Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

+3
gurru
Gollum
Blue Shadow
7 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 17.04.08 13:04

gorana je napisao/la:Ovih dana radim si gredicu cvijeća pred kućom pa ako tko ima kakav koristan prijedlog, može
napravila sam teren u obliku romba i nabavila kamenje za okvir, sad bi sadila cvijeće, a ne bih da ispadne prešareno, pa pomozite..
u sredinu možeš posaditi jednu biljku samo sa listovima, zelenim, koja naraste velika, i bogata, možda Cortaderiu selloanu znanu kao pampas travu Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Pampastrava1afd570ui0..., Hostu...Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 1so2br9 a uokolo cvijeće u jednoj boji...maćuhice, možda...i to jarko crvene,Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Red1b1cbe1td7 predivan kontrast.



ovo nije oblika romba, ali za prikaz može poslužiti, kao prijedlog kako da ne bude prešareno...
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Vrt1aa4926vd3
I ja imam toliko novost o svojim biljčicama...amarilis će mi uskoro procvijetati, gardenia mi je prepuna pupoljaka, u kamenjaru mi sve veselo napreduje, ali mi se uvalila krtica....
moram se pod hitno vratiti na ovaj topić...nedostaje mi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Sgt.Colossus 17.04.08 19:51

evo koji vrtni element..

Pergole
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Pergola000004no5

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Pergole2of5

Vodeni elementi
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Vodeni4ua6
Vrtni namjestaj
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 078700717ey0
Vrtne kučice
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Terasaslika0lg5
Sgt.Colossus
Sgt.Colossus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 293
Location : NG
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by gorana 18.04.08 8:26

Čarolija je napisao/la:
gorana je napisao/la:Ovih dana radim si gredicu cvijeća pred kućom pa ako tko ima kakav koristan prijedlog, može
napravila sam teren u obliku romba i nabavila kamenje za okvir, sad bi sadila cvijeće, a ne bih da ispadne prešareno, pa pomozite..
u sredinu možeš posaditi jednu biljku samo sa listovima, zelenim, koja naraste velika, i bogata, možda Cortaderiu selloanu znanu kao pampas travu Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Pampastrava1afd570ui0..., Hostu...Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 1so2br9 a uokolo cvijeće u jednoj boji...maćuhice, možda...i to jarko crvene,Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Red1b1cbe1td7 predivan kontrast.



ovo nije oblika romba, ali za prikaz može poslužiti, kao prijedlog kako da ne bude prešareno...
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Vrt1aa4926vd3
I ja imam toliko novost o svojim biljčicama...amarilis će mi uskoro procvijetati, gardenia mi je prepuna pupoljaka, u kamenjaru mi sve veselo napreduje, ali mi se uvalila krtica....
moram se pod hitno vratiti na ovaj topić...nedostaje mi...
Hvala na prijedlogu, mislim da ću nekoliko savjeta iskoristiti, npr. hostu imam, a imam i maćuhica iz vlastite proizvodnje, doduše, žuti i plavi, i moram čekati da procvijetaju da vidim koji su koji.
Jučer sam išla u kupovinu pa sam si uzela roza gladiole, turske karanfile, ( oni su dosta šareni, uglavnom sve ide na varijantu crvene, a i svekrva tvrdi da će cvjetati tek iduće godine) i još jedno sjeme neznam kako se točno zove, uglavnom ima mnogo malih roza cvijetića.
Mislila sam to danas kompletirati ali ova dosadna kiša me zaj...va, No .
A za tvoju krticu najbezbolnije je da iskoristiš bocu, da je se riješiš, ako neznaš kako pitaj pa ću ti objasniti :heart:
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 18.04.08 9:05

[quote="Sgt.Colossus"]evo koji vrtni element..

Pergole

Vodeni elementi

Vrtni namjestaj

Vrtne kučice/quote]
Hvala ti Sgt.C. Lijepo te vidjeti i ovdje.
Dođi češće... aplause

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Sgt.Colossus 18.04.08 9:24

[quote="Čarolija"]
Sgt.Colossus je napisao/la:evo koji vrtni element..

Pergole

Vodeni elementi

Vrtni namjestaj

Vrtne kučice/quote]
Hvala ti Sgt.C. Lijepo te vidjeti i ovdje.
Dođi češće... aplause

he.. :-)
NP
Sgt.Colossus
Sgt.Colossus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 293
Location : NG
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 18.04.08 9:35

gorana je napisao/la:
Hvala na prijedlogu, mislim da ću nekoliko savjeta iskoristiti, npr. hostu imam, a imam i maćuhica iz vlastite proizvodnje, doduše, žuti i plavi, i moram čekati da procvijetaju da vidim koji su koji.
Jučer sam išla u kupovinu pa sam si uzela roza gladiole, turske karanfile, ( oni su dosta šareni, uglavnom sve ide na varijantu crvene, a i svekrva tvrdi da će cvjetati tek iduće godine) i još jedno sjeme neznam kako se točno zove, uglavnom ima mnogo malih roza cvijetića.
Mislila sam to danas kompletirati ali ova dosadna kiša me zaj...va, No .
A za tvoju krticu najbezbolnije je da iskoristiš bocu, da je se riješiš, ako neznaš kako pitaj pa ću ti objasniti :heart:
Ma što to svekrva tvrdi..pa sve će ti procvjetati ove godine, samo malo kasnije nego što će iduće...znam to iz vlastitog iskustva.
To sjeme, bez imena..pročitaj ga na omotu, pa javi.
A krtica...nije joj ovo prvi puta.
Ne poduzimam ništa. Svaki dan poravnavam nadignutu zemlju, malo se ljutim...ali doista ne poduzimam ništa.
Jer, tko se kome uvalio;ona meni, ili ja njoj u njezin životni prostor...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by gorana 18.04.08 19:17

Ma predpostavljam al ne volim ulaziti u debate sa njom, ( svekrivom, ups.) više volim kad joj dokažem djelom.
A za krticu, zabiješ bocu u tu rupu koju je iskopala, i onda onaj zvuk koji vjetar proizvodi, zujeći kroz grljak boce otjera krticu dalje, neće joj ništa biti samo će se malo dalje odseliti, a ti nećeš morati svaki dan ravnati zemlju, što bi se reklo, ovce na broju, a vuk sit.
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 18.04.08 20:59

gorana je napisao/la:Ma predpostavljam al ne volim ulaziti u debate sa njom, ( svekrivom, ups.) više volim kad joj dokažem djelom.
A za krticu, zabiješ bocu u tu rupu koju je iskopala, i onda onaj zvuk koji vjetar proizvodi, zujeći kroz grljak boce otjera krticu dalje, neće joj ništa biti samo će se malo dalje odseliti, a ti nećeš morati svaki dan ravnati zemlju, što bi se reklo, ovce na broju, a vuk sit.
može li to biti neka manja bočica, ili baš mora biti velika, zbog zvuka?
Dobila sam lani jednu biljku, čak iz Švicarske donesenu, hvaljenu na sva zvona, da pouzdano otjera krtice sa mjesta gdje se ona posadi.
Biljka je niknula, narasla, a krtica je digla ne samo pola cvijetne gredice, već je i ta biljka završila u zraku :smijeh1:
Biljka je opet u vrtu, krtica također. :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by gorana 18.04.08 21:05

Čarolija je napisao/la:
gorana je napisao/la:Ma predpostavljam al ne volim ulaziti u debate sa njom, ( svekrivom, ups.) više volim kad joj dokažem djelom.
A za krticu, zabiješ bocu u tu rupu koju je iskopala, i onda onaj zvuk koji vjetar proizvodi, zujeći kroz grljak boce otjera krticu dalje, neće joj ništa biti samo će se malo dalje odseliti, a ti nećeš morati svaki dan ravnati zemlju, što bi se reklo, ovce na broju, a vuk sit.
može li to biti neka manja bočica, ili baš mora biti velika, zbog zvuka?
Dobila sam lani jednu biljku, čak iz Švicarske donesenu, hvaljenu na sva zvona, da pouzdano otjera krtice sa mjesta gdje se ona posadi.
Biljka je niknula, narasla, a krtica je digla ne samo pola cvijetne gredice, već je i ta biljka završila u zraku :smijeh1:
Biljka je opet u vrtu, krtica također. :smijeh1:
ma nije važna veličina boce bitno da grljak bude iznad zemlje, a baš si me nasmijala sa ovom biljkom..
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 18.04.08 21:11

ima i moja susjeda "biljku" da joj psi ne pisaju na cvijece koje je do ograde (jer druga susjeda ima cuku kojeg pusti van da se ispisa i onda opet trci u kucu).. i moja susjeda lijepo uzme tu biljku - kaze da tom psetu nije nikada bilo sladje zapisavati njenu ogradu :smijeh1: :smijeh1: .. kad mi je pricala pukla sam od smjeha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by gorana 18.04.08 21:16

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: 3:0 za ćuku
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 18.04.08 21:18

ovo je protiv macaka

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Katzen-Schreck-03
a ovo "protiv" cukaca

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Hunde-Schreck-03

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 18.04.08 21:37

gorana je napisao/la::smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: 3:0 za ćuku
I 2:0 za moju krticu :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by billy 19.04.08 9:36

mene su oduvijek fascinirali japanski vrtovi..neznam zasto..jednom sam u Oregonu u americi proveo cijeli dan sjedeci u jednom od njih a osjecao sam se tako smireno i tako opusteno.

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 31_jap10

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Japane10
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by gorana 22.04.08 19:32

jučer sam koonačno završila svoju gredicu s cvijećemCvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Smilie_ga_022, samo danas je bilo leda i nadam se da nije bilo prevelike štete na sjemenu.
čarolijo ono sjeme koje se nisam mogla sjetiti kako se zove, je biserak, tako piše na kartici.
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 22.04.08 20:34

gorana je napisao/la:jučer sam koonačno završila svoju gredicu s cvijećemCvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Smilie_ga_022, samo danas je bilo leda i nadam se da nije bilo prevelike štete na sjemenu.
čarolijo ono sjeme koje se nisam mogla sjetiti kako se zove, je biserak, tako piše na kartici.
scratch latinski?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by gorana 23.04.08 7:37

Čarolija je napisao/la:
gorana je napisao/la:jučer sam koonačno završila svoju gredicu s cvijećemCvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Smilie_ga_022, samo danas je bilo leda i nadam se da nije bilo prevelike štete na sjemenu.
čarolijo ono sjeme koje se nisam mogla sjetiti kako se zove, je biserak, tako piše na kartici.
scratch latinski?
ne govorim :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:


ma moram naći karticu, ako je nisu bacili.
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by gorana 30.04.08 6:25

Bacili su mi karticu, a na netu sam tražila i pod tim imenom izbacuje neko grmlje.
Jučer sam vidjela da je proklijalo, pa kad procvijeta, slikat ću!
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 30.04.08 12:18

gorana je napisao/la:Bacili su mi karticu, a na netu sam tražila i pod tim imenom izbacuje neko grmlje.
Jučer sam vidjela da je proklijalo, pa kad procvijeta, slikat ću!
kako tvoje daturice drage?
meni moja raste polaaako, ali sigurno. klanjam se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 30.04.08 12:20

ja si danas htjela kupiti smokvu i mandarinu, veli moj covjek "de, ostavi se toga, gdje si vidjela smokve i mandarine u Alpama" pusac

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by gorana 30.04.08 12:22

Čarolija je napisao/la:
gorana je napisao/la:Bacili su mi karticu, a na netu sam tražila i pod tim imenom izbacuje neko grmlje.
Jučer sam vidjela da je proklijalo, pa kad procvijeta, slikat ću!
kako tvoje daturice drage?
meni moja raste polaaako, ali sigurno. klanjam se
rastu, rastu, ja jednu mladu posadila, a ostale dala svekrvi, a svekrva ih posadila po cijelom dvorištu lol!
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by gorana 30.04.08 12:23

Helena je napisao/la:ja si danas htjela kupiti smokvu i mandarinu, veli moj covjek "de, ostavi se toga, gdje si vidjela smokve i mandarine u Alpama" pusac
pa stavi kraj kreveta da te grije sam pogled na njih lol!
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 30.04.08 12:33

Helena je napisao/la:ja si danas htjela kupiti smokvu i mandarinu, veli moj covjek "de, ostavi se toga, gdje si vidjela smokve i mandarine u Alpama" pusac
a staklenik, zimski vrt, a? scratch

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 30.04.08 12:34

gorana je napisao/la:
Čarolija je napisao/la:
gorana je napisao/la:Bacili su mi karticu, a na netu sam tražila i pod tim imenom izbacuje neko grmlje.
Jučer sam vidjela da je proklijalo, pa kad procvijeta, slikat ću!
kako tvoje daturice drage?
meni moja raste polaaako, ali sigurno. klanjam se
rastu, rastu, ja jednu mladu posadila, a ostale dala svekrvi, a svekrva ih posadila po cijelom dvorištu lol!
reci joj..da si na netu pročitala da je lišće ukusno na salatu, ljekovito protiv reume, grlobolje... greeny

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Gost 09.05.08 14:40

Došla sam na net potražiti ime jedne biljke koje počinje sa slovom "B", a ja ga zaboravila...
nisam pronašla niti biljku, niti njezin naziv no, odvelo me posvuda, pa nešto od toga dijelim sa vama..
jednostavno ne mogu odolijeti..

gle što sam pronašla:
09.05.-11.05.2008.Izložba cvijeća i vrtne opreme
Nova Gradiška
ovdje se vidimo...

28.05.-01.06.2008. Floraart - međunarodna vrtna izložbaZagreb

ovdje sam bila ali, na žalost, ne i ove godine...
http://www.ortogiardinopordenone.it/



na ovo ću skoknuti, makar sjekire padale..
11.09.-13.09.2008.Flormart-Miflor - sajam cvijeća i floristikePadova, Italija
itd....

galerija slika...



http://mojcvijet.hr/component/option,com_magazine/func,show_edition/id,31/


ovaj site još nema texta, ali ima super fotkice...
http://summerbalconies.xuan-minh.ch/index.html
http://summerbalconies.xuan-minh.ch/html/oasis/oasis.html#mediterranean

pošto Helena i ja skoro svaku noć glođemo bambuse, sjetih se potražiti nešto i o njima...
jao, koliko vrsta za glođanje samo ima...

Bamboo: Borinda fungosa Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Chocolate Bamboo
- Medium small sized clumping bamboo w/dark chocolate brown culms &
clusters of narrow leaves. Full coastal sun/ light shade. Regular H2O.
Hardy to 15F.
[Fargesia fungosa]
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Bambusa beecheyana Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Beechey Bamboo
- Bamboo. To 50' tall with 5” culms. Clumping with large arching stems.
Give occasional irrigation. Full sun. Hardy to 15 degrees F.

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Bambusa dolichomerithalla 'Green Stripe' Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Green Stripe Blowgun Bamboo
- Clumping bamboo to 25' tall with 2" wide yellow-green culms with a
dark green stripe. Full sun. Regular irrigation. Hardy to 25F.
[B. 'Green stripe-stem']
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Bambusa malingensis Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Seabreeze Bamboo
- Clumping bamboo to 35' tall with 2 1/2" wide dark green culms with
small dark green leaves. Full sun. Regular irrigation. Hardy to 21F.

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Bambusa multiplex 'Alphonso-Karr' Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Alphonse Karr Bamboo
- Clumping bamboo with green striped yellow culms to 25' tall by 1 1/2"
wide. Sun/Light Shade. Give occasional irrigation. Hardy to 12 degrees
F.
[B. glaucescens 'Alphonse Karrii' ]
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Bambusa multiplex 'Golden Goddess' Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Golden Goddess Bamboo
- Clumping Bamboo with thin green culms to 6'-10' tall by 1/2” wide.
Sun/Light Shade. Give occasional irrigation. Hardy to 12 degrees F.
[Bambusa glaucescens 'Golden Goddess']
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Bambusa multiplex 'Riviereorum' Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Chinese Goddess Bamboo
- A fine textured small clumping bamboo to 6’ tall with ¼” culms.
Sun/Light Shade. Medium water needs. Hardy to 12 degrees F. Great
container bamboo!
[Bambusa glaucescens 'Riviereorum']
Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Bambusa oldhamii Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Giant Timber Bamboo
- Clumping bamboo to 55' tall w/4" wide straight vertical culms. Full
sun. Low water needs but best if given an occasional irrigation. 15
degrees F.

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Bambusa textilis Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Weaver's Bamboo
- Tight clumping bamboo to 40' tall w/ 2" wide pale green culms w/
light blue cast - arches gracefully. Full sun. Moderate water needs. To
10-15 F.

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Bambusa vulgaris 'Vittata' Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Spacer Painted Bamboo
- Clumping bamboo to 30-50’ with 4" wide golden culms striped with
green that arch over toward tips. Full sun. Hardy to 27 degrees F.
[B. vulgaris 'Striata']
no, prije svega, došla sam upitati...
dame i gospodo, kako vaši vrtovi, cvijeće, ograde, živice...
Moj sin danas kaže da nam vrt izgleda baš cool, da je kao džungla.
Pa dobro, kad je tako, s obzirom da je sve još maleno i nije u punom sjaju. A, valjda je o.k. kad mi se ljudi samo pogube iz vida, i ja ih nađem u vrtu, pa šetam sa njima i objašnjavam što je što...
Danas sadim purpurno crvene viseće pelargonije, presađujem hostu iz zemlje u posudu, jer je previše na suncu..sadim crvene petunije, razne kamenjarke...nemam pojma što sve još...
No, ne dam fotke dok sve ne bude "džunglastično" kako treba biti, negdje u srpnju, kolovozu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci... - Page 4 Empty Re: Cvijeće, vrtovi, terase, travnjaci...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.