proždire sve i svemu je kraj i početak.

Link na izvor: http://novogradiscanin.blog.hr/2009/01/index.html

Naravno pogađate o kom se liku radi !!!
A evo i jedan mali Screenshot
Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Scr40426364057246
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gollum 23.04.09 20:51

A šta reći na sva događanja koja se dešavaju na "nezavisnom" forumu Nova Gradiška.Svaki pokušaj da se dozna istina i razotkrije pravi akter cijele ove afere i dalje ostaje bezuspiješan. Baniranja se nastavljaju a rasprave forumaša pretvorile su se u međusobna vrijeđanja , peticija koju su pokrenuli forumaši uspijeli su razvodniti.
Naročito me smetaju uvrede na račun baniranih forumaša koji nisu u mogučnosti da se brane jer su bezrazložno banirani zbog traženja istine i svojih političkih uvijerenja.
Pa zar se i ti dežurni blatitelji i poslušnici ne boje da se jednom mogu naći na meti nekog budučeg "novinara " i prijatelja vrhunskog informatičara koji će zbog vlastite narcisoidnosti ili političke poslušnosti provaliti njegove osobne podatke i time ga ugroziti.
Znate li onu staru:Tko bi gori sad je doli,tko je doli prema vrhu stremi.
A zbog takvih događanja to mjesto smatram vrlo opasnim i još uvijek sam mišljenja da se ovo mora riješiti kako zbog nas sadašnjih forumaša tako i zbog budučih.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 24.04.09 15:44

TNT na novagradiska.com, nakon posta nove moderatorice:

"sta ti nabaljezga....ajme!!!!

nisi ti, zlato, morala potrositi sat vremena da bi odgovorila njima dvjema na postove.
dalo se to napraviti u dvije rijeci,ali jbg.kad je netko zakinut za cerebrum i cerebellum i tako iskomplexiran i smatra se manje vrijednim kao ti, prisiljen je srackati do unedogled i na kraju ne reci nista.
da,da....banaj me, pa mi tek onda odgovori na post.
a da nabavite i plinsku komoru za nas "nepozeljne" u ovom hdz
Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 49?????"

http://forum.novagradiska.com/viewtopic.php?pid=151347#p151347
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 24.04.09 15:51

Ma i ovo moram dodati:

bijeli_vuk
Stalni član foruma

ne razumijem ja. zalosno je ako nemozete (necete) objasniti. milojko je ljudina. a ti kao moderator si totalna nadobudna nula.

MILOJKO JE ZAKON I SVE STO JE REKAO U DATOM MOMENTU BIO JE U PRAVU!

SAD BANAJ MENE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://forum.novagradiska.com/viewtopic.php?pid=151348#p151348

---------------------------------------------------------------

@Mia - Jooooooojjjj tek sad sam procitao ona s*anja o profitabilnosti foruma i reklamiranju.
Pa eto i ja reklamiram neke stranice. I sada to vise necu ciniti.

Frende Milojko - kad te odbanaju nemoj se ni vracati. ne donosis profit ovim stranica.

http://forum.novagradiska.com/viewtopic.php?pid=151349#p151349
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 24.04.09 16:16

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:
pronađoh i ovaj "nadahnuti" tekst u svezi sa novom moderatoricom, jebo te...

Zenga:

"Mozemo to tako nazvati, "pasivan", ali nema zime, plagano vidim sto se je dogadjalo. Nisam ovo s topicem mislio kao kritiku nego kao iznosenje osobnog misljenja. Kako vidis imamo novu moderatoricu, vrlo pametnu, inteligentnu i nadasve nepristranu osobu. Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 19

http://forum.novagradiska.com/viewtopic.php?pid=151051#p151051

Nakon toga je popušio ban... ruganje



cekic
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 24.04.09 16:44

admine, ajd da otvorimo internu kladionicu - tko je slijedeci na redu :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 24.04.09 17:45

Helena je napisao/la:admine, ajd da otvorimo internu kladionicu - tko je slijedeci na redu :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Ma mislim da je seka sa Kvarnera shvatila, konačno, da je pojela veliko govno, pa se sad vadi...
Jesus christ, koja tuka.....



Basketball
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gollum 24.04.09 19:33

Admin je napisao/la:Ma mislim da je seka sa Kvarnera shvatila, konačno, da je pojela veliko govno, pa se sad vadi...
Jesus christ, koja tuka.....



Basketball

Nisam stekla takav dojam Admine meni se čini da nam galebica uživa u svojoj novoj ulogi.Pametuje,lupeta i dijeli packe. Osječa se tako nadmočno.
Konačno je ja bih rekla došla na svoje i do onoga što je htijela postići na ovom forumu.
Rekla bih da je ona jedna pametna asocijalna i isfrustrirana osoba koja svoje frustracije liječi ispraznim monolozima na forumima. :greeny2:
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 24.04.09 20:10

Forumaši je izravno vrijeđaju, ali nema više muda nekoga banirati jer je shvatila kako nema tko pisati, osim onog kretena Ravena...


Zadnja promjena: Admin; 25.04.09 12:35; ukupno mijenjano 1 put.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 24.04.09 21:49

Admin je napisao/la:Forumaši je izravno vrijeđaju, ali nema više muda da nekoga banira jer je shvatila da nema tko pisati, osim onog kretena Ravena...

ima, ima.. mene :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: i ja sam u banana drustvu

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Single_Banana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 25.04.09 12:36

Pa da, a sad se možeš zvati Chiquita.... give me five
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gollum 25.04.09 18:59

Admin je napisao/la:Forumaši je izravno vrijeđaju, ali nema više muda nekoga banirati jer je shvatila kako nema tko pisati, osim onog kretena Ravena...

Ma tek što ti Admine ovo napisa vekia dobi ban Shocked .Moram priznati da sam se jako trudila da otkrijem zašto ali ne nađoh ga kao ni za ostale banirane koji su samo tražili istinu i objašnjenje.
A zapravo je šlag za kraj večeri bio sukob moderatora.Pojavio se Murdoc vidno nanerviran ptičijim ludilom i u stilu Marllboro kauboja opuca ban u poludjelu galebicu.
Svakako moramo večeras gledati razvoj događaja jer kad se poludjela galebica vrati Murdok će biti u banani.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 28.04.09 19:10

"sluzbeno" priopcenje admina preko plota smijeh lol! :smijeh1: :smijeh1:

Dragi forumaši,

proteklog mjeseca puno puta ste tražili
očitovanje administratora o raznim događanjima na forumu i vezanim uz
forum. Nakon svih silnih rasprava među Vama vrijeme je da se i mi
očitujemo. Mnogi od Vas totalno krivo shvaćuju komunikaciju u internet
svijetu te poistovijećuju realni život sa ovim internetskim. Za sve
upite vezane uz ograničenja i prava foruma postoje pravila koja mnogi
od Vas nikada niti ne pogledaju
. Naša funkcija je održavati i
upravljati portalom i svim njegovim dijelovima prema našim vlastitim
pravila i uz poštivanje pisanih i nepisanih pravila internetske
komunikacije. Kao što Vas većina zna, iza cijelog ovog portal projekta
stoji TWIN web solutions sa suradnicima.

Uskoro ulazimo u petu
godina rada i Vi kao forumaši ste jedan dio posjetitelja do kojeg nam
je itekako stalo i za koje se vrijedi boriti jer forum je jedini dio
portala gdje posjetitelji mogu izraziti svoje mišljenje i samostalno
bez ograničenja iznositi svoj stav
. Upravo je ovo ključan problem na
koji smo zajedno naišli. Naravno da postoji normalna, ljudska i nadasve
korektna komunikacija koju čovjek ponekada prekrši pa administrator u
cilju očuvanja te iste korektne komunikacije eliminira neke članove i
ograniči pisanje na forumu. Kako ste napisali, shvatili smo da se
većina stalnih atkivnih članova međusobno poznaje u stvarnom životu i
da organizirate forumaške susrete. Izuzetno kvalitetna i pohvalna stvar
gdje smo već nekoliko puta pa čak i na naslovnici portala iste
pohvalili.

Vaši zahtjevi za silnim očitovanjima o ovom ili
onom su totalno besmislena i nepotrebna jer pravila koja mi zahtjevamo
su po našem mišljenju izuzetno korektna i poštena
. Nikoga ne
prisiljivamo da piše a gotovo 99% Vas nikada se nije predstavilo
stvarnim identitetom niti mi to zahtjevamo. Kao administratori imamo
uvid u e-mail adrese s kojima ste se registrirali (isto kao i
moderatori).

Do sada smo sudjelovali u samo jednom sudskom
sporu a Vi kao i čitatelji portala bili ste objavješteni o tom
događaju. Ukoliko bili tko od Vas misli da je povrijeđen njegov
identitet, obitelj, imovina itd. ili obavljena bilo koja kriminalna
radnja preko našeg portala svakako treba posjetiti nadležnu policijsku
postaju te podnjeti odgovarajuću prijavu. Sve daljnje radnje obaviti će
ta državna institucija a pozivi na našu tvrtku neće riješiti apsolutno
ništa niti ste Vi dužni provoditi osobnu istragu. Isto tako odgovore na
bilo kakva pitanja vezana uz takve događaje od naše tvrtke nećete dobiti!


Nitko
nije dužan pisati i apsolutno svi ste se samostalno registrirali pa
ukoliko ne prihvaćate naša pravila slobodno odstupite i prestanite
pisati.
Do sada smo korektno surađivali sa forumašima pa Vas molimo da
tako i ostane. Za sva pitanja stojimo na raspolaganju a naš e-mail
dobro je znan.

Želimo Vam ugodno, korektno i pošteno pisanje! Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 103

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 28.04.09 19:10

sto bismo rekli: tko o cemu, kurva o postenju :smijeh1: samo je pitanje kolika je cijena kurve :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by TNT 05.05.09 9:54

politicki govor iz Twina hehehe.....bravo za govornika!

btw.neka im neko kaze da kad vec prepisuju sa neta, nek' prepisuju sa prave stranice i nek' daju ispravne informacije o grupi Uriah Heep.
uostalom, imaju "poznato i nadasve korektno piskaralo", koje dila samo "provjerene i zakonite" informacije, a propustili su napisati najvazniju informaciju o grupi.....gdje im je sad golub gacan da uleti sa ispravkama? :wc:

ups,zaboravila sam da i Uriah Heep podlijeze jednomislju koje tamo vlada...Mick, ne trazi ispravke i ne pitaj da te ne banaju lol!

oni koji se imalo kuze u glazbu znaju o cemu pisem.
TNT
TNT
Novi član
Novi član

Female
Broj postova : 6
Location : ima me svugdje
Registration date : 24.10.2008

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Unitas 18.05.09 18:14

Billy odgovori ako mozes, ciju igru igras i ciji si pijun postao ako nemas snage da odgovoris javno postoji privatna poruka.
Koristim ovo mjesto posto nemas tri ciste da se pojavis bilo gdje osim ovdje i tamo di glumis boga u kojeg ja naravno ne vjerujem.
A sve one price o tvom ne sudjelovanju isprazno zvuce, neki od nas i osobno poznaju vlasnika tog portala isto kao i admina onog mjesta.
Prema tome odluci se na kojoj stolici sijedis, ne pišaj uz vijetar zapišan si dovoljno.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 27.05.09 21:01

na novagradiska.com vlada `45... a ja mislila da smo se rijesili nekih duhova proslosti... trenutno.. a sad je tocno 23.00.. nema vise pisanja po novogradiskom forumu, gosti ne mogu citati.. al da vam pojasnim.. danas se javio tamo ljubljeni vodja - Stinger tj. glavom Krunoslav
Glavac..

Heil admine, heil Glavacu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Admin 27.05.09 21:10

Pročitajte neke stvari i ovdje:

https://www.facebook.com/group.php?gid=194300015110


Zadnja promjena: Admin; 11.09.10 8:16; ukupno mijenjano 1 put.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 27.05.09 21:29

a mozda je admina platio suncanim naocalama (iz Kauflanda), a? lol!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 27.05.09 23:20

koja banda.. za neupucene.. dok ste logirani mozete samo blijedo gledati u forum, nema pisanja...
to je po partijskoj naredmi druga Glavaca alias Stinger (samo ne znam jel njegova ideja il MBB-a),
a kad se izlogirate mozete vidjeti

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Goriodkomunjara

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Gost 10.09.10 22:44

Tak su,murdok, i moje podatke otkrili. To je UDBA-ski FORUM. Pa ja sam tamo pisao neke stvari,pa me je banirao. Uostalom znadete,ali nisam zavrsio,gdje bih ovdje to mogao ,a da se ne ogrijesim o pravilnik? BOG !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moderiranje na novagradiska.com - Page 2 Empty Re: Moderiranje na novagradiska.com

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.