Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

+10
Oziris
emtec32
samozvani-general-BiH
TENG
Unitas
billy
Blue Shadow
gorana
AcE fux0r
faca
14 posters

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Što je važnije graditi u župi Jug?

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Vote_lcap80%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Vote_rcap 80% 
[ 12 ]
Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Vote_lcap20%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Vote_rcap 20% 
[ 3 ]
Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Vote_lcap0%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 15
 
 
Poll closed

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Oziris 28.03.08 10:16

HELENE DALEKO JE ON OD ČAVOGLAVA
DERVENTA JE OVDJE

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Derrrrrrrrrrrrrrrrrao2
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 28.03.08 10:24

Oziris je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:A šta vam je tolko Perković kriv.

pa zar tebi i tvojima nije mjesto u bosni

e vidiš nije.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 28.03.08 19:50

dino je napisao/la:[

-pa što se takvi pametni tipovi ljudi kao ti ne angažiraju pa naprave pozitivne promjene ?
Nihilizam je razlikovanje stvarnog od nestvarnog. Mi postojimo u stvarnosti. U njoj neke stvari zaista postoje, dok su druge iluzije našeg uma. Otkonite ovo zadnje i usmjerite se na ovo prvo. Ako imate problema u shvaćanju ovoga, provedite neko vrijeme u šumi. Buda je meditirao ispod drveta, Isus je imao svojih 40 dana u šumi, Nietzsche je imao svoje mistične transeve, a Arthur Schopenhauer je provodio duge noći ignoriran od svoje obitelji. Iskoristite dosadu i prirodno okruženje kako biste dešifrirali svoj svijet.......

Isus je imao svojih 40 dana u šumi...
Ha, ha, ha... daj prestani zasipati forum smećem tipa copy/paste ili bar provjeri tekstove...

http://www.anus.com/zine/articles/nihilist/croatian-language.html
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 28.03.08 21:34

Pustite dečka više.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 28.03.08 21:37

samozvani-general-BiH je napisao/la:Pustite dečka više.

S lanca, ili...?
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 28.03.08 21:40

Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:Pustite dečka više.

S lanca, ili...?



povraca mi se
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 28.03.08 21:41

samozvani-general-BiH je napisao/la:Pustite dečka više.

Reci da se šališ, pa od sada, nadalje i ubuduće ovo će mu biti spočitavano u svakom drugom postu! Arrow

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by emtec32 28.03.08 21:43

Po anketi svega 12 ljudi ne slusa Thompsona u cjeloj NG.Bitno je da ce DJenerali doci da ga gledaju. Koncert biti sigurno uspjesan i Thompson ce se znati oduziti svojim obozavateljima kojih ima sigurno mnogo.To ce se pokazati na samom koncertu.Crkva ce biti ubrzo sagradjena,jer nedostatak crkvi u NG da se primjetiti...
Sto se tice diskriminacije Bosnaca,smjesna je.Bosanci su uvijek bili bolji i gostprimljiviji ljudi za razliku od Slavonaca koji su slicniji kuruzima i tako tim kulturama.Ne znaju se nigdje pomjeriti i uvijek im neko drugi kriv za vlastiti neuspjeh.
Uzivajte mi na koncertu i lijepo se dotjerajte da ne sramotite Thompsona.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 28.03.08 21:44

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:Pustite dečka više.

S lanca, ili...?

povraca mi se

Aha, da povraća... sorry nisam odmah skužio...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 28.03.08 21:45




:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gollum 28.03.08 23:00

dino je napisao/la:
Gollum je napisao/la:
dino je napisao/la:Isus je imao svojih 40 dana u šumi,

U šumi dino? I ti sebe zoveš vjernikom? Isus je 40 dana proveo u pustinji, to bi trebala biti opća kultura jednog vjernika. Ccccc... :smijeh1:


je, u pravu si...lapus... a moja vjera je moja i ničija više a o općoj kulturi s tobom ne bih raspravljao jer ne znaš što je to... Razz

1.Dobro si prepisao zadaću doduše sa greškama.
2.Dali si je razumio?Možeš li nama neinteligentnima taj prepisani tekst objasniti?
3.Obijasni nam poveznicu ili razliku između Bude odnosno budizma, Neitzschea,Schopenhauera i Isusa.
4.Za domaću zadaću ti zadajemo da pročitaš Bibliju makar Novi zavijet.Možeš pronaći i diječiju ima jako lijepih slika.
5.Opća kultura nije ponašanje nego znanje a to se dobiva samo školovanjem :bravo:
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 29.03.08 13:12

dino&Gollum - samo da vas podsjetim - tema se zove Dobrotvorni koncert M.P. Thompson, za ovakve rasprave ce biti otvoren poseban topic. Hvala! zivio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 29.03.08 20:50

-u redu moderator- na koncert idem svakako da poslušam legendu i ogrnem se u hrvatsku zastavu i nek se gradi crkva ! ojha !

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 29.03.08 21:07

Čavoglave su selo u Dalmatinskoj Zagori u Šibensko-Kninskoj županiji.
Nalaze se na nadmorskoj visini od 420 m, broje oko 300 stalnih stanovnika i još oko 500 vikendaša. Selo se nalazi između planina Svilaje i Moseća, na izvoru rijeke Čikole. Vjerski je 100 % rimokatoličko, a etnički hrvatsko.
U Domovinskom ratu se nalazilo na samoj bojišnici i nikada nije bilo okupirano. Veliki broj mještana sudjelovao je u borbi protiv četnika. Selo je postalo poznato, kada ga je u svojoj pjesmi "Bojna Čavoglave" opjevao njegov najpoznatiji stanovnik Marko Perković Thompson.Dobavljeno iz "http://hr.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cavoglave"

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 29.03.08 21:08

-nadam se da ćete svi doći u novu crkvu na molitvu...

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Unitas 29.03.08 21:41

Nit sam vijernik nit znam moliti, mada nemam nista protiv toga da drugi mole bez obzira kojoj konfesiji pripadali, stvar osobne potrebe ili osjecaja
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 29.03.08 21:59

-a u što vjeruješ ?

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 29.03.08 22:04

dino je napisao/la:-u redu moderator- na koncert idem svakako da poslušam legendu i ogrnem se u hrvatsku zastavu i nek se gradi crkva ! ojha !

znaci i ti si jedan od onih sto se na thompsonovim koncertima u zanosu ogrcu zastavom Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ... samo pazi na tu zastavu... mnogo pijanih baulja po takvom koncertu....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Unitas 29.03.08 22:06

Vjeruj mi samo u ono sto ima tri dimenzije znaci u ono sto ima svoje gabaritne dimenzije ili ono sto je određeno nekom mjernom jedinicom
No nastavimo sa temom a tema nisam u ovom slucaju ja
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 29.03.08 22:26

Helena je napisao/la:
dino je napisao/la:-u redu moderator- na koncert idem svakako da poslušam legendu i ogrnem se u hrvatsku zastavu i nek se gradi crkva ! ojha !

znaci i ti si jedan od onih sto se na thompsonovim koncertima u zanosu ogrcu zastavom Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ... samo pazi na tu zastavu... mnogo pijanih baulja po takvom koncertu....

-pa ja bauljam ! ti pazi ! haha

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 29.03.08 22:29

dino je napisao/la:
Helena je napisao/la:
dino je napisao/la:-u redu moderator- na koncert idem svakako da poslušam legendu i ogrnem se u hrvatsku zastavu i nek se gradi crkva ! ojha !

znaci i ti si jedan od onih sto se na thompsonovim koncertima u zanosu ogrcu zastavom Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ... samo pazi na tu zastavu... mnogo pijanih baulja po takvom koncertu....

-pa ja bauljam ! ti pazi ! haha

samo ti bauljaj, a ja pazim.. uvijek.. bez brige, a paze i drugi na me, ha ha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Unitas 30.03.08 0:25

"samo ti bauljaj, a ja pazim.. uvijek.. bez brige, a paze i drugi na me, ha ha"

Tu sam i motrim
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 30.03.08 8:25

Unitas je napisao/la:"samo ti bauljaj, a ja pazim.. uvijek.. bez brige, a paze i drugi na me, ha ha"

Tu sam i motrim

-znači vidimo se na koncertu svi !!! super.... bounce

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 30.03.08 8:55

dino je napisao/la:
znači vidimo se na koncertu svi !!! super.... bounce

ruganje
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Oziris 30.03.08 11:24

ja ne idem na koncert ako je 100kn ne sto nemam nego što su pretjerali s kartom tko hoce neka ide ja ne idem pozz
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 6 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.