Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

+9
TENG
faca
gorana
billy
Tatsha
Slavko
Unitas
Blue Shadow
AcE fux0r
13 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by gorana 22.05.08 19:17

AcE fux0r je napisao/la:ajde ljudi pa nemojte sad tako....
ipak oni predstavljaju naš grad, koji je postao cirkus samo takav!
Zamislite kako se sad gradonačelnik i stingy osjećaju močno!
No da se osvrnem samo na jednu situaciju di ću prozvat onog klauna od gradonačelnika a to je cvjetni korzo di ga se prozivalo 3 puta, a njemu se po riječima jedne osobe and i qoute "Ne da mi se tamo ići!" Kud su jadni klinci prokuvali tu se još i razočarali!
mislim da to pokazuje koliko mu je stalo do podmlatka Nove Gradiške a i do nas ostalih....
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Slavko 23.05.08 14:17

Blue Shadow je napisao/la:
Jurica Bombaš je napisao/la:ok momci djelom se slažem sa vama završili ste škole pa nećete na bauštele nebi ni ja kad nemoram jer imam bolji posao.šta mislite kad bi svako radio u svojoj struci to bi bilo idealno zar ne?
ali to je nemoguće.poznajem hrpu konobara koji nisu zavšili za to pa rade kao konobari,poznajem i jednog profesora koji je radio na građevini godinu dana dok nije dobio posao u struci i nije ga bilo sramota.u tome je bit problema,dok nemaš posao u struci radi što ima da preživiš,al nemožeš stalno kukat nema posla,nema posla

Nije "bit problema" da je sramota raditi, nego to da je posao sramotno malo plaćen...

Please, počni praviti razmak iza točke, zareza.. Nemožeš, nemoram se piše sa odvojenim NE... ne možeš, ne moram, ne mogu... Kad već stavljaš točku na kraju rečenice onda sljedeću započni sa velikim slovom!
E hebiga ti zapeo za gramatiku al tebi za dušu potrudit ću se..... cool

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 23.05.08 14:36

Jurica Bombaš je napisao/la:E hebiga ti zapeo za gramatiku al tebi za dušu potrudit ću se..... cool

Baš ti hvala... Very Happy

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 29.05.08 9:06

AKO nekoga ne boli glava zbog drastičnih poskupljenja, to je onda Ivo
Sanader. Barem ako je suditi po tome što je u posljednjih godinu dana premijer
sebi "nabio" plaću veću za 3500 kuna.
Naime, Sanader je prije malo više od godinu dana u svojoj imovinskoj kartici
prijavio plaću od 19 tisuća kuna, a ove godine premijer i šef HDZ-a ima plaću
22.500 kuna, što je povećanje od 3500 kuna. Štoviše, potpredsjednik Sabora
Vladimir Šeks ima veću plaću nego kada je bio predsjednik Sabora. Naime, kao
"glavni u Saboru" imao je 17.500 kuna, a danas s manjom funkcijom ima 23 tisuće
kuna!
Bebić ima više od Sanadera
Barem prema plaćama, čini se kako je pravi šef države Luka Bebić, koji danas
kao čelnik Sabora prijavljuje plaću veću od Sanadera. U džep, naime, trpa po 24
tisuće kuna! Prošle godine kao potpredsjednik Sabora imao je "mršavih" 16.250
kuna. Stipe Mesić, također, uživa blagodati Sanaderove darežljivosti pa je i on
povećao svoju plaću sa 20.541 kunu na malo više od 22 tisuće.
Kako otkriva Slobodna Dalmacija, za rast primanja premijera, ministara i
čelnika Sabora i predsjednika zaslužna su dva elementa. Prvi je odluka Ustavnog
suda da se ukine pravilo po kojemu se dužnosnicima ne obračunava dodatak na
plaću od 0,5 posto po svakoj godini radnog staža. Druga stavka je povećanje
proračunske osnovice od 6 posto svim državnim službenicima i namještenicima od
1. siječnja ove godine, koja se primjenjuje i na dužnosnike.
Čini se kako je i ovakvom odlukom Sanader još jednom "pokrenuo Hrvatsku", a s
obzirom da su svoje novčanike osigurali za nedavna bezobrazna poskupljenja nije
ni čudo što im još uvijek nije žurba za sazivanje sastanka Povjerenstva za
praćenje cijena.
cekic cekic povraca mi se povraca mi se



izvor:index.hr

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 09.06.08 15:25

https://novagforum.forumcroatian.com/drustvo-f12/nigdar-ni-tak-bilo-al-ovako-dalje-ne-ide-t470.htm
http://www.novagforum.com/drustvo-f12/nigdar-ni-tak-bilo-al-ovako-dalje-ne-ide-t470-15.htm?sid=ec4017b19a528b317e4e8a552beb0168
Na ove, prve dvije stranice, mi postovi, posebno oni Tatshini, govore da je ovo dobar topić, za ono što vam sada imam reći.
Naime, svi posvuda kukaju da se teško živi, da se nema posla, teško se pronalazi, itd...
Stiže turistička sezona, već odavna čitam u Privrednom vijesniku, pa i po ostalim novinama, da je, bez obzira na nezaposlenost i stanje u državi, manjak radne snage na moru, i da se teško pronalaze kadrovi potrebni za rad u hotelima, ugostiteljstvu uopće.
Mišljenja sam, da je većina u stanju doma, ma gdje to bilo, kukati kako je teško, nego prihvatiti sezonski barem posao, ma kakav on bio, i vratiti se kući sa nešto zarađenoga u džepu.
Svi bi voljeli imati, a malo tko bi volio raditi. U to sam se uvjerila i sama, imajući posla sa kojekakvim posloprimcima, koji bi voljeli da im radno vrijeme prođe što ležernije, sa što manje rada. Bila njima plaća 3000 ili 8000, sasvim svejedno. Strašno je, koliko ljudi ne shvaća da se živi u druga vremena, privatni sektor ne prašta prazni hod, bilo kojeg uposlenika. Sasvim je normalno, da radnik svojim radom odradi svoju dnevnicu, kao i sve troškove nastale njegovim uposlenjem.
Jesam se raspisala...malo sam ljuta no, nisam skrenula s teme.
Danas me nazove prijateljica, na rubu suza i očaja.
Već mjesecima traga posvuda, od neta, oglasa svih vrsta, burze rada, ne bi li pronašla barem jednu ozbiljnu osobu, koja bi radila kao pizzamajstor kod nje u restoranu.
Plaća je fantastična, smještaj i hrana su potpuno besplatni. Od jela i pića može se birati sa menija, neograničeno. Takvi poslodavci su rijetki, kao što ti ljudi cijene i drže do svojih radnika.
Ali, sve to ne pomaže, nikome se ne radi.
Ne bih li joj pomogla, nazvala sam sve koje poznam, a koji bi mogli poznavati nekoga, ko pozna nekoga...i ništa.
Nazvala sam nekoliko zavoda za zapošljavanje...nitko od osoba u evidenciji nije spreman otići iz svog mjesta stanovanja, niti na dva mjeseca..
Kažu mi da nazovem sutra, vraća se jedna sa godišnjeg, pa možda ona ima ikakve informacije, pošto radi na tome, makar i privatne, rekla-kazala...a na tim zavodima po tisuće nezaposlenih.
Pokušaji da se strance prijavi, koji su željni i voljni raditi za tu lovu, padaju u vodu. Postoji limit, koji se ne smije prijeći, na nivou zupanije.
Nema šanse dobiti radnu dozvolu za strance u tim zanimanjima, dok god se u Hrvatskoj, na Zavodima za zapošljavanje vodi određeni broj nezaposlenih te struke. Dakle, nije deficitarno zanimanje.
Hrvati ne žele, stranci ne smiju.
Tko je tu lud!?
Naravno da sam ljuta. Neka mi nitko, barem dva tjedna, ni u ludilu, ne zakuka kako je teško, kako nema posla.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by faca 09.06.08 17:05

Ja nažalost nisam pizzamajstor. Ja sam samo vrhunski tehničar kome je dosta terenisanja i koji nemože dobit posla u Gradiški . A i kad ga dobijem onda je to na par mjeseci , prijava na minimalac bez prevoza i ostalog pa ako ti nepaše ima ko će radit.
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by billy 09.06.08 18:47

heej pa ja sam PICA-MAJSTOR mig
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 10.06.08 6:30

billy je napisao/la:heej pa ja sam PICA-MAJSTOR mig
Bravo za tebe.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 10.06.08 6:45

faca je napisao/la:Ja nažalost nisam pizzamajstor. Ja sam samo vrhunski tehničar kome je dosta terenisanja i koji nemože dobit posla u Gradiški . A i kad ga dobijem onda je to na par mjeseci , prijava na minimalac bez prevoza i ostalog pa ako ti nepaše ima ko će radit.
Žao mi je ako sam onim postom uvrijedila nekoga, nisam mislila pri tom pisanju na onu drugu stranu medalje, na one ljude koji žele i hoće raditi, ma gdje dobili posao, ali im to prisjedne zbog druge vrste poslodavaca, koji su, ništa drugo, nego prezira vrijedni.
Mislila sam na one mlađe, nezaposlene, kojima je draže žicati novac od roditelja, i fantazirati po terasama kafića, kako je teško, kako ne mogu pronaći posao, pa i na one malo starije, koji samo pričaju, a kada im se ukaže prilika, imaju milion razloga zašto im sada nikako ne odgovara da taj posao prihvate, pa i na one, koji kažu: nek radi ko je lud, pa ljeto je...
Pa i na one, koji su otišli na razgovor za posao, jer im nužno treba, pa slušam ovako: baš ću ja raditi do ponoći, a da ne odem preko, svira muzika do jutra, pa imam i ja pravo zabavljati se, ljeto je. cekic
Slušam...i ne mogu vjerovati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by TENG 10.06.08 7:14

billy je napisao/la:heej pa ja sam PICA-MAJSTOR mig

i ja znam nešto o PICA-MAJSTORSTVU bounce , al nažalost sam zauzet? (imam posao) Rolling Eyes
TENG
TENG
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 148
Location : nova gradiška
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 10.06.08 21:57

Manjak radne snage

Hrvatskoj treba milijun imigranata

Do 2050. Hrvatska će zbog negativnih demografskih kretanja imati oko
milijun stanovnika manje. Zbog toga, ističu stručnjaci, hitno se treba
definirati useljenička politika koja bi osim funkcije u razvoju
gospodarstva trebala imati efikasne modele za što uspješniju
integraciju stranaca u hrvatsko društvo.


U zadnjih 17 godina Hrvatska svake godine izgubi u prosjeku oko 10.000 stanovnika
zbog toga što se manje ljudi rađa nego što umire. Procjenjuje se da se
u razdoblju od nekih deset godina, tj. do 2001. iz Hrvatske iselilo
najmanje 200.000 ljudi. Kada bi se takav trend nastavio, Hrvatska bi do 2050. izgubila oko milijun stanovnika, a 2250. Hrvata bi nestalo s lica Zemlje.

Istaknuto je to na današnjoj konferenciji za novinare na kojoj je najavljen međunarodni skup Useljenička politika u funkciji razvoja hrvatskog gospodarstva koji će se održati 19. i 20. lipnja u Zagrebu
'Ne radi se samo o interesu profita i kapitala, već čitavog društva. Gospodarstvo se prvo našlo na udaru neadekvatne strukture i broja stanovništva.
Podržavamo Vladinu pronatalitetnu politiku i politiku obrazovanja, ali
bez useljeničke politike ne možemo očekivati da će se nadoknaditi sve
manjkavosti populacije', rekao je Nadan Vidošević, predsjednik Hrvatske gospodarske komore, organizatora skupa.

Trenutno u Hrvatskoj, prema službenim podacima, boravi 32 tisuće stranaca na privremenom i stalnom boravku. Većina ih je u Hrvatskoj zbog posla ili obitelji, a uglavnom su, 63 posto, iz zemalja bivše Jugoslavije. Prednjače državljani BiH, zatim slijede useljenici iz Srbije, Njemačke, Slovenije, Italije i Kine. U budućnosti će Hrvatskoj trebati, istaknuo je Vidošević, oko milijun imigranata s obzirom na trenutni omjer umirovljenika i radnika kako bi nastavila svoj gospodarski razvoj.

Stručnjake muči pitanje je li hrvatsko društvo spremno za integraciju tolikog broja stranaca bez ksenofobije i sukoba koji su zadnjih godina potresli zapadne zemlje.

Sdijalogom o migracijskoj politici moramo početi što prije kako bi se
izbjegli problemi s kojima je sada suočena Europa. Pokazalo se da
modeli korišteni u europskim zemljama, poput asimilacijskog programa ili multikulturalnog modela, nisu uspješni. Hrvatska može izgraditi vlastitu migracijsku politiku koja bi mogla nadići europske primjere', mišljenja je Saša Božić sa Sveučilišta u Zadru.


Ministarstvo unutrašnjih poslova, izvijestio je pomoćnik ministra Žarko Katić, ove godine će izdati 8387 radnih dozvola,
a najveći broj radnika se traži iz sektora građevinarstva, brodogradnje
i ugostiteljstva, ali i sve više iz prometa, zdravstva, kulture,
znanosti i informatike.

t-potral



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 13.06.08 20:27

http://www.24sata.hr/news/clanak/opet-u-osamdesete-par---nepar-redukcije-i-stednja/66890/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

svaki daljnji komentar je suvisan, drzava nam je unistena, "hvala" vam HDZ-njare.. zar vam je to bio cilj? fuj, stidite se!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Darkness 15.06.08 8:11

Helena je napisao/la:Stovana gospodo
iz drustva velikih i nedodirljivih!

Zelim vam
gospodo cestitati na neprocjenjivoj nepravdi I steti koju ste nanijeli Lijepoj
nasoj… Rat je unistio 15%, vi ste uspjeli 85%...

Zelim vam, gospodo cestitati na:
- na sve vecem osiromasivanju Hrvatske i njezinih gradjana,
- sto ste uspjesno od Hrvatske uspjeli napraviti drzavu u kojoj 1.300.000 ljudi
ima maksimalno osnovnu zavrsenu skolu, a oko 400.000 je nepismenih,
- na uspjesnoj rasprodaji (u bescijenje) i unistenju nase djedovine,
- na razaranju hrvatskog gospodarstva i privrede, stvaranju 250.000
nezaposlenih, dovedjenju 1.500.000 umirovljenika na prosjacki stap, srozanju
osnovnih sindikalnh prava,
- na dovodjenju 'stoke sitnog zuba' do takvog stanja da svakodnevno mora
prezivljavati prvenstveno zahvaljujuci kreditima koji su bankama duzni 120
milijardi kuna,
- na uspjesnoj utilizaciji Lijepe Nase koju koristite kao instrument za
implementaciju najvecih pljacki u hrvatskoj povjesti (privatizacija, pretvorba,
registar branitelja, prenapuhani troskovi raznoraznih gradjevinskih i drugih
projekta, drzavni i gradski proracuni, porezi, raznorazni stetni politicki i
poslovni ugovori na drzavnim, gradskim i lokalnim razinama, itd.) za Vasu
osobnu korist.
- na unistavanju nasih proizvodnih i izvoznih dragulja (brodogradnja,
ribarstvo, skolstvo, zdravstvo, itd.),
- sto ste od Hrvatske uspjeli napraviti 'zavidno ekonomsko cudo i blagostanje'
(poput Republike Irske) u kojemu ce uzivati nasa djeca, unuci i praunuci,
- na uspjesnom laziranju parlamentarnih izbora 2007 iz koje se izrodila
'Neprincipijelna Koalicija' koja danas sjedi u Saboru i Vladi RH,
- na neprovedbi demokratskog referenduma oko ulaska Hrvatske u NATO (radi se o
poreznim novcima 'stoke sitnog zuba'),
- na nepreuzimanjima IKAKVIH ODGOVORNOSTI,
- potpunoj uspostavi NEPRAVNE, NEDEMOKRATSKE, NESOCIJALNE, KORUPCIJSKE drzave.
Narod ima onaku vlast kakvu izabere, a izabere ono što misli da zaslužuje, a naj češće ne zaslužuje niti ono što ima.
Dobro pogledaj oko sebe i vidjet ćeš da živimo u društvu ljenavaca i parazita i da većini odgovara ovaj model "što gore,to bolje". Dok god su krčmetine pune onih koji tvrde da nema niti love niti posla, a istodobno spominju majke onima koji nešto rade i ne druže se s njima, bolje nemože ni bit'.
Darkness
Darkness
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 83
Location : da
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 18.06.08 12:10

Darkness je napisao/la:
Narod ima onaku vlast kakvu izabere, a izabere ono što misli da zaslužuje, a naj češće ne zaslužuje niti ono što ima.
Dobro pogledaj oko sebe i vidjet ćeš da živimo u društvu ljenavaca i parazita i da većini odgovara ovaj model "što gore,to bolje". Dok god su krčmetine pune onih koji tvrde da nema niti love niti posla, a istodobno spominju majke onima koji nešto rade i ne druže se s njima, bolje nemože ni bit'.

Narod ima vlast koja mu je obecala ono sto nije mogla ispuniti.. ja ne znam gdje si ti to vidio tako "pune krcme" i cuo "spominjanje majke onima koji rade".. pricas bezveze

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Darkness 18.06.08 20:54

Narod ima vlast koja mu je obecala ono sto nije mogla ispuniti.. ja ne znam gdje si ti to vidio tako "pune krcme" i cuo "spominjanje majke onima koji rade".. pricas bezveze[/quote]
Ti isti ljudi, tom istom narodu, lažu već skoro dva desetljeća i još uvijek dobiju glasove.
Što se tiče krčmi i majki, pogledaj dobro oko sebe i vidjet ćeš da ne govorim bez veze.
Darkness
Darkness
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 83
Location : da
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Gost 19.06.08 5:51

Darkness je napisao/la:Narod ima vlast koja mu je obecala ono sto nije mogla ispuniti.. ja ne znam gdje si ti to vidio tako "pune krcme" i cuo "spominjanje majke onima koji rade".. pricas bezveze
Ti isti ljudi, tom istom narodu, lažu već skoro dva desetljeća i još uvijek dobiju glasove.
Što se tiče krčmi i majki, pogledaj dobro oko sebe i vidjet ćeš da ne govorim bez veze.[/quote]

stvar je u tome sto oni ne "dobiju" glasove nego ih laziraju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by faca 20.06.08 8:50

najnoooooovijeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Hrvatska u EU....................... 2126 godineeeeeeeeeeeeeeeee.
tref
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by billy 20.06.08 8:52

faca je napisao/la:najnoooooovijeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Hrvatska u EU....................... 2126 godineeeeeeeeeeeeeeeee.
tref
zivjeli irci zivjeli zivjeli zivjeli
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by faca 20.06.08 16:45

Njemačka kancelarka Angela Merkel pridružila se u petak francuskom
predsjedniku Nicolasu Sarkozyju odbivši mogućnost proširenja EU prije
prihvaćanja Lisabonskog ugovora, što se po njezinim riječima odnosi i
na Hrvatsku.
"Neće biti vađenja grožđica iz Ugovora iz Nice", slikovito se izrazila njemačka kancelarka.

Izričito je spomenula i Hrvatsku kao zemlju koja neće moći pristupiti Uniji dok se ne riješi institucionalna kriza u EU. dobre vijesti
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Blue Shadow 20.06.08 17:47

faca je napisao/la:najnoooooovijeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Hrvatska u EU....................... 2126 godineeeeeeeeeeeeeeeee.
tref

Nabijem na KU EU... ruganje
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by gorana 20.06.08 21:22

Blue Shadow je napisao/la:
faca je napisao/la:najnoooooovijeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Hrvatska u EU....................... 2126 godineeeeeeeeeeeeeeeee.
tref

Nabijem na KU EU... ruganje
slikovito rečeno Rolling Eyes
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Darkness 22.06.08 7:40

stvar je u tome sto oni ne "dobiju" glasove nego ih laziraju[/quote]

draga moja Helena, bili izbori lažirani ili ne, pobjedili "lijevi" ili "desni", narod uvijek gubi, jer su svi oni "gore" članovi istog kluba kriminalaca i lažova.
Darkness
Darkness
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 83
Location : da
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Darkness 22.06.08 7:42

Nabijem na KU EU... ruganje[/quote]

cool
Darkness
Darkness
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 83
Location : da
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by zenga 18.07.08 18:53

Helena je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:

aha, kak da ne, recimo u osijeku nitko neće ići u poljoprivredni institut metlice skidati, a kuka se kako nema posla

to je kao i sa svabama koji kukakju kako nema posla, al nitko od njih nece ici brati sparoge, jabuke, tresnje, jagode iz jednostavnog razloga sto je - malo placeno.. Vjerojatno i poljoprivredni institut malo placa...

kad bi stajao pred izborom, nikakva placa ili mala placa ipak mislim da bi se odlucio za malu placu prije nego kukam da nemam nikakve place.

zenga
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 2
Location : ng
Registration date : 18.07.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Unitas 18.07.08 19:37

zenga je napisao/la:kad bi stajao pred izborom, nikakva placa ili mala placa ipak mislim da bi se odlucio za malu placu prije nego kukam da nemam nikakve place.
E da i ja se slazem sa tobom ali zanemarujemo jednu nepobitnu cinjenicu, da ova drzava odgaja neradnike na takav nacin sto dijeli i dijelila je mirovine i socijalne pomoci i sakom i kapom.
Tako da je kod nas slucaj, rađe u nepostenu mirovinu nego posteno zaraditi osobni dohodak.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide - Page 3 Empty Re: Nigdar ni tak bilo... al ovako dalje ne ide

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.