Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

+9
TENG
faca
gorana
billy
Tatsha
Slavko
Unitas
Blue Shadow
AcE fux0r
13 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 19.05.08 20:37

Sramotno..

Danas su u Zagrebu prosvjedovali radnici Dalmatinke Nova, a nas vrli ministar Polancec ih je - ignorirao

prosvjednicima se nije obratio nitko iz HFP-a, osim zaštitara, u
Ministarstvu gospodarstva primio ih je državni tajnik za financije i
robne zalihe Miljenko Pavlaković, a usprkos obećanju, ministricu pravosuđa Anu Lovrin zamijenila je državna tajnica.

Razočaranje i bijes vidjeli su se i na licima radnica, a na spomen potpredsjednika Vlade i ministra Damira Polančeca
radnice su izviknule: “On laže čim se zacrveni!” Nakon fijaska ispred
Ministarstva gospodarstva u kojem radnice nisu smjele ni na WC, osim
ako ulaze dvije po dvije, jedna je i zaplakala.

Ankica Pešo
i njezin suprug imaju 28 godina staža u Dalmatinki, a u ruci je nosila
transparent s natpisom: “Draga djeco! Ne brinite. Mama će donijeti
kruha i mlijeka. Ovoga puta vas ne lažem. Vaša mama.”

Totalna sramota nase vladajuce garniture, samo ne znam koliko ce dugo Smranader i njegovi poltroni moci i smjeti zatvarati oci pred takvim stvarima.. cekaju li da se dogodi narod?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Unitas 19.05.08 20:48

gorana je napisao/la:cool tako je, uni u pravu si, samo kako tome stati na kraj?

Cuj Gorana s ovom garniturom ljudi u opoziciji i vanstranackim organizacijama nikako jer je cinjenica da su svi skupa potkupljeni i korumpirani do krajnjih granica a o sindikalnim udrugama i ostalim cindbenicima koji bi trebali bit na strani radnistva da i negovorim
Nego jednostavno ljudi bi trebali izaci na ulice kao sto smo to imali prilike vidjeti u nekim Evropskim zemljama i zatraziti apsolutnu promjenu u unutrasnjoj i vanjskoj politici pa ako treba i građanskim neposluhom
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 19.05.08 20:52

Hrvatsko proljece II i dogadjanje naroda....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Slavko 20.05.08 6:07

Helena je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:

aha, kak da ne, recimo u osijeku nitko neće ići u poljoprivredni institut metlice skidati, a kuka se kako nema posla

to je kao i sa svabama koji kukakju kako nema posla, al nitko od njih nece ici brati sparoge, jabuke, tresnje, jagode iz jednostavnog razloga sto je - malo placeno.. Vjerojatno i poljoprivredni institut malo placa...
možda institut malo plaća, cijeli grad je izljepljen sa oglasima neki građevinac traži radnike plaća od 4.000-8.000 kn pa me baš zanima oće se ko prijavit,tak da ono nema posla nije istina

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by faca 20.05.08 6:26

[/quote]
možda institut malo plaća, cijeli grad je izljepljen sa oglasima neki građevinac traži radnike plaća od 4.000-8.000 kn pa me baš zanima oće se ko prijavit,tak da ono nema posla nije istina[/quote]

Ja sam išao u školu da bi radio nešto drugo, upravo da nebi nosio malter "majstorima".
I prijavi te na minimalac, plaća te po satu (8-9-10ak kuna) radiš po 12 sati ,spavaš po barakama bez osnovnih higijenskih uvjeta, jedeš konzerve, eventualno jedan obrok kuhani, prijavljen si na 3 mjeseca , godišnji možeš sanjat je r ni neradiš toliko dugo da ga zaslužiš, božićnica, dar za djecu................... povraca mi se
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by gorana 20.05.08 6:56

Hrvatska realnost!
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 20.05.08 6:57

faca je napisao/la:Ja sam išao u školu da bi radio nešto drugo, upravo da nebi nosio malter "majstorima".
I prijavi te na minimalac, plaća te po satu (8-9-10ak kuna) radiš po 12 sati ,spavaš po barakama bez osnovnih higijenskih uvjeta, jedeš konzerve, eventualno jedan obrok kuhani, prijavljen si na 3 mjeseca , godišnji možeš sanjat je r ni neradiš toliko dugo da ga zaslužiš, božićnica, dar za djecu................... povraca mi se

cool
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by TENG 20.05.08 7:57

faca je napisao/la:Ja sam išao u školu da bi radio nešto drugo, upravo da nebi nosio malter "majstorima".
I prijavi te na minimalac, plaća te po satu (8-9-10ak kuna) radiš po 12 sati ,spavaš po barakama bez osnovnih higijenskih uvjeta, jedeš konzerve, eventualno jedan obrok kuhani, prijavljen si na 3 mjeseca , godišnji možeš sanjat je r ni neradiš toliko dugo da ga zaslužiš, božićnica, dar za djecu................... povraca mi se

cool[/quote]

Arrow Arrow Arrow


ipak se okreće?
TENG
TENG
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 148
Location : nova gradiška
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Unitas 20.05.08 8:50

Jurica Bombaš je napisao/la:
Helena je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:

aha, kak da ne, recimo u osijeku nitko neće ići u poljoprivredni institut metlice skidati, a kuka se kako nema posla

to je kao i sa svabama koji kukakju kako nema posla, al nitko od njih nece ici brati sparoge, jabuke, tresnje, jagode iz jednostavnog razloga sto je - malo placeno.. Vjerojatno i poljoprivredni institut malo placa...
možda institut malo plaća, cijeli grad je izljepljen sa oglasima neki građevinac traži radnike plaća od 4.000-8.000 kn pa me baš zanima oće se ko prijavit,tak da ono nema posla nije istina

Zanima me samo dal si ti isao raditi na baustelu kod nasih građevinaca, odi malo pa vidi pa ce ti mozda biti jasnije zato se ljudi bas i neodlucuju za rad kod nasih građevinaca
A ta cifra od 4000-8000 ti je samo na papiru tj. bruto pa kad odbijes smjestaj hranu jer u principu gazda ti prizna jedan obrok dnevno pa ti vidi gdje si. Nego tu cifri podijeli sa radnim satima koji su u prosjeku minimalno 10 sati, pa ces tek onda vidjet na cemu si.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Slavko 21.05.08 5:30

ok momci djelom se slažem sa vama završili ste škole pa nećete na bauštele nebi ni ja kad nemoram jer imam bolji posao.šta mislite kad bi svako radio u svojoj struci to bi bilo idealno zar ne?
ali to je nemoguće.poznajem hrpu konobara koji nisu zavšili za to pa rade kao konobari,poznajem i jednog profesora koji je radio na građevini godinu dana dok nije dobio posao u struci i nije ga bilo sramota.u tme je bit problema,dok nemaš posao u struci radi što ima da preživiš,al nemožeš stalno kukat nema posla,nema posla

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Slavko 21.05.08 5:34

Unitas je napisao/la:
Jurica Bombaš je napisao/la:
Helena je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:

aha, kak da ne, recimo u osijeku nitko neće ići u poljoprivredni institut metlice skidati, a kuka se kako nema posla

to je kao i sa svabama koji kukakju kako nema posla, al nitko od njih nece ici brati sparoge, jabuke, tresnje, jagode iz jednostavnog razloga sto je - malo placeno.. Vjerojatno i poljoprivredni institut malo placa...
možda institut malo plaća, cijeli grad je izljepljen sa oglasima neki građevinac traži radnike plaća od 4.000-8.000 kn pa me baš zanima oće se ko prijavit,tak da ono nema posla nije istina

Zanima me samo dal si ti isao raditi na baustelu kod nasih građevinaca, odi malo pa vidi pa ce ti mozda biti jasnije zato se ljudi bas i neodlucuju za rad kod nasih građevinaca
A ta cifra od 4000-8000 ti je samo na papiru tj. bruto pa kad odbijes smjestaj hranu jer u principu gazda ti prizna jedan obrok dnevno pa ti vidi gdje si. Nego tu cifri podijeli sa radnim satima koji su u prosjeku minimalno 10 sati, pa ces tek onda vidjet na cemu si.
nisam radio na baušteli,a o tome što si napisao sam upoznat,ali nisu svi takvi u svakom žitu ima kukolja

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 21.05.08 11:53

Jurica Bombaš je napisao/la:ok momci djelom se slažem sa vama završili ste škole pa nećete na bauštele nebi ni ja kad nemoram jer imam bolji posao.šta mislite kad bi svako radio u svojoj struci to bi bilo idealno zar ne?
ali to je nemoguće.poznajem hrpu konobara koji nisu zavšili za to pa rade kao konobari,poznajem i jednog profesora koji je radio na građevini godinu dana dok nije dobio posao u struci i nije ga bilo sramota.u tome je bit problema,dok nemaš posao u struci radi što ima da preživiš,al nemožeš stalno kukat nema posla,nema posla

Nije "bit problema" da je sramota raditi, nego to da je posao sramotno malo plaćen...

Please, počni praviti razmak iza točke, zareza.. Nemožeš, nemoram se piše sa odvojenim NE... ne možeš, ne moram, ne mogu... Kad već stavljaš točku na kraju rečenice onda sljedeću započni sa velikim slovom!
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by faca 21.05.08 12:16

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Slika110

Ovdje jedino predsjednik Mesić dobro izgleda. affraid
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 21.05.08 14:49

Koje face hebote.. Mesic je medju njima ko Johnny Deep :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Unitas 21.05.08 15:18

A jadan Mesic, se i on nagleda i naslusa budaletina
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 21.05.08 15:47

faca je napisao/la:
Ovdje jedino predsjednik Mesić dobro izgleda. affraid
Predsjednik Mesić jer mogao pametnije utrošiti svoje vrijeme... kada


Zadnja promjena: Blue Shadow; 21.05.08 16:12; ukupno mijenjano 1 put.
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by TENG 21.05.08 16:09

podsjećaju me na SMOGOVCE :lol:
TENG
TENG
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 148
Location : nova gradiška
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by oracle 21.05.08 19:19

TENG je napisao/la:podsjećaju me na SMOGOVCE :lol:
baš...slažem se u potpunosti Wink
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314
Age : 51
Location : NG
Registration date : 22.04.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by gorana 21.05.08 20:56

A što su oni radili kod predsjednika?
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Admin 21.05.08 21:16

faca je napisao/la:Ovdje jedino predsjednik Mesić dobro izgleda. affraid

Ostaloj trojici bi trebao savjet fashion gurua... No
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 21.05.08 21:17

Admin je napisao/la:
faca je napisao/la:Ovdje jedino predsjednik Mesić dobro izgleda. affraid

Ostaloj trojici bi trebao savjet fashion gurua... No

posebno Stingeru.. izgleda kao seoski pogrebnik

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by billy 22.05.08 9:21

Admin je napisao/la:
faca je napisao/la:Ovdje jedino predsjednik Mesić dobro izgleda. affraid

Ostaloj trojici bi trebao savjet fashion gurua... No
cijele brigade fashion gurua :smijeh1:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Admin 22.05.08 9:30

Helena je napisao/la:
Admin je napisao/la:
faca je napisao/la:Ovdje jedino predsjednik Mesić dobro izgleda. affraid

Ostaloj trojici bi trebao savjet fashion gurua... No

posebno Stingeru.. izgleda kao seoski pogrebnik

i fali mu onaj natpis: "Vi samo umrite, ostalo prepustite nama". :smijeh1:
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by AcE fux0r 22.05.08 9:43

ajde ljudi pa nemojte sad tako....
ipak oni predstavljaju naš grad, koji je postao cirkus samo takav!
Zamislite kako se sad gradonačelnik i stingy osjećaju močno!
No da se osvrnem samo na jednu situaciju di ću prozvat onog klauna od gradonačelnika a to je cvjetni korzo di ga se prozivalo 3 puta, a njemu se po riječima jedne osobe and i qoute "Ne da mi se tamo ići!" Kud su jadni klinci prokuvali tu se još i razočarali!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 22.05.08 11:09

AcE fux0r je napisao/la:ajde ljudi pa nemojte sad tako....
ipak oni predstavljaju naš grad, koji je postao cirkus samo takav!

vidi se na slici da je grad postao cirkus - na slici su sami klaunovi (osim Mesica, naravno) clown

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 2 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.