Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

+9
TENG
faca
gorana
billy
Tatsha
Slavko
Unitas
Blue Shadow
AcE fux0r
13 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 18.05.08 21:04

Stovana gospodo
iz drustva velikih i nedodirljivih!

Zelim vam
gospodo cestitati na neprocjenjivoj nepravdi I steti koju ste nanijeli Lijepoj
nasoj… Rat je unistio 15%, vi ste uspjeli 85%...

Zelim vam, gospodo cestitati na:
- na sve vecem osiromasivanju Hrvatske i njezinih gradjana,
- sto ste uspjesno od Hrvatske uspjeli napraviti drzavu u kojoj 1.300.000 ljudi
ima maksimalno osnovnu zavrsenu skolu, a oko 400.000 je nepismenih,
- na uspjesnoj rasprodaji (u bescijenje) i unistenju nase djedovine,
- na razaranju hrvatskog gospodarstva i privrede, stvaranju 250.000
nezaposlenih, dovedjenju 1.500.000 umirovljenika na prosjacki stap, srozanju
osnovnih sindikalnh prava,
- na dovodjenju 'stoke sitnog zuba' do takvog stanja da svakodnevno mora
prezivljavati prvenstveno zahvaljujuci kreditima koji su bankama duzni 120
milijardi kuna,
- na uspjesnoj utilizaciji Lijepe Nase koju koristite kao instrument za
implementaciju najvecih pljacki u hrvatskoj povjesti (privatizacija, pretvorba,
registar branitelja, prenapuhani troskovi raznoraznih gradjevinskih i drugih
projekta, drzavni i gradski proracuni, porezi, raznorazni stetni politicki i
poslovni ugovori na drzavnim, gradskim i lokalnim razinama, itd.) za Vasu
osobnu korist.
- na unistavanju nasih proizvodnih i izvoznih dragulja (brodogradnja,
ribarstvo, skolstvo, zdravstvo, itd.),
- sto ste od Hrvatske uspjeli napraviti 'zavidno ekonomsko cudo i blagostanje'
(poput Republike Irske) u kojemu ce uzivati nasa djeca, unuci i praunuci,
- na uspjesnom laziranju parlamentarnih izbora 2007 iz koje se izrodila
'Neprincipijelna Koalicija' koja danas sjedi u Saboru i Vladi RH,
- na neprovedbi demokratskog referenduma oko ulaska Hrvatske u NATO (radi se o
poreznim novcima 'stoke sitnog zuba'),
- na nepreuzimanjima IKAKVIH ODGOVORNOSTI,
- potpunoj uspostavi NEPRAVNE, NEDEMOKRATSKE, NESOCIJALNE, KORUPCIJSKE drzave.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by AcE fux0r 18.05.08 21:07

i onda je svizac smotao jednu veeeeeliku pljugetinu, povukao jedan veeeeeliki dim i viknuo.....nije lako!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 18.05.08 21:07

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 18.05.08 21:10

AcE fux0r je napisao/la:i onda je svizac smotao jednu veeeeeliku pljugetinu, povukao jedan veeeeeliki dim i viknuo.....nije lako!

a jesi neozbiljan Very Happy .. pa ja pozelenim kad vidim sta nam rade od ljudi, od zemlje, a ti o svizcu... Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by AcE fux0r 18.05.08 21:12

je al je svizac reko nije lako! Nisam neozbiljan kad je to istina, sve je više droge na ulicama, sve više alkohola konzumira dječurlija od 13 godina, policija ne odrađuje posao kako spada vezano uz to, a sve je to vezano opet za ovu vlast!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by AcE fux0r 18.05.08 21:15

zaboravih...već je bilo na prošlom forumu, al ovo uvijek dobro dođe!

AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 18.05.08 21:23

O inflaciji su se takodjer ispisale stranice i stranice novina i internetskih foruma, no, gluposcu koju su napravili sa izvozom psenice, samo su potvrdili svoju nesposobnost

Hrvatska u ovom trenutku uvozi 100 000 tona
pšenice kako bi pokrila manjkove do nove žetve. Treba napomenuti da se
ovih 100 000 tona uvozi po cijeni od 250 eura po toni, dok smo prošle
godine izvezli 400 000 tona pšenice po cijeni od 100 eura po toni, od
čega je 200 000 tona izvezeno iz robnih rezervi.

Dakle, država je u ovih par mjeseci direktno proizvela poskupljenje pšenice na domaćem tržištu od 150%!

Suvisla politika bi državnih 200 000 tona sačuvala u robnim rezervama,
tako bi danas imala 100 000 tona za svoje potrebe, a preostalih 100 000
tona bi mogla izvesti i pri tome zaraditi 25 milijuna eura. Za razliku od toga, naši političari su izvezli 200 000 tona tada, pa uvezli 100 000 tona sada, i pritom ostvarili gubitak od 5 milijuna eura!


Naravno tu ima jedna grickalica za mozak - zašto bi, pobogu, vlast
izvozila pšenicu krajem prošle godine, pa ponovno uvozila početkom ove
godine pod tako nepovoljnim uvjetima? Zar im je novac krajem godine
uistinu toliko jako trebao? Možda se odgovor krije u pojmovima "50 milijuna kuna + PDV" ili pak "predizbornih 70 milijuna kuna".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Unitas 19.05.08 10:30

A sto mi drugo mozemo i ocekivati kad svi koji upravljaju nasim zivotima su skuzili da nam mogu raditi sto hoce.
Dakle sami smo si krivi malo je drzava u8 Evropi gdje bi stanovnici te iste drzave sutke trpili ono sto ljudi trpe i to iz dana u dan sve vise narod je ocito zaboravio kako to izgleda podici glavu i glasno i jasno reci dosta je vise.
Naime duh revolucije je potpuno zamro ili je namjerno ugusen na nacin da se stoci da ono sto najvise uriva trositi narkotike, alkohol, zutu stampu i reaity show-ove i ostalo nije vazno bitno je tko je koga povalio na farmi ili velikom bratu
A to sto vise od polovice nacije jedva prezivljava ko ga hebe
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Slavko 19.05.08 14:48

a u kojoj zemlji vlast ide na ruku raji-nijednoj.prema tome zasučite rukave i na posao.neobrađene zemlje kolko oćeš pa bar ste vi slavonci vredan narod

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Tatsha 19.05.08 15:00

Jurica Bombaš je napisao/la:slavonci vredan narod

aha, kak da ne, recimo u osijeku nitko neće ići u poljoprivredni institut metlice skidati, a kuka se kako nema posla
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Slavko 19.05.08 15:14

Tatsha je napisao/la:
Jurica Bombaš je napisao/la:slavonci vredan narod

aha, kak da ne, recimo u osijeku nitko neće ići u poljoprivredni institut metlice skidati, a kuka se kako nema posla
i za to su krivi bosanci

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 19.05.08 15:52

Tatsha je napisao/la:

aha, kak da ne, recimo u osijeku nitko neće ići u poljoprivredni institut metlice skidati, a kuka se kako nema posla

to je kao i sa svabama koji kukakju kako nema posla, al nitko od njih nece ici brati sparoge, jabuke, tresnje, jagode iz jednostavnog razloga sto je - malo placeno.. Vjerojatno i poljoprivredni institut malo placa...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Tatsha 19.05.08 16:06

Helena je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:

aha, kak da ne, recimo u osijeku nitko neće ići u poljoprivredni institut metlice skidati, a kuka se kako nema posla

to je kao i sa svabama koji kukakju kako nema posla, al nitko od njih nece ici brati sparoge, jabuke, tresnje, jagode iz jednostavnog razloga sto je - malo placeno.. Vjerojatno i poljoprivredni institut malo placa...

pa ne vjerujem da je plaća nešto ekstra, ali svejedno, ako kukaš da je teško, nema posla, nema novaca, uzmi sve što se ponudi...
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 19.05.08 18:41

Helena je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:

aha, kak da ne, recimo u osijeku nitko neće ići u poljoprivredni institut metlice skidati, a kuka se kako nema posla

to je kao i sa svabama koji kukakju kako nema posla, al nitko od njih nece ici brati sparoge, jabuke, tresnje, jagode iz jednostavnog razloga sto je - malo placeno.. Vjerojatno i poljoprivredni institut malo placa...

Upravo to... posla kojeg ima tako je malo plaćen da više potrošiš na put i jelo nego što je dnevnica...

Tatsha je napisao/la:pa ne vjerujem da je plaća nešto ekstra, ali svejedno, ako kukaš da je teško, nema posla, nema novaca, uzmi sve što se ponudi...
Ako je tako zašto ti ne odeš dodatno zaraditi...

pusac
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Tatsha 19.05.08 19:03

Blue Shadow je napisao/la:

Tatsha je napisao/la:pa ne vjerujem da je plaća nešto ekstra, ali svejedno, ako kukaš da je teško, nema posla, nema novaca, uzmi sve što se ponudi...
Ako je tako zašto ti ne odeš dodatno zaraditi...

pusac


zato što je meni mojih 7 i po sati rada dosta, a i početna plaća od 4 900 sasvim u redu, da mislim da mi treba više love radila bi za moje, a ovako, živim s koliko imam i ne pričam okolo kak nemam novaca, a u džepu cigarete i 2 mobitela
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Tatsha 19.05.08 19:06

Blue Shadow je napisao/la:
Helena je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:

aha, kak da ne, recimo u osijeku nitko neće ići u poljoprivredni institut metlice skidati, a kuka se kako nema posla

to je kao i sa svabama koji kukakju kako nema posla, al nitko od njih nece ici brati sparoge, jabuke, tresnje, jagode iz jednostavnog razloga sto je - malo placeno.. Vjerojatno i poljoprivredni institut malo placa...

Upravo to... posla kojeg ima tako je malo plaćen da više potrošiš na put i jelo nego što je dnevnica...

a bolje je ići od birtije do birtije i pričati kak se nema za hranu i živjeti od socijalne skrbi, činjenica je da su plaće male, ali činjenica je i da naši ljudi su fine guzice i neće prihvatiti svaki posao
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 19.05.08 19:09

Tatsha je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:

Tatsha je napisao/la:pa ne vjerujem da je plaća nešto ekstra, ali svejedno, ako kukaš da je teško, nema posla, nema novaca, uzmi sve što se ponudi...
Ako je tako zašto ti ne odeš dodatno zaraditi...
pusac
zato što je meni mojih 7 i po sati rada dosta, a i početna plaća od 4 900 sasvim u redu, da mislim da mi treba više love radila bi za moje, a ovako, živim s koliko imam i ne pričam okolo kak nemam novaca, a u džepu cigarete i 2 mobitela

Da, sa ovim dijelom se slažem... ali moram dodati na prvi dio: neki rade i dvanaest sati za 2700. Je li i to u redu?
:hm:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Tatsha 19.05.08 19:11

Blue Shadow je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:

Tatsha je napisao/la:pa ne vjerujem da je plaća nešto ekstra, ali svejedno, ako kukaš da je teško, nema posla, nema novaca, uzmi sve što se ponudi...
Ako je tako zašto ti ne odeš dodatno zaraditi...
pusac
zato što je meni mojih 7 i po sati rada dosta, a i početna plaća od 4 900 sasvim u redu, da mislim da mi treba više love radila bi za moje, a ovako, živim s koliko imam i ne pričam okolo kak nemam novaca, a u džepu cigarete i 2 mobitela

Da, sa ovim dijelom se slažem... ali moram dodati na prvi dio: neki rade i dvanaest sati za 2700. Je li i to u redu?
:hm:

ne, naravno da to nije u redu i te koji zaista crnče za svaku paru nisam niti prozivala
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 19.05.08 19:11

Tatsha je napisao/la:a bolje je ići od birtije do birtije i pričati kak se nema za hranu i živjeti od socijalne skrbi, činjenica je da su plaće male, ali činjenica je i da naši ljudi su fine guzice i neće prihvatiti svaki posao

I s ovim se slažem, no riječ je o mizerno plaćenim poslovima...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 19.05.08 19:12

Tatsha je napisao/la:ne, naravno da to nije u redu i te koji zaista crnče za svaku paru nisam niti prozivala

Ma pitam to samo zato da ne krenemo generalizirati... Very Happy
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Tatsha 19.05.08 19:23

Blue Shadow je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:ne, naravno da to nije u redu i te koji zaista crnče za svaku paru nisam niti prozivala

Ma pitam to samo zato da ne krenemo generalizirati... Very Happy

ma ne, nema generaliziranja, al u zadnje vrijeme su me razočarale ljenguze koje kukaju, evo primjera koji me protresao- prije 8 dana na tv-u u meti je bio prilog o malom valešiću http://www.crotalk.com/modules/news/article.php?storyid=5268, nakon priloga, su slijedili telefonski pozivi u kojima su ostali dragovoljci-invalidi tražili pomoć- totalno sam popizdila na jednoga koji se zadužio dok je čekao miovinu i kad je dobio, otplatio je dugove, ali sad traži pomoć jer mu žena ne radi, a on ne može plaćati režije i ostalo, jer mu 2 djece ide u waldorfsku školu i za svako plaća školarinu 1700kn, te on traži financijsku pomoć, pa J***, ak hoćete da vam djeca pohađaju w.š. nek žena zasuče rukave i zaradi
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by billy 19.05.08 19:32

u pravu si Tatsha cool
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 19.05.08 19:34

Tatsha je napisao/la: totalno sam popizdila na jednoga koji se zadužio dok je čekao miovinu i kad je dobio, otplatio je dugove, ali sad traži pomoć jer mu žena ne radi, a on ne može plaćati režije i ostalo, jer mu 2 djece ide u waldorfsku školu i za svako plaća školarinu 1700kn, te on traži financijsku pomoć, pa J***, ak hoćete da vam djeca pohađaju w.š. nek žena zasuče rukave i zaradi

Da potpuno si u pravu.... cool
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Unitas 19.05.08 20:19

E pa ljudi moji kako vam nije jasno da ova drzava prije svega odgaja ili je vec odgoila korpus mladih ljudi koji imaju averziju prema svemu sto ima veze sa radom.
Gdje ste vidjeli ili culi da je drzava otpocela procese za obrazovanje mladih da se od rada zivi ili tako nesto slicno,
Dok god drzava i drzavne institucije budu nagrađivale nerad u smislu mirovina i soc. pomoci stanje ce bit nepromjenjeno.
Dok god imamo situaciju da je politika i politikanstvo najisplativija rabota imat cemo i neradnike i ljencine koje kukaju da posla nema
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by gorana 19.05.08 20:27

cool tako je, uni u pravu si, samo kako tome stati na kraj?
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.