Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kineski shopovi u gradu

+9
AcE fux0r
faca
Klio
Admin
zerone
maxx
Razarach
dreamer
Tatsha
13 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by emtec32 09.02.08 18:41

Na zalost nemam mnogo vremena da provodim po forumima,ali vidim da nekim zvijezdama foruma krv brzo proradi.
Blue tema je presiroka,a ti sa svojih milion pitanja nebi ionako promjenio svijet.Slobodno mozes otici u Kinesku ambasadu i raspitati se o svim tim stvarima.Mozda bi bolje iskoristio vrijeme da narucis neki proizvod preko interneta iz Kine i onda ga prodas po trostruko vecoj cijeni.Nebi vjerovatno tad ni primjecivao sta i koliko nice poslije kise.
Da ti kazem nabavka je jednostavna,rok isporuke je nekih 14 dana.
Mislim da ti ne trebam davati imena stranica,jer vidim da si strucan i vjest na kompjuteru.Mozes za pocetak naruciti neki USB ili tako nesto od tih savremenih stvarcica.
Ne znam sto ti smeta moja zadnja recenica,a nesmeta ti usporedba broja stanovnista za 20 godina,gdje sahranranjuju svoje mrtve...
Izgleda neki gledaju mnogo X-file.

Helene tebe sam spomenu,jer ako se ne varam to je tvoja tema.
Moram ti reci da podhitno posjetis okulistu.Ima velike razlike izmedju Japanaca i Kineza.Japanci su obicno turisti u Evropi,a Kinezi dolaze uglavnom zbog posla,trgovine i sl.
Zelim vam dalje mnogo uspjeha u rijesavanju korupcije i da Kinezi sto prije pocnu sa prodajom prvoklasne robe.Nece te onda morati brinuti da li je boja ili igracka opasna po zivot.
Ne znam samo dali slucajno tko jos pravi takve igracke pa su mu kineske postala konkurencija?
Vidim da i u coca coli nekakva cudna boja,haribo bombonima...,ali to je kao sto kaze istrazivac blue druga i vec politicka tema.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by Blue Shadow 09.02.08 20:41

emtec32, ne bih želio ovdje započeti rat oko ove ili bilo koje teme. Pokušao sam pojasniti neke stvari, ali to do tebe ne dopire.
Iako sam bio do kraja i bez ostatka jasan ti si to ignorirao i pišeš opet neku svoju istinu.

Zato se isključujem sa ove teme. Živio ti meni...

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by emtec32 10.02.08 13:29

Jel to neki otrov bi u toj casi.Jedva se popeh,a ne krckaaaaaaaaaaaaaaaa,pufffffffffffffff

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by emtec32 10.02.08 13:44

Pukla grana...al citav sam jos.Blue bolje je ubacivati nego izbacivati!Ovako moram da se penjem ko medjed po drvecu da bi uhvatio vezu i koju rijec prozborio.Sto se tice teme promasena je u samom pocetku,ali niko zbog toga nije opominjan.Samo ja crna ovca.Najmanje se pisalo o korupciji i ako vam smeta imate sto nacina da pokazete da vam smeta,ali ne preko foruma vec konkretnim djelom.
Ovde je vise doslo do izrazaja da se neki stide kupovati u jeftinijim radnjama i druge stvari...
Vannyce ljubavi imam osjecaj da imas jako lijep glas.Volio bi kad bi ga mogao ubaciti kod sebe u navigaciju umjesto Pamelinog glasa.
I kad vozim cujem: Nakon 200m pravoooaaaah....Kod Pamele uzdasi su mnogo kraci,a tvoj nacin pisnja mi se svidja pa osjecam da ti je i glas takav.
Blue kako se to izbacuje sa foruma,imas li neke sifre ili...cudna ova tehnika.
Evo opet nesto krcka
Pozdraaaaaaaaaaaaaaaav

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by Blue Shadow 10.02.08 17:45

emtec32 je napisao/la:Pukla grana...al citav sam jos.Blue bolje je ubacivati nego izbacivati!Ovako moram da se penjem ko medjed po drvecu da bi uhvatio vezu i koju rijec prozborio.Sto se tice teme promasena je u samom pocetku,ali niko zbog toga nije opominjan.Samo ja crna ovca.
Zanimljivo! Tko je to tebe opominjao i kada???

emtec32 je napisao/la:Najmanje se pisalo o korupciji i ako vam smeta imate sto nacina da pokazete da vam smeta,ali ne preko foruma vec konkretnim djelom.
Daj ovdje, navedi, barem deset!
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by emtec32 10.02.08 19:04

Super ne moram se penjati po drvecu da hvatam vezu.
Ne znam sta se podrazumjeva pod ovom recenicama:
Iako sam bio do kraja i bez ostatka jasan ti si to ignorirao i pišeš opet neku svoju istinu.

Zato se isključujem sa ove teme.

Cak je iskljucivanje gore od opomene.Sto se tice nacina da istrazite korupciju u vezi tih kineskih radnji to prepustam onima koji su poceli da prebrojavaju njihove radnje i broj stanovnistva u narednih 20 godina.
Meni ne smetaju njihove radnje,a oni jos manje.Zbog toga ne osjecam ni potrebu da navedem i jedan nacin ispitivanja korupcije.Ja ne sumnjam u njihovu legalnost.Ako si citao sve postove u njima su uglavnom omalovazavani njihovi proizvodi...
Na te postove sam dao svoje misljenje i nista vise.
U prvom postu sam vec rekao da nemam bas vremena za forume,tako da sve nepravde ovog svijeta morat ce rijesavti oni koji imaju vise vremena.
Nadam se da ce naredni postovi biti vraceni temi,prestupnicu uhapseni,kineske radnje zatvorene i vuk sit ,a ovce na broju!
Naravno ja necu ucestvovati u tome.
To prepustam sposobnim ljudima.Ja se cak ni po drvecu najbolje ne snalazim.
Uzivajte i pozdrav!

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by Blue Shadow 10.02.08 19:19

Teško je raspravljati sa čovjekom koji razgovara sam sa sobom, penje se po drveću...
Ignore, no comment... Enjoy yourself...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by emtec32 10.02.08 22:34

Volim da se penjem...a ti ,ne?

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by gurru 11.02.08 19:26

Nemam ništa protiv kineza,ali imam protiv njihovih trgovina.
Onaj miris najjeftinije plastike koji dopire iznutra mene asocira na karcinom. Možda nisam u pravu,al sigurno neću tamo ništa kupiti. No No No No
gurru
gurru
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 77
Location : new gradiska city
Registration date : 10.02.2008

[Vrh] Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by Sgt.Colossus 11.02.08 21:14

a ove sitnice i te gluparije mze se nest nac..
Evo ja danas bas iso kupit neku ruzu u singapure shop,bio i kod kine al neema..

Nisam dugo vidio kineza da se seta gradom,mora da su na godinjem u rodnom kraju..
Sgt.Colossus
Sgt.Colossus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 293
Location : NG
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

kineski shopovi u gradu - Page 3 Empty Re: kineski shopovi u gradu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.