Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kružni tok

+9
Blue Shadow
zerone
dreamer
gorana
Unitas
faca
maxx
Sgt.Colossus
gurru
13 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by faca 03.03.08 18:04

E, čujem i da će kod policije stavit znakkružni tok - Page 2 B62_to10

MAKSIMALNO 7 KRUGOVA
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Blue Shadow 03.03.08 20:13

faca je napisao/la:E, čujem i da će kod policije stavit znak MAKSIMALNO 7 KRUGOVA
[/b]

A onda će doći pauk i izvaditi auto sa kružnog toka... smijeh
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by gurru 03.03.08 20:19

morat će stavit dežurnog da broji krugove
gurru
gurru
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 77
Location : new gradiska city
Registration date : 10.02.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Gollum 04.03.08 21:50

Ja nisam vozač ali svakodnevno slušam kritike na račun kružnog toka.Vjerujem vama vozačima da je to tako.Meni zapravo najviše smeta to što se on nalazi odmah do škole, a poznavajući naše vozače a i učenike moglo bi tamo biti svašta. Ma zapravo vidim da se po gradu saniraju i još neke prometnice.Lagala bih kad bi rekla da mi nije drago.A sa druge strane se pitam dali sve to kozmetičko uređenje grada nije moglo još malo da sačeka.Svi ti novci koji odoše za uređenje prometnica mogli su se iskoristiti za gospodarsko oživljavanje ovog osiromašenog grada a onda e a onda možemo da lickamo i uređujemo grad.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by zerone 04.03.08 22:44

Sad ce svi brundati o tome, nakon nakon nekog vremena, sve ce biti kao da nikad nije ni bio tu...

ili nece?
zerone
zerone
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 118
Location : Where The Streets Have No Name
Registration date : 08.01.2008

http://www.google.com

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Gost 05.03.08 11:08

zerone je napisao/la:Sad ce svi brundati o tome, nakon nakon nekog vremena, sve ce biti kao da nikad nije ni bio tu...

ili nece?

ima i vaznijih raskrizja u gradu gdje se to moglo napraviti!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by zerone 05.03.08 15:20

Znam da ima, ali šta je tu je sad...
Hoće li ga srušiti pa asfaltirati kako je bilo i da sve prebace na neko drugo raskrižje.

Moglo je taj kružni tok prebačen negdje drugdje umjesto ove lokacije, ali nije, sad je već pa gotov i tu je priča gotova...

Smile
zerone
zerone
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 118
Location : Where The Streets Have No Name
Registration date : 08.01.2008

http://www.google.com

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by gorana 07.03.08 21:29

provezla sam se danas kružnim tokom i mogu vam reći KATASTROFA, 5 pješaka nam je izletjelo a da ne pričam o biciklistima koji voze u svim smjerovima, pa tu se nezna ni ko pije ni ko plaća. Mislila sam da će to na nešto sličiti kad tamo ništa s ničim, da sjedneš i da plačeš :cry:
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Sgt.Colossus 07.03.08 22:57

ja sam cuo da se nije moglo bas svuda napravit taj kruzni tok..
da se moglo,onda je moglo bit na nekom djelu gdje bas i nema toliko prometa,a dobro za auto skole..
Mislim da su ostale drzavne ili zupaniske ceste pa se ne smiije..
Sgt.Colossus
Sgt.Colossus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 293
Location : NG
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by AcE fux0r 08.03.08 6:56

Ljudi pa što ste se uplašili?! Nije vrag da se ne znate ponašati u kružnom toku i voziti njime?!
Evo čitajući postove 90% vas se ne slaže sa lokacijom koja je određena elaboratom i usvojena na gradskoj skupštini! Lokacija je takva jer se zna da se kraj policije parkiralo pun quratz privatnih vozila naših plavaca te je time bila smanjena preglednost izlaska i skretanja iz jednosmjerne ili tj. iz ulice koja vodi od doma kulture do pošte! Radi toga je napravljen kružni tok na toj poziciji! Pošto imam jako malo vremena sad za tipkanje ne mogu napisati sve što bih trebao no potrudit ću se popodne da se nadopunim!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by gurru 08.03.08 8:19

AcE fux0r je napisao/la:Ljudi pa što ste se uplašili?! Nije vrag da se ne znate ponašati u kružnom toku i voziti njime?!
Evo čitajući postove 90% vas se ne slaže sa lokacijom koja je određena elaboratom i usvojena na gradskoj skupštini! Lokacija je takva jer se zna da se kraj policije parkiralo pun quratz privatnih vozila naših plavaca te je time bila smanjena preglednost izlaska i skretanja iz jednosmjerne ili tj. iz ulice koja vodi od doma kulture do pošte! Radi toga je napravljen kružni tok na toj poziciji! Pošto imam jako malo vremena sad za tipkanje ne mogu napisati sve što bih trebao no potrudit ću se popodne da se nadopunim!
Tvoje objašnjenje baš ne drži vodu. Ako je tako,zar nije bolje staviti znak zabrane parkiranja???
gurru
gurru
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 77
Location : new gradiska city
Registration date : 10.02.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by AcE fux0r 08.03.08 12:53

Evo sad da se vratim nazad na pojašnjenje!
Znak zabranjenog parkiranja je postojao, no uzevši u obzir da se policija priziva na to da nemaju mjesta za parkirati u svome dvorištu znak je uklonjen i označena su parking mjesta pred zgradom s čime je vidljivost izlaska iz ulice te skretanja smanjena, a vi kao vozač koji dolazite iz Reljkovićeve morate izvirit cijelim nosom da bi vidili da li vam netko dolazi iz jednosmjerne!! Dalje, gustoća prometa kroz jednosmjernu ulicu te sa izlaska parkira je povečana te je isto tako uvođenjem kružnog toka smanjena mogućnost nesreća pri izlasku sa parkiralištajer neće nitko iz jednosmjerne ulice sad moći razvuči stoju ko sivonja i nekog zviznut! Kružni tok je jedan od najsigurnijih raskrižja koja postoje i ne vidim razloga za paniku! Isto tako i pozicija je idealna za to! Jedino ako se vama da slati djecu u Sl.Brod ili Požegu na polaganje vozačkog ispitA! Spojenno je ugodno s korisnim, teško se priviknuti, no doći će to sve na svoje! Eh da, nisam uspio pročitati niti u jednom studiju cesta da se kružnom toku mora prilaziti sa strane, bilo kako da se napravi, uključivanje u promet se odvija bez problema! Eh da, još i ovo, svaka kuna koja se uplačuje za regu vozila odlazi na održavanje cesta, tako da se po ovome pitanju može ovo nazvati prilagodbom i održavanjem tog dijela ceste! Što se mene tiće bolje je obnavljati cestu neko graditi i ulagati milijune kuna u kojekakve spomenike i picaboce!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by AcE fux0r 08.03.08 12:55

Sgt.Colossus je napisao/la:ja sam cuo da se nije moglo bas svuda napravit taj kruzni tok..
da se moglo,onda je moglo bit na nekom djelu gdje bas i nema toliko prometa,a dobro za auto skole..
Mislim da su ostale drzavne ili zupaniske ceste pa se ne smiije..

iz toga razloga se gradi kružni tok da bi se mogao kontrolirati tok prometa i njegova gustoća! Dalje je sve napisano....
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Blue Shadow 08.03.08 13:44

AcE fux0r je napisao/la: Eh da, nisam uspio pročitati niti u jednom studiju cesta da se kružnom toku mora prilaziti sa strane, bilo kako da se napravi, uključivanje u promet se odvija bez problema!

Ovo se vjerovatno odnosi na moj post, pa da odgovorim:
Logika stvari kaže da se treba ulaziti na kružni tok sa strane, a ne ravno na centar kružnog toka. Zašto? Pa zato jer već ulaskom moraš motati desno pa lijevo. Kao da nije dovoljno što ćeš ulaskom morati motati u lijevo. Glupo i bez veze...
Što se tiče mjesta gdje se nalazi kružni tok, ono je usko, a to se vidjelo i po tome što su morali odrezati dio one platane kod gimnazije. Inače, slažem se da ispravlja neke probleme kojih sada ne bi trebalo biti...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by AcE fux0r 08.03.08 18:31

Maknuli su tu jednu platanu jer je smetala, isto tako smaknuli su cijeli drvored ulice koja ide prema cerniku radi prilagođavanja i širenja, adaptacija je normalna stvar po takvome pitanju, želimo li nove ceste ili ne.....????
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Blue Shadow 08.03.08 18:58

AcE fux0r je napisao/la:Maknuli su tu jednu platanu jer je smetala, isto tako smaknuli su cijeli drvored ulice koja ide prema cerniku radi prilagođavanja i širenja, adaptacija je normalna stvar po takvome pitanju, želimo li nove ceste ili ne.....????

Jel' to znači da ćemo sada imati četiri trake prema Cerniku!?
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by AcE fux0r 08.03.08 19:36

Ne treba sad bubati glupe izjave Blue jer znamo da to nije potrebno!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Blue Shadow 08.03.08 20:41

AcE fux0r je napisao/la:Ne treba sad bubati glupe izjave Blue jer znamo da to nije potrebno!

Glupe izjave? Ti si ovdje napisao, a ne ja, ovo:
"... ulice koja ide prema cerniku radi prilagođavanja i širenja,.."

Ne vidim zašto bi se širila ulica koja je već bila dovoljno široka i čemu bi se to prilagođavala?

Kad već pišeš takve izjave onda napiši i to na čemu se temelje...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by AcE fux0r 08.03.08 21:04

Glupa izjava spada pod tu da spominješ 4 trake, ja to nisam spominjao nemoj zamjerit, ta cesta ni pod jednim uvjetom nije bila dovoljno široka! dapače ono je bila minimalni širina kolnika. Proširuje se radi boljeg odvoda vode sa nje i iz razloga da se napravi veći razmak pri mimoilaženju 2 auta, uz to je cesta bila i istrošena totalka. Uz samu adaptaciju ceste proširiavt će se i nogostup. Dalje što si ti pisao za 4 trake to je tvoja izjava, ne vidim nikakav problem u tome da se malo neka logika i pamet uključi, a ne da se pljuje po nekim odlukama koje mogu pridonjeti našem gradu!!! Shvati jednu stvar da radi gustoće prometa koji prolazi kroz tu ulicu isto tako da je to županijska cesta mora imati normalnu širinu prometne trake tj normalnu širinu cijelog kolnika!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Gost 08.03.08 22:33

a, da netko stavi sliku tog famoznog kruznog toka???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Gost 08.03.08 22:48

AcE fux0r je napisao/la:Glupa izjava spada pod tu da spominješ 4 trake, ja to nisam spominjao nemoj zamjerit, ta cesta ni pod jednim uvjetom nije bila dovoljno široka! dapače ono je bila minimalni širina kolnika. Proširuje se radi boljeg odvoda vode sa nje i iz razloga da se napravi veći razmak pri mimoilaženju 2 auta, uz to je cesta bila i istrošena totalka. Uz samu adaptaciju ceste proširiavt će se i nogostup. Dalje što si ti pisao za 4 trake to je tvoja izjava, ne vidim nikakav problem u tome da se malo neka logika i pamet uključi, a ne da se pljuje po nekim odlukama koje mogu pridonjeti našem gradu!!! Shvati jednu stvar da radi gustoće prometa koji prolazi kroz tu ulicu isto tako da je to županijska cesta mora imati normalnu širinu prometne trake tj normalnu širinu cijelog kolnika!

kruzni tok se gradi radi boljeg odvoda vode :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: sorry, moram se jako glasno nasmijati na ovo .. mene samo zanima sta taj kruzni tok ustvari povezuje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Klio 08.03.08 23:21

Helena je napisao/la:
AcE fux0r je napisao/la:Glupa izjava spada pod tu da spominješ 4 trake, ja to nisam spominjao nemoj zamjerit, ta cesta ni pod jednim uvjetom nije bila dovoljno široka! dapače ono je bila minimalni širina kolnika. Proširuje se radi boljeg odvoda vode sa nje i iz razloga da se napravi veći razmak pri mimoilaženju 2 auta, uz to je cesta bila i istrošena totalka. Uz samu adaptaciju ceste proširiavt će se i nogostup. Dalje što si ti pisao za 4 trake to je tvoja izjava, ne vidim nikakav problem u tome da se malo neka logika i pamet uključi, a ne da se pljuje po nekim odlukama koje mogu pridonjeti našem gradu!!! Shvati jednu stvar da radi gustoće prometa koji prolazi kroz tu ulicu isto tako da je to županijska cesta mora imati normalnu širinu prometne trake tj normalnu širinu cijelog kolnika!

kruzni tok se gradi radi boljeg odvoda vode :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: sorry, moram se jako glasno nasmijati na ovo .. mene samo zanima sta taj kruzni tok ustvari povezuje...

Samo da ukažem da je došlo do male zabune..

Blue i Ace su se prebacili na raspravu o cesti koja vodi prema Cerniku..

Tako da se odvodnja vode odnosila na tu temu.. citam knjigu
Klio
Klio
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 348
Age : 37
Location : brdo
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by AcE fux0r 09.03.08 8:36

Helena je napisao/la:
AcE fux0r je napisao/la:Glupa izjava spada pod tu da spominješ 4 trake, ja to nisam spominjao nemoj zamjerit, ta cesta ni pod jednim uvjetom nije bila dovoljno široka! dapače ono je bila minimalni širina kolnika. Proširuje se radi boljeg odvoda vode sa nje i iz razloga da se napravi veći razmak pri mimoilaženju 2 auta, uz to je cesta bila i istrošena totalka. Uz samu adaptaciju ceste proširiavt će se i nogostup. Dalje što si ti pisao za 4 trake to je tvoja izjava, ne vidim nikakav problem u tome da se malo neka logika i pamet uključi, a ne da se pljuje po nekim odlukama koje mogu pridonjeti našem gradu!!! Shvati jednu stvar da radi gustoće prometa koji prolazi kroz tu ulicu isto tako da je to županijska cesta mora imati normalnu širinu prometne trake tj normalnu širinu cijelog kolnika!

kruzni tok se gradi radi boljeg odvoda vode :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: sorry, moram se jako glasno nasmijati na ovo .. mene samo zanima sta taj kruzni tok ustvari povezuje...

Ćuti tamo kad ne znaš o čem se radi!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Blue Shadow 09.03.08 9:46

vanny je napisao/la:
Samo da ukažem da je došlo do male zabune..

Blue i Ace su se prebacili na raspravu o cesti koja vodi prema Cerniku..

Tako da se odvodnja vode odnosila na tu temu.. citam knjigu

Da vanny je u pravu, a nas dva smo otišli malo OT.

Odvodnja vode se svela na betonske kanaliće širine 20 cm i dubine 2 cm, a to znači da će ulica plivati svaki puta za vrijeme obilnije kiše jer tu količinu vode jednostavno neće moći progutati...

Pokušajte se naći za vrijeme jače kiše na centru kod semafora, ali ponesite gumene čizme i bit će vam sve jasno...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Blue Shadow 09.03.08 9:57

AcE fux0r je napisao/la:Glupa izjava spada pod tu da spominješ 4 trake, ja to nisam spominjao nemoj zamjerit, ta cesta ni pod jednim uvjetom nije bila dovoljno široka! dapače ono je bila minimalni širina kolnika. Proširuje se radi boljeg odvoda vode sa nje i iz razloga da se napravi veći razmak pri mimoilaženju 2 auta, uz to je cesta bila i istrošena totalka. Uz samu adaptaciju ceste proširiavt će se i nogostup. Dalje što si ti pisao za 4 trake to je tvoja izjava, ne vidim nikakav problem u tome da se malo neka logika i pamet uključi, a ne da se pljuje po nekim odlukama koje mogu pridonjeti našem gradu!!! Shvati jednu stvar da radi gustoće prometa koji prolazi kroz tu ulicu isto tako da je to županijska cesta mora imati normalnu širinu prometne trake tj normalnu širinu cijelog kolnika!

Ispričavam se što sam glup, nekad i ja imam svoje svijetle trenutke, sorry...
Spominjanje četiri trake je bilo retoričko pitanje, no nema veze...

Btw, ulica koja se nastavlja na Frankopansku,(cernička Frankopanska) jednako je široka kao i ova novogradiška. Ne čini li ti se da je glupo (opet ta riječ), proširivati ovu u NG kad je cernička već uređena i ne može se više proširivati?
Zaključak: cernička Frankopanska postaje usko grlo, nerješivo...

Sorry, za OT....
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

kružni tok - Page 2 Empty Re: kružni tok

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.