Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dijasporo, nemoj plakat...

Go down

Dijasporo, nemoj plakat... Empty Dijasporo, nemoj plakat...

Postaj by Blue Shadow 12.01.10 14:15

Dijasporo, nemoj plakat: Milan se uskoro seli u tvoje krajeve!

A šta vas boli neka stvar koga smo mi sebi izabrali za predsjednika? Pa nećete ga vi plaćati, alo, on će slati lovu vama, kao i svi prije njega!

Dijasporo, nemoj plakat... B7bb709f14305540f2b07559bb390c51_large

Jasnije nego ijednom prije na ovim se predsjedničkim izborima pokazalo koliko se famozna "dijaspora" u političkim pogledima razlikuje od većine nas koji u Hrvatskoj plaćamo poreze kojekakvim kradljivcima. Odnosno, govoreći neuvijeno (dakle - jezikom ulice ili internetskih anonimnih komentatora) koliko se Hrvatska kakvu mi ovdje većinom priželjkujemo razlikuje od Hrvatske o kakvoj sanjare Hercegovci.

Bez obzira na to jesu li (mobilizirani kao nikad od rata naovamo!) onako DDR-ovski unisono glasali za Milana Bandića samo zato što im je zemo ili i zato što je u kampanji nešto nesuvislo trtljao o mogućem trećem entitetu, Hrvatima u BiH bilo je, očito, silno važno da uspore susjednu Hrvatsku na putu prema Europskoj uniji, prema barem mrvicu poštenijem i pravednijem društvu. Silina te želje vidljiva je ponajbolje u reakcijama dan nakon Josipovićeve pobjede: u svim televizijskim anketama ta se čeljad doima shrvano i utučeno, kao da im je svakome, nedajbože, umro netko drag i blizak.
Marija Bistrica postaje Nada Dimić

Mnogi su čak i ljuti na nas (ovdje) zato što smo se drznuli sebi (ovdje) izabrati predsjednika koji njima (tamo) nije po volji, a njihovom je favoritu čak i hrvatski vitez Glavaš (otamo) dao podršku! Ljuti su jer, za razliku od nas, dobro znaju da će onaj Josipović, ta pomahnitala crvena boljševička aždaja, vidiš mu to po očima, već prvoga dana mandata ukinuti vjeronauk, uvesti obavezni pobačaj, zabraniti sakramente, Mariju Bistricu preimenovati u Nadu Dimić a Svetog Duju u Svetovnog Duleta...

Znaju oni dobro da se taj srbočetničko jugoudbaški krvolok nikad neće poskliznuti na snijegu, jer umjesto stopala ima oštre đavolje papke! Znaju još i bolje da je taj veleizdajnik pod krinkom nekakvog knjiškog moljca zapravo brutalni egzekutor svega što počinje na "H", plaćenik islamomasonsko-parapravoslavne cionističke trilaterale.

Biskup Milan

Svašta još oni znaju o tom Josipoviću (što mu je vjerojatno i lažno prezime, jamačno uzeto iz imena njegovog idola, Josipa Broza!) ali im jedna stvar ipak nije jasna: to da mi ovdje, u Hrvatskoj, kraj zdravih očiju, ne želimo vidjeti ništa od toga, nego tvrdoglavo srljamo u propast birajući tog mrzitelja i bezvjernog zatornika svega čovjekoljubnog, domoljubnog i bogoljubnog!

I ne samo da to ne želimo vidjeti, nego im još i drsko, zaslijepljeno, odvraćamo: "A šta vas boli neka stvar koga smo mi sebi izabrali za predsjednika? Pa nećete ga vi plaćati, alo, on će slati lovu vama, kao i svi prije njega! Na kraju krajeva, kako stvari stoje, Milan bi se uskoro, silom prilika, mogao doseliti u vaše krajeve, pa ga onda sami sebi birajte za predsjednika, ili biskupa, provincijala, za što vas je god volja. Za to smo vam spremni plaćati i poseban bonus na sve ono što vam sad šaljemo od svojih plaća."


http://www.nacional.hr/clanak/75517/dijasporo-nemoj-plakat-milan-se-uskoro-seli-u-tvoje-krajeve
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dijasporo, nemoj plakat... Empty Re: Dijasporo, nemoj plakat...

Postaj by Gost 12.09.10 10:08

Samo se budale odricu svojega iseljenistva( dijaspore). Zna se tko i zasto svadja Hrvatski Narod. Zato pozivam Svoj Hrvatski Narod na Zajednistvo i Slogu,razumijevanje. Svatko , tko je do sada vladao sa Hrvatskom i Hrvatima je imao istu FORMULU. 1. podkupi domace izdajnike,polutane,manjince itd. 2.ozeni se lijepim i bogatim kcerima,kako bi se uvukao u familiju radi dobivanja informacija itd. 3.osnuj grupu svojih istomisljenika itd. itd.4. da zaboravio sam da se poubijaju svi intelektualci,bogatiji,imucniji , ugledniji,domoljubi itd. To je dio Imperijalistickih politika u svakoj zemlji. ZAVADI PA VLADAJ. to je to. Sto se desava u Hrvatskom Narodu,u Hrvatskoj ? Tko su ovi koji zavadjuju Hrvatski Narod ? Tko su njihovi sluge ? Domoljubi Hrvati to znaju. Da li znadete i vi ostali Hrvati ? Hrvati bilo gdje da zive na ovoj kugli Zemlja , jesu Hrvati i nemoze ih se izbaciti iz zajednice Hrvatski Narod. Sve ostalo su izdajice. Za Domovinu SVE , Domovinu ni za sto ! BOG.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dijasporo, nemoj plakat... Empty Re: Dijasporo, nemoj plakat...

Postaj by Gost 29.09.10 20:02

Jos vam je STRAH u kostima HRVATI moji. Nebojmo se, ovo je pitanje biti ili ne biti,sto je rekao onaj. Ovu politiku sto vode ovi od 2000-te,znate i sami kuda ode,zato , stisni saku i reci nedam da mi vise netko dusu gazi,nedam da mi srce krvari,nedam da mi mladez u inozemstvo bjezi,nedam da mi njiva neobradjena bude,nedam da mi drugi sume rusi,RECI NEDAM DA NESTANE HRVATA !!! S BOGOM U NOVE POBJEDE. ZA DOMOVINU.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dijasporo, nemoj plakat... Empty Re: Dijasporo, nemoj plakat...

Postaj by Gost 09.10.10 13:58

Borimo se za boljitak Lijepe Nase,da nam cvijece mirisno cvijeta,da nam djeca radosna budu,da nam priroda cista ostane,da nam se vrate nasi mili iz inozemstva,da nam nestane dusmanina koji nas odvedose u propast. Daj`te pjesnici,opjevajte ovaj vrijedan Narod i njegovu ljepotu i njegov dom. Daj`te slikari oslikajte ove ljepote,gdje domaci jos sluguju,gdje se odrpanci gospodom proglasise.Gradimo svoju Domovinu i svoj dom. Vrati se Dijasporo kuci,Domu svom,nelijevaj vise suze u daljini i ne tuguj,dodji doma,bratu svom. BOG S NAMA.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dijasporo, nemoj plakat... Empty Re: Dijasporo, nemoj plakat...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.