Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

+10
Oziris
emtec32
samozvani-general-BiH
TENG
Unitas
billy
Blue Shadow
gorana
AcE fux0r
faca
14 posters

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Što je važnije graditi u župi Jug?

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Vote_lcap80%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Vote_rcap 80% 
[ 12 ]
Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Vote_lcap20%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Vote_rcap 20% 
[ 3 ]
Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Vote_lcap0%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 15
 
 
Poll closed

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:16

Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Bogme je bio i ovdje.

To su ti rekli ili si iskusio na vlastitoj koži???

Ne ja, ali u obitelji da (i to jako bižoj).

To znači da si imao par godina kada je započeo Domovinski rat, a to opet znači da nisi kompetentan o njemu govoriti. Pogotovu ne o događanjima prije toga.


Je. Bio sam mali, ali neke se stvari pričaju samo unutar obitelji.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:17

Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Ni gladni, ni žedni, ni bosi, ni goli, ...

Ovakvih se ne sjećam u bivšoj državi, ali danas ih viđam na svakom koraku. I one koji kopaju po kontejnerima...


Zaboravih, ni nekopamo po kontenjerima, ni neidemo u crveni križ i caritas, već još damo.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:19

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Je. Bio sam mali, ali neke se stvari pričaju samo unutar obitelji.

A da popričaš i s nekim van obitelji. Možda čuješ i neke druge priče, dokumentirane, pa nakon toga doneseš neke zaključke?
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:20

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Ni gladni, ni žedni, ni bosi, ni goli, ...

Ovakvih se ne sjećam u bivšoj državi, ali danas ih viđam na svakom koraku. I one koji kopaju po kontejnerima...


Zaboravih, ni nekopamo po kontenjerima, ni neidemo u crveni križ i caritas, već još damo.

Opet ne čitaš postove. Nisam govorio o tebi i obitelji...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:20

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Ni gladni, ni žedni, ni bosi, ni goli, ...

Ovakvih se ne sjećam u bivšoj državi, ali danas ih viđam na svakom koraku. I one koji kopaju po kontejnerima...


Zaboravih, ni nekopamo po kontenjerima, ni neidemo u crveni križ i caritas, već još damo.

ma, nije nitko nista konkretno za tebe rekao... ti si medju "blagoslovljenima".. blue ti kaze kako danas zivi puno ljudi u Hrvatskoj .. to je nasa danasnja tuzna istina....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:20

I daj već jednom odvoji to NE....
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:22

Blue Shadow je napisao/la:I daj već jednom odvoji to NE....

pa, rekoh ti da on slusa Perkovica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:23

perkovica za predsjednika :game: :game: :game: lol! lol!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:23

Blue Shadow je napisao/la:I daj već jednom odvoji to NE....

NEČU iz inata.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:24

Helena je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Ni gladni, ni žedni, ni bosi, ni goli, ...

Ovakvih se ne sjećam u bivšoj državi, ali danas ih viđam na svakom koraku. I one koji kopaju po kontejnerima...


Zaboravih, ni nekopamo po kontenjerima, ni neidemo u crveni križ i caritas, već još damo.

ma, nije nitko nista konkretno za tebe rekao... ti si medju "blagoslovljenima".. blue ti kaze kako danas zivi puno ljudi u Hrvatskoj .. to je nasa danasnja tuzna istina....


Budite realni. nije samo u Hrvatskoj, već u cijelome svijetu.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:25

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:I daj već jednom odvoji to NE....

NEČU iz inata.

utjecaj cobanskog rocka smijeh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:26

Ode pratiti rezultate. Čujemo se sutra. googlaj
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:28

samozvani-general-BiH je napisao/la:

Budite realni. nije samo u Hrvatskoj, već u cijelome svijetu.

Naravno da smo realni. Taj "cijeli svijet" nas je doveo do ovoga...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:28

samozvani-general-BiH je napisao/la:Ode pratiti rezultate. Čujemo se sutra. googlaj

Ajd', laku noć...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:28

Stvarno.. pod koju vrstu muzike spada Perkovic Thompson - cobanski rock ili narodnjacki metal scratch

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:31

Vidi da je mladi general jako nabrijan; pa preporučam ti da se smiriš jer ćeš se samo nagubiti živaca i nećeš nikome ništa dokazati, ako mi ne vjeruješ oni na novagraiška.com forum i potraži moje rasprave sa dotičnim forumašima!

Mlad si i radije troši život na neke druge, pametnije, stvari!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:31

Helena je napisao/la:Stvarno.. pod koju vrstu muzike spada Perkovic Thompson - cobanski rock ili narodnjacki metal scratch

Čobansko-narodnjački rock metal stil sa dodatkom domoljubnim... Very Happy
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Unitas 27.03.08 22:31

Vjerovatno u cobansko-narodnjacki sund
Rock sa dna kace
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:32

Helena je napisao/la:Stvarno.. pod koju vrstu muzike spada Perkovic Thompson - cobanski rock ili narodnjacki metal scratch

Trenutno je to jedna od najkvalitetnijih rock produkcija u HR, kda bi mogla zanemariti ''poruke'' pjesama!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:35

BigSaint je napisao/la:
Helena je napisao/la:Stvarno.. pod koju vrstu muzike spada Perkovic Thompson - cobanski rock ili narodnjacki metal scratch

Trenutno je to jedna od najkvalitetnijih rock produkcija u HR, kda bi mogla zanemariti ''poruke'' pjesama!

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: rock... to... iznenadjujes me Big....nemoj o tome govoriti kao o rocku, please nemoj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Unitas 27.03.08 22:40

Oprosti mu Helchy vjerovatno lapsus
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 27.03.08 22:41

Gollum je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:Dino sasvim si upravu i razmišljaš ko ja. Ma nije žalosno što ljudi slušaju Thomsona, već je žalosno što još neki pate ja bivšim režimom u slobodnoj državi, pa da je valjao nebi se raspao(kad ga je vodila prodana duša). A to što nekima smeta Crkva i Vatikan, to je njhov problem. Oni bi više volili popove nego svećenike, Rusiju nego Njemačku (koja nam je stalno pomagala). Pa ne se presele u zemlje gdje to više cijene. A ko je kriv drugime što nisu pjevali ko Thomson, a ne cajke, i danas bi bolje živjeli. Čovjek radi ono što najbolje zna i svaka mu čast na tome.

My precious!! Ovo nećemo nazvati glupošću nego nedostatkom inteligencije. A upravo taj nedostatak inteligencije omogućuje onima na vlasti da nama upravljaju kao čobani ovcama. Drago mi je što u ovoj državi još ima ljudi koji vjeruju kako žive na "otoku sreće" zatvarajući oči pred činjenicom da ova zemlja nikad nije bila prodavanija,makar ne od vremena NDH. Ali za to je potrebno znati povijest, a to se može samo u školi naučiti. Zapravo žalosna je činjenica to što mnogi u ovoj državi ne vide da je danas potrebno obrazovanje,nego u nedostatku inteligencije i argumenata počinju vrijeđati one druge koji imaju drugačije mišljenje od njih. Kako neki ljudi ne mogu shvatiti da je obrazovanje mladih ljudi potrebno za napredak i prosperitet zemlje? Nedostatkom obrazovanja možemo postati samo jeftina radna snaga stranom kapitalu.Ne radi se tu o žalu za bivšim režimom kako ti to želiš prezentirati nego o žalosti što nismo postali država kakva smo željeli ili mogli biti, a što nam je bila misao vodilja u Domovinskom ratu. Žalosna je i činjenica to što ljudima koji su sudjelovali u Domovinskom ratu, a imaju drugačije mišljenje danas sude oni koji su tad bili tek klinci ili oni koji su se naselili u Hrvatsku tek nakon rata.Zato vam preporučujem da uz Glas koncila pokoji put prelistate i dnevni tisak premda ni on nije uvijek objektivan.

Nedostatkom inteligencije nazvat ću i to što nažalost u ovoj državi veliki broj ljudi ne može razlučiti razliku između vjere i crkve. Za mene je crkva tek institucija koja već odavno nije ono što joj je bio prvobitni cilj poslanja, a to joj je briga za siromašne i nemoćne, nego se još davno, davno priklonila sloju bogatih i moćnih držeći narod u pokornosti strahom i neznanjem. Ali i za to je potrebno znati povijest, a to je opet vezano za školu. Vjera je za mene nešto posebno, duhovno što bi svaki čovjek trebao nositi u srcu, a to je ljubav.Jer Bog je ljubav i nalazi se svuda oko nas. Zato ako se čovjek iskreno obrati Bogu on nas može čuti i bez kojekakvih posrednika koji su se podigli na pijedestal svetaca.

A tebi dragi dino uz čitanje Glasa koncila preporučujem da pročitaš i Hrvatski pravopis. Gle čuda i to se uči u školi. Još da vam otkrijem jednu tajnu nije ni tako loše skinuti gaće pred obrazovanim ljudima jer može to dobiti jako inteligentno dijete naravno ako radite s njim i ulažete u njegovo znanje i budućnost.

-pa što se takvi pametni tipovi ljudi kao ti ne angažiraju pa naprave pozitivne promjene ?
Nihilizam je razlikovanje stvarnog od nestvarnog. Mi postojimo u stvarnosti. U njoj neke stvari zaista postoje, dok su druge iluzije našeg uma. Otkonite ovo zadnje i usmjerite se na ovo prvo. Ako imate problema u shvaćanju ovoga, provedite neko vrijeme u šumi. Buda je meditirao ispod drveta, Isus je imao svojih 40 dana u šumi, Nietzsche je imao svoje mistične transeve, a Arthur Schopenhauer je provodio duge noći ignoriran od svoje obitelji. Iskoristite dosadu i prirodno okruženje kako biste dešifrirali svoj svijet.
Istina ne postoji. Istina je naša percepcija onoga što postoji: naše shvaćanje o tome. Morate pronaći istinu koja je prilagodljiva vašem životu. Primijetite da nisam rekao "vašu vlastitu istinu". Individualzam je najveća prijevara ikada. Vi ste proizvod onih koji su došli prije vas u vašem krvnom naslijeđu. Ne postojite odvojeno od svijeta i ne možete pobjeći od ovog stanja. Nadalje, nema nikakvog smisla to ni pokušavati. Tražite istinu onako kako vam je očigledno. Ako se ludi, vaša uloga u svemiru je da budete luđačka propalica kojoj se ostali rugaju, i kasnije ubijaju.
Nisu svi sposobni za ovo. U mom pogledu, nije nikakva sramota reći: "Gledajte, ja nisam vođa - pokažite mi pravi put i bacit ću se na posao." Čak i to zahtijeva procjenu stvarnosti i prihvaćanje nekih njezinih osnovnih karakteristika. Vaše krvno naslijeđe će slušati zapovijedi drugih dok se ne razvije u drugačijem smjeru. Ja sam prihvatio da nikad neću biti Brad Pitt ili Andres Segovia, ali me to ne zabrinjava jer sam previše zauzet bivajući ono to jesam. Zbog ovog razloga imam nekoliko općih prijedloga.
Najjače pojedinačno oružje koje imate je vaše osobno opredjeljenje. Ljudi vam mogu nametnuti svakakva sranja, ali vas ne mogu natjerati da prihvatite neke stvari, osim onih koje su potrebne. Naprimjer, ako vlada odluči da svi moraju imati jutarnje unošenje eneme, vi ćete joj se pokoriti, ali čak i ako svi ostali koje poznajete imaju također i podnevnu enemu kako bi pokazali svoje domoljublje, vi možete odbaciti takvo ponašanje tako da ga ne prihvatite. Tako ćete se isticati iz gomile. Velika stvar. Ionako većina ovih bezumnika ne obraćaju pažnju ni na što.
Morat ćete nešto raditi. Odaberite nešto što nije uvredljivo. Postoje mnogi dobri poslovi, na primjer, pomaganje agencijama za okoliš. Učlanite se i napredujte. Nećete dobiti istu plaću i poštovanje javnosti, ali vi ste sada nihilist, te prepoznajete da je javno poštovanje beznačajno koliko je prevrtljivo. Umjesto toga, stvorite život za sebe i ne činite iste greške koje čine drutvo odbojnim. Prihvatite stvarnost. Prekinite uništavanje prirode. Njegujte vlastitu kulturu. Odbacite modernizam .
Ljudi oko vas su alati, što postaje očito; tj. oni su zahvalni sljedbenici koji pasivno ližu odurno sjeme industrijskog društva, te su zahvalni za "priliku". Dok bi u pravednom svijetu dobili metak u čelo, to se neće dogoditi za nekoliko desetljeća, stoga se zadovoljite ovim: stvorite bolji primjer čovječanstva te ih ostavite u daleko iza vas.
Većina vaih "alatnih" suradnika, susjeda, ljudi koje sretnete na ulici, itd. su sposobni za dvije vrste razgovora: zabavni razgovor i razgovor o osobnim situacijama. Oni će beskrajno raspravljati o "važnim" filmovima i televiziji koju gledaju, ne primjećujući da se oni ponavljaju svake tri godine, te će razgovarati o vremenu ili o njihovim hemeroidima ili o drugim "važnim" stvarima osobne ugodnosti. Oni ne mogu razgovarati o idejama. Stoga, sačuvajte ideje kao podlogu gdje se nekoliko pametnih ljudi mogu susresti.
Ako razgovarate s normalnim ljudima, razgovarajte o osnovnim aspektima života, posebno o događajima u našem vremenu. Ne morate zauzimati stranu sve dok izražavate inteligentno mišljenje. Istaknite da ne gledate televiziju ili filmove. Razgovarajte o dobrim stvarima koje vidite u životu, kao o nečemu što je velika osoba učinila, ili o nečemu što ste promatrali u prirodi, ili o samom životu. Ali nemojte upasti u njihovu zamku. Seinfeld i Prijatelji i ER su prozirno smeće koje neće imati nikakvu važnost, a te budale propuštaju svoj život zbog ovih stvari. Ne dopustite da vas povuku u istu zamku.
Normalni ljudi također imaju tendenciju da izražavaju grupne stavove pod utjecajem osjećaja, te da potom testiraju druge pomoću njih. Stvari poput: "Nije li strašan taj genocid u Darfuru?" su sonde za ispitivanje da li ćete se prikoniti, ili ćete biti identificirani kao usamljeni vuk. Ako odgovorite sa: "Mislim da je to smiješno" ili sa "Trebamo manje ljudi", odmah počinje kukanje i ljutnja gomile, koja MRZI usamljene vukove (usamljeni vuk ima ono to gomila nikad neće imati: integritet, te ga zbog ovog razloga gomila mrzi). Najbolji odgovor je indiferentnost. Zaradit ćete predavanje sa "Nisam čuo ništa o tome", ali s izjavom: "Mislim da je politika izmišljena, luda stvar" ćete ih ostaviti zapanjenima. Ako vas pitaju o nečem "ozbiljnom" u njihovom svijetu, pokažite im da to nije ozbiljno u vašem. Nemojte čak ni tu samu stvar shvaćati ozbiljno.

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:41

Helena je napisao/la:
BigSaint je napisao/la:
Helena je napisao/la:Stvarno.. pod koju vrstu muzike spada Perkovic Thompson - cobanski rock ili narodnjacki metal scratch

Trenutno je to jedna od najkvalitetnijih rock produkcija u HR, kda bi mogla zanemariti ''poruke'' pjesama!

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: rock... to... iznenadjujes me Big....nemoj o tome govoriti kao o rocku, please nemoj

Ha čuj meni je jasno da se tebi to gadi, jer i meni se u životu puno stvari gadi, ali na posljednjem albumu su svirali; Damir Lipošek, Fedor Bojić (obadva ex Prljavo Kazalište) te Tiho Orlić, zatim Branimir Mihaljević i još par jako cjenjenih ljudi sa HR glazbene scene!

No kao što sam napisao savjet generalu, bilo bi suludo da sam ne poslušam savjet namjenjen drugome, zato ako ti ovo nije ok onda će to tako ostati i šta god ja napisao to neće promjeniti!

BTW neki ljudi tvrde da glazba koju Gibonni izvodi nije kvalitetna ili još gore da nije dobor producirana, a svi znamo tko sa njime svira i tko mu producira albume!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Unitas 27.03.08 22:43

Auuuuuuuuuuuuuu sto ovaj napisa i love you
PS ne mislim na Big-a vec post iznad
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 27.03.08 22:47

Unitas je napisao/la:Auuuuuuuuuuuuuu sto ovaj napisa i love you
PS ne mislim na Big-a vec post iznad

-ma petlja bezveze !

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 4 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.