Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Pazi tako da ostaneš nevina...."

+5
Admin
billy
faca
Tatsha
dreamer
9 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 04.09.08 17:41

Helena je napisao/la:
billy je napisao/la:cek, cek ..i ja sam htio vidjeti par grudi a vi odmah po pokretacu teme drvlje i kamenje..uostalom , on je pucao na nesto drugo ..i kako vidim pogodio king zivio

radi se o tome da je pokretac upravo onaj koji nam je drzao "moralne" prodike i glumio 13-og apostola po forumu
svaki dan je jedan novi dan..nikad to ne zaboravi . i ne zaboravi da je ovo forum. sesirdolje
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 04.09.08 17:43

kakve to veze ima sto je ovo forum... ovo sto je on napravio je sovinizam pa bio forum ili ne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 04.09.08 17:50

Helena je napisao/la:kakve to veze ima sto je ovo forum... ovo sto je on napravio je sovinizam pa bio forum ili ne
stvarno??, pa i ja sam na masu topica provocirao sa svim i svacim i kontra mojih stajalista , pa me niko nijje prozvao.
uostalom ovdje se ne radi o sovinizmu vec o skidanju maski . king
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 04.09.08 17:54

"skidanje maski" upravo je to rijec koja mi je nedostajala.. a ti kad provociras.. to je vec nekako - uobicajeno....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 04.09.08 17:58

Helena je napisao/la:"skidanje maski" upravo je to rijec koja mi je nedostajala.. a ti kad provociras.. to je vec nekako - uobicajeno....
svako se mijenja --jedino ako se covjek mijenja moze ostati dosljedan samom sebi..to ti je kljuc za ovaj topic..iskoristi ga .
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 04.09.08 18:00

u ovom slucaju herr dreamer nije dosljedan sam sebi..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 04.09.08 18:12

Helena je napisao/la:u ovom slucaju herr dreamer nije dosljedan sam sebi..
krivo citas napisane rijeci..on je itekako dosljedan, samo ovo je jedan drugaciji nacin komunikacije.
On vas ovdje suceljava sa vasim stajalistima , a vi mu nudite hranu i razloge da da vas u tome vrlo vjesto pobija .
razmisli..od prvog posta do ovoga sadasnjeg..dobro razmisli.
Da sam ja zensko vec bi to davno prokuzio.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 04.09.08 18:16

billy je napisao/la:
Helena je napisao/la:u ovom slucaju herr dreamer nije dosljedan sam sebi..
krivo citas napisane rijeci..on je itekako dosljedan, samo ovo je jedan drugaciji nacin komunikacije.
On vas ovdje suceljava sa vasim stajalistima , a vi mu nudite hranu i razloge da da vas u tome vrlo vjesto pobija .
razmisli..od prvog posta do ovoga sadasnjeg..dobro razmisli.
Da sam ja zensko vec bi to davno prokuzio.

uzeeo si ga u obranu.. napisano mozes tumaciti i ovako i onako... da li je casa polupuna ili poluprazna...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 04.09.08 18:22

Helena je napisao/la:
billy je napisao/la:
Helena je napisao/la:u ovom slucaju herr dreamer nije dosljedan sam sebi..
krivo citas napisane rijeci..on je itekako dosljedan, samo ovo je jedan drugaciji nacin komunikacije.
On vas ovdje suceljava sa vasim stajalistima , a vi mu nudite hranu i razloge da da vas u tome vrlo vjesto pobija .
razmisli..od prvog posta do ovoga sadasnjeg..dobro razmisli.
Da sam ja zensko vec bi to davno prokuzio.

uzeeo si ga u obranu.. napisano mozes tumaciti i ovako i onako... da li je casa polupuna ili poluprazna...
woow, paranoja uzima maha ..napisano je vrlo jasno formulirano..ovo je topic po mom ukusu , i svaka cast svima koji na njemu sudjeluju..hell..svaka cast na borbenosti, ali propustas bit . citam knjigu
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 04.09.08 18:34

onda je ocito nas nekoliko propustilo bit koja je ovdje vrlo jasno izrecena.. hebote vas dvojica cete jos apsolvirati filozofiju i psihologiju na ovoj temi








quote="dreamer"]http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t&idf=50&idt=76572

Šta mislite o ovoj akciji forumašica na Index forumu,ima li nade i za ovaj forum....?[/quote]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 04.09.08 18:39

Helena je napisao/la:onda je ocito nas nekoliko propustilo bit koja je ovdje vrlo jasno izrecena.. hebote vas dvojica cete jos apsolvirati filozofiju i psihologiju na ovoj temi








quote="dreamer"]http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t&idf=50&idt=76572

Šta mislite o ovoj akciji forumašica na Index forumu,ima li nade i za ovaj forum....?
[/quote]uups, odmah se svrstavamo u grupe , simptomaticno zar ne?
Vidi, kao sto rekoh,ovo je forum..ne zanemaruj tu cinjenicu hell , jer ces na njemu imati samo istomisljenike koji ce sliciti grupi usjedjelica i enuha pri tecaju pletilja ..hweh. king
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by dreamer 04.09.08 18:48

To ti je bilo trik pitanje šine i ispit javnog mnjenja forumaša na tu temu,pogotovo forumašica a ako je koja forumašica povređena ispričavam se najprije zato jer nisam šovinista nikakav pogotovo ne ženski.
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 19:00

dreamer je napisao/la:Dreamer puca od smijeha ,"voajer iza plašta moralnosti",ha ha ha ,
Samo jedno pitanjce druže Unnnni,jes ti to promjenio orijentaciju?
A sto bih ja to trebao po tebi biti nemoralan samo zbog toga sto nemam isti svjetonazor kao ti.
Vidis prijatelju moj kako nemas pojma o cemu mislis da sve znas za razliku od danasnjih vremena u nasoj mladosti su nas ucili lijepom i postenom zivljelju bez laznih moralnih stajalista kako se danas odgaja mladost u ovom drustvu. A to sto ti imas iskrivljenu sliku svijeta u kojem zivis to je tvoj problem i nastavi i dalje zivjeti u crno bijelom svijetu ali zapamti da između crnog i bijelog ima jako puno nijansi sive boje koju ti izgleda nevidis.
Kao sto se vidi iz prilozenog ma koliko Billy pokusao neke stvari izglacati ja i dalje tvrdim da je tvoj pokusaj cista sovinisticko-muska glupost.
I da imas i malo obzira prema zenskom dijelu foruma bilo bi jako lijepo da im se ispricas i zapamti one ovdje nisu meso u izlogu vec potpuno ravnopravni clanovi ovog foruma.
Tako da je to moje misljenje o svemu ovdje napisano a ti to shvati kako zelis.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 19:06

dreamer je napisao/la:To ti je bilo trik pitanje šine i ispit javnog mnjenja forumaša na tu temu,pogotovo forumašica a ako je koja forumašica povređena ispričavam se najprije zato jer nisam šovinista nikakav pogotovo ne ženski.
Ako ti ovo smatras izvinjenjem, drustvo oprostite mi izrazu, e moj dreamer jebem te u kulturu
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 04.09.08 19:15

sve je to OK , ali ja jos nisam vidio nikakvih grudi osim kravljih vimena king
DAKLE , tko god ovdje nije izvukao pouku , ili sto god vec se smatra pod istu taj je citao uzaludno..
A ja se ponadao
greeny :smijeh1:
no dobro stavimo kljuc na ovaj topic i vratimo se onima korektnima Sleep
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by dreamer 04.09.08 19:22

Jebem te crvena a šta bi po tebi bila zadovoljština?
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 04.09.08 19:26

i jos jedan topic ode u krivom smjeru aplause aplause aplause
nadam se samo da niko nece popiti ban smijeh
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 19:27

Nek ti objasni netko tko je manje crven nego ja, bem te umotana u mantiju
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 19:30

billy je napisao/la:i jos jedan topic ode u krivom smjeru aplause aplause aplause
nadam se samo da niko nece popiti ban smijeh
Ajd da i to dozivim vec jednom
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 04.09.08 19:30

decki..mislim da je granica predena ..please, ne radite mi to "Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 16
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 19:32

Billi ponavljam prvo izvinjenje pa onda nek se kljuca sto hoce
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by dreamer 04.09.08 19:34

Ajd dobro pametniji popušta.....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 19:35

dreamer je napisao/la:Ajd dobro pametniji popušta.....
Nisam procitao ispriku
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by dreamer 04.09.08 19:39

Kome tebi pa od kad si ti žensko ajd da je Helči to rekla pa hajde ,sad jedino ako si ti glasnogovornik onda je to druga stvar...
Žene mudru šute a ti tražiš ispriku daj se saberi...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 04.09.08 19:41

mozemo naci dijalog , ali kao sto rekoh ovaj se topic moze gledati sa puno strana i zato ne mislim da treba isprika veca od vec recene.
ako cemo tako, onda mozemo zatvoriti 90% topica na svakom forumu.
Na kraju ce nam ostati web-cafee i slikom na sliku.
Dreamer je zasigurno drugacijeg svjetonazora od tebe i mene ali nije sovinist niti je ovim topicom to htio prikazati..
TI si uni kao sto i sam znas covjek od mog povjerenja i dobri vitez koji staje u obranu dama, ali ovdje to nije bilo potrebno , da jest topic nebi prezivio prvi post .
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 2 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.