Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

+10
Oziris
emtec32
samozvani-general-BiH
TENG
Unitas
billy
Blue Shadow
gorana
AcE fux0r
faca
14 posters

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Što je važnije graditi u župi Jug?

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Vote_lcap80%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Vote_rcap 80% 
[ 12 ]
Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Vote_lcap20%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Vote_rcap 20% 
[ 3 ]
Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Vote_lcap0%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 15
 
 
Poll closed

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:48

ma moze njemu na albumu raditi David Gilmour, moze ga snimiti u Abbey Road Studio, al ne pomaze mu nista jer on ne zna pjevati... on se dere, on urlice iz petnih zila....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 27.03.08 22:52

-al eto baš mi dragi ovi što žive tisućama km daleko od n.g. i lijepe naše, plaćaju porez u nekoj drugoj lijepoj njihovoj a jako vole n.g. i lijepu našu pa eto i imaju mišljenje i stavove kako bi mi ovdje trebali živjeti, što graditi, što pjevati, što misliti...ajme !

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:55

dino je napisao/la:-al eto baš mi dragi ovi što žive tisućama km daleko od n.g. i lijepe naše, plaćaju porez u nekoj drugoj lijepoj njihovoj a jako vole n.g. i lijepu našu pa eto i imaju mišljenje i stavove kako bi mi ovdje trebali živjeti, što graditi, što pjevati, što misliti...ajme !


Dino potpuno si upravu, a ja zaboravih to reći ranije. Pozdrav sa najljepšeg brda u gradu.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Oziris 27.03.08 22:56

u je...te kolkiko postova
reci ču samo ovo

U OVOME JE.ENOM GRADU TREBA PUNO PAMETNIJIH STVARI DOLI GRADNJE CRKAVA I ŠKOLA (JEB ŠKOLE KAD NEČE IMATI KO DA IDE U NJIH)POLA MOGA DRUŠTA I VIŠE NEMA OŠLI TRBUHOM ZA KRUHOM USKORO ĆU I JA
ZA 10 GOD I MANJE IMAČETE GRAD STARACA TU VAM NEČE POMOČI NI TOMSON NI POPOVI NI CRKVA DAJTE LJUDIMA DA RADE AL IM PRIJE TOGA SAGRADITE ONE TVORNICE JER BEZ KRUHA NEMA NI ŽIVOTA


MLADI GENERALE MOŽDA VAM OSTANE KOJI KINEZ U OVOM GRADU ONI DOALZE NA VELIKA VRATA


Zadnja promjena: Oziris; 27.03.08 23:00; ukupno mijenjano 1 put.
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gollum 27.03.08 22:57

dino je napisao/la:Isus je imao svojih 40 dana u šumi,

U šumi dino? I ti sebe zoveš vjernikom? Isus je 40 dana proveo u pustinji, to bi trebala biti opća kultura jednog vjernika. Ccccc... :smijeh1:
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Unitas 27.03.08 22:58

Cuj jedino sto ti za koje ti kazes da su tisucama Km daleko od NG znaju da je taj grad imao nekad svoju karizmu i samo se cude sto se to desava sa NG bicem
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:59

Helena je napisao/la:ma moze njemu na albumu raditi David Gilmour, moze ga snimiti u Abbey Road Studio, al ne pomaze mu nista jer on ne zna pjevati... on se dere, on urlice iz petnih zila....

OK, ja si mogu izabrati šta mi paše, npr. ovo:


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:59

Oziris je napisao/la:u je...te kolkiko postova
reci ču samo ovo

U OVOME JE.ENOM GRADU TREBA PUNO PAMETNIJIH STVARI DOLI GRADNJE CRKAVA I ŠKOLA (JEB ŠKOLE KAD NEČE IMATI KO DA IDE U NJIH)POLA MOGA DRUŠTA VIŠE NEMA I OŠLI TRBUHOM ZA KRUH USKORO ČU I JA ZA 10 GOD I MANJE IMAČETE GRAD STARACA TU VAM NEČE POMOČI NI TOMSON

MLADI GENERALE MOŽDA VAM OSTANE KOJI KINEZ U OVOM GRADU ONI DOALZE NA VELIKA VRATA


Šta kinezi, upravo radim na uvozu crnaca. :monkey:
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 23:01

Unitas je napisao/la:Cuj jedino sto ti za koje ti kazes da su tisucama Km daleko od NG znaju da je taj grad imao nekad svoju karizmu i samo se cude sto se to desava sa NG bicem

Moram priznati da od svojih staraca nisam nikada čuo o NG biću. Bojim se da je ipak problem što je mladost prošla!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 27.03.08 23:02

Unitas je napisao/la:Cuj jedino sto ti za koje ti kazes da su tisucama Km daleko od NG znaju da je taj grad imao nekad svoju karizmu i samo se cude sto se to desava sa NG bicem


da... u pravu si...

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Oziris 27.03.08 23:03

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Oziris je napisao/la:u je...te kolkiko postova
reci ču samo ovo

U OVOME JE.ENOM GRADU TREBA PUNO PAMETNIJIH STVARI DOLI GRADNJE CRKAVA I ŠKOLA (JEB ŠKOLE KAD NEČE IMATI KO DA IDE U NJIH)POLA MOGA DRUŠTA VIŠE NEMA I OŠLI TRBUHOM ZA KRUH USKORO ČU I JA ZA 10 GOD I MANJE IMAČETE GRAD STARACA TU VAM NEČE POMOČI NI TOMSON

MLADI GENERALE MOŽDA VAM OSTANE KOJI KINEZ U OVOM GRADU ONI DOALZE NA VELIKA VRATA


Šta kinezi, upravo radim na uvozu crnaca. :monkey:



MA UVEZI KOGA HOĆEŠ
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 23:05

Oziris je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Oziris je napisao/la:u je...te kolkiko postova
reci ču samo ovo

U OVOME JE.ENOM GRADU TREBA PUNO PAMETNIJIH STVARI DOLI GRADNJE CRKAVA I ŠKOLA (JEB ŠKOLE KAD NEČE IMATI KO DA IDE U NJIH)POLA MOGA DRUŠTA VIŠE NEMA I OŠLI TRBUHOM ZA KRUH USKORO ČU I JA ZA 10 GOD I MANJE IMAČETE GRAD STARACA TU VAM NEČE POMOČI NI TOMSON

MLADI GENERALE MOŽDA VAM OSTANE KOJI KINEZ U OVOM GRADU ONI DOALZE NA VELIKA VRATA


Šta kinezi, upravo radim na uvozu crnaca. :monkey:



MA UVEZI KOGA HOĆEŠ


A razmišljao sam i o aboridžinima, čuo sam da su dobri borci.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Oziris 27.03.08 23:05

MLADI GENERALE ZAR DERVENTA NIJE U BOSNI I HERCEGOVINI
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 23:06

Nemojte začetavati temu bezveze!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 23:08

Oziris je napisao/la:MLADI GENERALE ZAR DERVENTA NIJE U BOSNI I HERCEGOVINI


Je i?
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 23:09

BigSaint je napisao/la:Nemojte začetavati temu bezveze!


OK.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Oziris 27.03.08 23:15

PA ZAR BOSANCIMA NIJE MJESTO U BOSNI
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 23:21

Oziris je napisao/la:PA ZAR BOSANCIMA NIJE MJESTO U BOSNI


Jarane je.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Oziris 27.03.08 23:28

odi ti onda do Bosne i Hercegovine ovo je Hrvatska!
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 28.03.08 7:55

Gollum je napisao/la:
dino je napisao/la:Isus je imao svojih 40 dana u šumi,

U šumi dino? I ti sebe zoveš vjernikom? Isus je 40 dana proveo u pustinji, to bi trebala biti opća kultura jednog vjernika. Ccccc... :smijeh1:


je, u pravu si...lapus... a moja vjera je moja i ničija više a o općoj kulturi s tobom ne bih raspravljao jer ne znaš što je to... Razz

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dreamer 28.03.08 8:27

ha ha ha :smijeh1: u šumi kažeš ,ma da nije ipak u ponkovcima il nad lipom 35...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 28.03.08 8:59

Gollum je napisao/la:
dino je napisao/la:Isus je imao svojih 40 dana u šumi,

U šumi dino? I ti sebe zoveš vjernikom? Isus je 40 dana proveo u pustinji, to bi trebala biti opća kultura jednog vjernika. Ccccc... :smijeh1:

isus bio 40 dana u sumi :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: ... u sumi kazes :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: ... a mozda je bio u bunaru :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: .. dugo se ovako nisam nasmijala... jel dino - jesi to naucio od perkovica :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 28.03.08 9:13

A šta vam je tolko Perković kriv.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Oziris 28.03.08 9:49

samozvani-general-BiH je napisao/la:A šta vam je tolko Perković kriv.

pa zar tebi i tvojima nije mjesto u bosni
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 28.03.08 10:01

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Cavogl10

:smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 5 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.