Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ zna

2 posters

Go down

HDZ zna Empty HDZ zna

Postaj by Gost 06.03.09 20:27



naravno da znaju lol! .. a ovakvi nam vode zemlju

Predsjednik trogirskog HDZ-a Vinko Brkan došao je na proslavu 19. obljetnice osnutka ogranka bez pripremljena teksta, međutim, unatoč tome uspio je održati podulji govor i nasmijati sve prisutne. Objasnio je kako njemu ne treba ništa pisati jer je u 'sve o čemu će govoriti utkao svoj znoj, rad i trud'

Priznao je da ga hvata trema pred tolikim ljudima, no istaknuo je kako se svi već dugo znaju, vole i poštuju pa računa da mu nitko ništa neće zamjeriti, izvještava Jutarnji list.

Pozdravljajući ministra Dragana Primorca, rekao je kako u njihovu ogranku ništa nije slučajno.

'Bio nam je predsjednik tu nekoliko puta... kada se raspala, osmorka, sedmorka... šestorka. Dolazili su nam ministri graditeljstva, pa prostornog planiranja, a sada je na redu znanost u Trogiru i zato je naš ministar tu s nama. Znači, ništa nije slučajno', zaključio je.

Brkan je još istaknuo kako su teška vremena jer su tu 'globalizovana kriza' i 'bezglavi mediji koji stvaraju neki privid da je nama Hrvatima teže nego išta'.

'Zaboravljaju drugovi kako su nam dijelili plugove, banane i kavu... čekali smo u redovima, a toga već 15 godina nema', prisjetio se Brkan teških vremena iz povijesti kako bi dokazao da je u Hrvatskoj ipak bolje nego je ikada bilo.

Ustvrdio je, izvještava dalje Jutarnji, da je snaga HDZ-a u 'klanovima', da je pokrenuo Trogir i učinio sve što je obećao, te najavio da će ponovno pobijediti.

Rekao je kako je župan odsutan jer je u fibri... pa se potom malo družio i s Mesićem 'nakon čega mu je još skočila fibra'.

Pozdravio je svoje političke partnere iz HSS-a, HSLS-a i HSP-a, ističući kako ne vjeruje da će Čehok i Adlešič zaboraviti kako ih je pokojni Ivica Račan prevario. Izrazio je nadu da će i na 20. obljetnicu trogirskog HDZ-a, grad Trogir na vlasti imati istu stranku. Napominjući pritom kako je grad Trogir lijep, divan i krasan.

ajde de.. nekad smo cekali u redovima za banane lol! , a sad smo kompletno u banani, al' glavno da HDZ (ne) zna lol!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HDZ zna Empty Re: HDZ zna

Postaj by Gost 06.03.09 20:40

ja na sve vijesti kazem samo



iako mislim da joj ni onaj gore vise ne moze pomoci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HDZ zna Empty Re: HDZ zna

Postaj by Blue Shadow 07.03.09 15:47

Evo neki komentari sa Tportala:

-Nije ovdje tragedija Brkanova nepismenost, nego oni koji ga slušaju u publici, a koji su intelektualci (ili bar glume intelektualce). Mene je sram slušati ga, čini mi se da je sram i Belasa i Kursana, samo ne znam kako mogu dopustiti da ih on vodi.

-paa ovo je za žile rezat. kakav prekrasan grad, biser, divota. I sad zamislite uglađenu stranu delegaciju ili neke važne face dođu u Trogir i oće kod gradonačelnika. A tamo-Vinkec. Smrdi na mladu janjetinu, luk, ustajali znoj ali sa čačkalicom u zubima a od stranih jezika zna vlaški, rvacki još nije savladao, zato mu je ministar znanosti bio u vižiti. Juuuuuuuuuuuj, ovo je san, nije java, nije, nije, nije. Ja ću se probudit...

-da sam član ovako jadnog hdz-a ili trogiranin, bogami bi se ubija

-On vjerojatno misli da je UNESCO HDZ-ov ogranak.

-Trogir kao povjest sigurno nitko ne može izbrisati pa ni ovakvi debili,ali žao mi je da takvu veličinu u svijetu poznatu predstavlja ovakvi, po izgledu "turčin"....izgledom uopće nije dinarski tip

-on je asimiliran u hadezeovsku svijest

-Evo ovaj debil je pravi primjer seosko-plemenske vlasti koja nas sramoti i zbog koje nam se svi smiju.

-vjerujem da ovaj glavonja ima diplomu inžinjera cestovnog prometa...takva glava da bude bez diplome....to ne bi bilo moguće

-u džepu čačkalice, dugi nokat na malom prstu, smrdi na luk i janjetinu,najbolji mu prijatelj parangal,sunce mu spržilo mozak i taman je stranački dobar materijal
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

HDZ zna Empty Re: HDZ zna

Postaj by Admin 23.04.09 6:33

Evo jedan zanimljiv link gdje možete saznati koliko je birača prijavljeno u vašem susjedstvu.
Tako sam ja saznala da se u mojoj neposrednoj blizini na jednoj adresi nalazi čak 12 birača iako u tom objektu žive samo 2 osobe.
Provijerite i vi svoje susjedstvo.
http://popisbiraca.pollitika.com/index.php
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

HDZ zna Empty Re: HDZ zna

Postaj by Admin 23.04.09 6:34

Mobilni glasački stroj iz BiH
Bliže se lokalni izbori i Hdz još jednom pokreće svoj mobilni glasački aparat.pročitajte ovaj članak i sve će vam biti jasno
http://www.tportal.hr/vijesti/lokalni-izbori-2009/17456/Ne-jednoj-adresi-404-biraca.html
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

HDZ zna Empty Re: HDZ zna

Postaj by Gost 24.04.09 16:40

> >> >Mi mislimo da je nas Premijer pra-

> >> >vi domoljub,ali ujedno i iskusni politicki li-

> >> >sac,kakvog treba traziti!Zasluzuje da ga pose-

> >> >bice pohvalimo i bezrezervno u svemu podupi-

> >> >remo.Cak stavise,pozivamo:ustanimo slozno i odje-

> >> >nimo svecano ruho,poklonimo mu se smjerno i polju-

> >> >bimo ga punim zarom od srca.Neka nam vjecno bu-

> >> >de vodja i neka najveci sin kojega je ova zemlja

> >> >dala ostane!Dok njega imamo,imamo najveceg ga-

> >> >ranta nase sigurnosti i opstojnosti naseg naro-

> >> >da.Podignimo mu,zato,velik spomenik od dre-

> >> >vnog naseg kamena,da ponosno stoji dovje-

> >> >ka,kako bi svi znali kakvog premijera imamo.

UPUTSTVO : CITAJ SVAKI DRUGI RED ! ;-))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HDZ zna Empty Re: HDZ zna

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.