Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

+10
Oziris
emtec32
samozvani-general-BiH
TENG
Unitas
billy
Blue Shadow
gorana
AcE fux0r
faca
14 posters

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Što je važnije graditi u župi Jug?

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Vote_lcap80%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Vote_rcap 80% 
[ 12 ]
Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Vote_lcap20%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Vote_rcap 20% 
[ 3 ]
Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Vote_lcap0%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 15
 
 
Poll closed

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 21:20

Unitas je napisao/la:Nema beda opet ID jer ako napisem sve opet cu dobit po repu

Niš se nesekiraj, jer zbog sekiracije kosa odpada. Makar tako kažu. scratch
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 21:26

samozvani-general-BiH je napisao/la:Možda bi neki htjeli organizirati koncert da se napravi dom KPH.

e, moj generale...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 21:29

Helena je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:Možda bi neki htjeli organizirati koncert da se napravi dom KPH.

e, moj generale...


Prvo nisam tvoj. Molim nastavi rečenicu.

Stala si na: "E, moj generale...".
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gollum 27.03.08 21:31

samozvani-general-BiH je napisao/la:Dino sasvim si upravu i razmišljaš ko ja. Ma nije žalosno što ljudi slušaju Thomsona, već je žalosno što još neki pate ja bivšim režimom u slobodnoj državi, pa da je valjao nebi se raspao(kad ga je vodila prodana duša). A to što nekima smeta Crkva i Vatikan, to je njhov problem. Oni bi više volili popove nego svećenike, Rusiju nego Njemačku (koja nam je stalno pomagala). Pa ne se presele u zemlje gdje to više cijene. A ko je kriv drugime što nisu pjevali ko Thomson, a ne cajke, i danas bi bolje živjeli. Čovjek radi ono što najbolje zna i svaka mu čast na tome.

My precious!! Ovo nećemo nazvati glupošću nego nedostatkom inteligencije. A upravo taj nedostatak inteligencije omogućuje onima na vlasti da nama upravljaju kao čobani ovcama. Drago mi je što u ovoj državi još ima ljudi koji vjeruju kako žive na "otoku sreće" zatvarajući oči pred činjenicom da ova zemlja nikad nije bila prodavanija,makar ne od vremena NDH. Ali za to je potrebno znati povijest, a to se može samo u školi naučiti. Zapravo žalosna je činjenica to što mnogi u ovoj državi ne vide da je danas potrebno obrazovanje,nego u nedostatku inteligencije i argumenata počinju vrijeđati one druge koji imaju drugačije mišljenje od njih. Kako neki ljudi ne mogu shvatiti da je obrazovanje mladih ljudi potrebno za napredak i prosperitet zemlje? Nedostatkom obrazovanja možemo postati samo jeftina radna snaga stranom kapitalu.Ne radi se tu o žalu za bivšim režimom kako ti to želiš prezentirati nego o žalosti što nismo postali država kakva smo željeli ili mogli biti, a što nam je bila misao vodilja u Domovinskom ratu. Žalosna je i činjenica to što ljudima koji su sudjelovali u Domovinskom ratu, a imaju drugačije mišljenje danas sude oni koji su tad bili tek klinci ili oni koji su se naselili u Hrvatsku tek nakon rata.Zato vam preporučujem da uz Glas koncila pokoji put prelistate i dnevni tisak premda ni on nije uvijek objektivan.

Nedostatkom inteligencije nazvat ću i to što nažalost u ovoj državi veliki broj ljudi ne može razlučiti razliku između vjere i crkve. Za mene je crkva tek institucija koja već odavno nije ono što joj je bio prvobitni cilj poslanja, a to joj je briga za siromašne i nemoćne, nego se još davno, davno priklonila sloju bogatih i moćnih držeći narod u pokornosti strahom i neznanjem. Ali i za to je potrebno znati povijest, a to je opet vezano za školu. Vjera je za mene nešto posebno, duhovno što bi svaki čovjek trebao nositi u srcu, a to je ljubav.Jer Bog je ljubav i nalazi se svuda oko nas. Zato ako se čovjek iskreno obrati Bogu on nas može čuti i bez kojekakvih posrednika koji su se podigli na pijedestal svetaca.

A tebi dragi dino uz čitanje Glasa koncila preporučujem da pročitaš i Hrvatski pravopis. Gle čuda i to se uči u školi. Još da vam otkrijem jednu tajnu nije ni tako loše skinuti gaće pred obrazovanim ljudima jer može to dobiti jako inteligentno dijete naravno ako radite s njim i ulažete u njegovo znanje i budućnost.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 21:37

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Helena je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:Možda bi neki htjeli organizirati koncert da se napravi dom KPH.

e, moj generale...


Prvo nisam tvoj. Molim nastavi rečenicu.

Stala si na: "E, moj generale...".

bogu fala da nisi moj! Htjedoh reci da je jako jako zalosno da neki sa 100 kuna moraju placati svoju potrebnu dozu hrvatstva... Da, da, hrvatsvo nikad nije bilo jeftinije.. platis 100 kuna, das za izgradnju crkve i prevelika si hrvatina... jadno... hrvatsvo vrijedno 100 kuna,cccccc

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 21:42

Gollum je napisao/la:
My precious!! Ovo nećemo nazvati glupošću nego nedostatkom inteligencije. A upravo taj nedostatak inteligencije omogućuje onima na vlasti da nama upravljaju kao čobani ovcama. Drago mi je što u ovoj državi još ima ljudi koji vjeruju kako žive na "otoku sreće" zatvarajući oči pred činjenicom da ova zemlja nikad nije bila prodavanija,makar ne od vremena NDH. Ali za to je potrebno znati povijest, a to se može samo u školi naučiti....

Da ne quotam cijeli tekst.... aplause
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 21:47

Helena je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Helena je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:Možda bi neki htjeli organizirati koncert da se napravi dom KPH.

e, moj generale...


Prvo nisam tvoj. Molim nastavi rečenicu.

Stala si na: "E, moj generale...".

bogu fala da nisi moj! Htjedoh reci da je jako jako zalosno da neki sa 100 kuna moraju placati svoju potrebnu dozu hrvatstva... Da, da, hrvatsvo nikad nije bilo jeftinije.. platis 100 kuna, das za izgradnju crkve i prevelika si hrvatina... jadno... hrvatsvo vrijedno 100 kuna,cccccc


Draga Helena. Dal sam ja igdje napisao da onaj ko sluša (i pohodi) Thompsonove koncerte je veći Hrvat od onoga ko nesluša, ili neide u crkvu?

A drugo nepali se ko šibica - dobronamjerni savjet. :cool:
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 21:53

ma jok, ne palim se ja... mene ti teze upaliti od starog Wartburga, al citam izmedju redova generale Very Happy ... a sto se tice domova KPH.. tada barem nismo bili rasprodana zemlja za razliku od sada.. al imamo thomsona koji nam tuli o domoljublju i crnomantijase koji nam propovijedaju moral sa velikim M :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 21:54

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Draga Helena. Dal sam ja igdje napisao da onaj ko sluša (i pohodi) Thompsonove koncerte je veći Hrvat od onoga ko nesluša, ili neide u crkvu?

A drugo nepali se ko šibica - dobronamjerni savjet. :cool:

Piše se: ne sluša, a ne nesluša... ne pali, a ne nepali... ne ide, a ne neide...
i ne piše se dal nego da li...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 21:54

Gollume aplause aplause aplause

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 21:55

Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Draga Helena. Dal sam ja igdje napisao da onaj ko sluša (i pohodi) Thompsonove koncerte je veći Hrvat od onoga ko nesluša, ili neide u crkvu?

A drugo nepali se ko šibica - dobronamjerni savjet. :cool:

Piše se: ne sluša, a ne nesluša... ne pali, a ne nepali... ne ide, a ne neide...
i ne piše se dal nego da li...

Blue, duso... on slusa Perkovica :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 21:57

Pa kada bi svi pisali isto i nebi bilo (govorim samo u svoje ime) ovaki, bilo bi dosadno i nebi nam trebao forum. Pa moram malo i potkuriti.

Ali zbilja mislim da je bolje sada nego u komunizmu.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 21:58

Helena je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Draga Helena. Dal sam ja igdje napisao da onaj ko sluša (i pohodi) Thompsonove koncerte je veći Hrvat od onoga ko nesluša, ili neide u crkvu?

A drugo nepali se ko šibica - dobronamjerni savjet. :cool:

Piše se: ne sluša, a ne nesluša... ne pali, a ne nepali... ne ide, a ne neide...
i ne piše se dal nego da li...

Blue, duso... on slusa Perkovica :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:



Slika je tisuću rijeći sex
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:01

samozvani-general-BiH je napisao/la:Pa kada bi svi pisali isto i nebi bilo (govorim samo u svoje ime) ovaki, bilo bi dosadno i nebi nam trebao forum. Pa moram malo i potkuriti.

Ali zbilja mislim da je bolje sada nego u komunizmu.

Komunizam je bio u Rusiji, a ne na ovim prostorima. Ako ti nisu jasni određeni pojmovi zaviri malo u wikipediju...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:02

Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:Pa kada bi svi pisali isto i nebi bilo (govorim samo u svoje ime) ovaki, bilo bi dosadno i nebi nam trebao forum. Pa moram malo i potkuriti.

Ali zbilja mislim da je bolje sada nego u komunizmu.

Komunizam je bio u Rusiji, a ne na ovim prostorima. Ako ti nisu jasni određeni pojmovi zaviri malo u wikipediju...


Bogme je bio i ovdje.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:03

Helena je napisao/la:

Blue, duso... on slusa Perkovica :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Čovjek pjeva kao da ima tvrdu stolicu... lol!
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:04

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Bogme je bio i ovdje.

To su ti rekli ili si iskusio na vlastitoj koži???
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:06

e, pa vidis, meni u komunizmu apsolutno nista nije nedostajalo... nisam ni stara, ali opet ni premlada da bih zaboravila neke stvari, da ih u danasnje vrijeme ne bih mogla usporediti sa ovim vremenima kakva su sada...
Dijete sam postene radnicke obitelji.. otac je radio u jednoj poznatoj novogradiskoj firmi, majka takodjer u drzavnoj sluzbi.. Place su bile redovne (ako se dobro sjecam svakog prvog u mjesecu)... Bilo nas je troje djece u obitelji, kasnije tri skolarca.. Ja se ne sjecam da smo u bilo cemu ikada oskudijevali, bilo je svega, unatoc tome sto su otac i majka u to vrijeme gradili kucu.. I susjedi su radili u novogradiskim tvornicama, u Sekulicu, Slavonijaradinosti, Nektaru, Pik--u, Zlati, Yukonu, Tangu.....
Trebam li uopce govoriti kako je danas?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:09

Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Bogme je bio i ovdje.

To su ti rekli ili si iskusio na vlastitoj koži???

Ne ja, ali u obitelji da (i to jako bižoj).
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:11

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Bogme je bio i ovdje.

To su ti rekli ili si iskusio na vlastitoj koži???

Ne ja, ali u obitelji da (i to jako bižoj).

cudo jedno... u ovoj drzavi svi najednom bili ugnjetavani i svi na svojoj kozi osjetili uzas "komunizma"...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:11

Helena je napisao/la:e, pa vidis, meni u komunizmu apsolutno nista nije nedostajalo... nisam ni stara, ali opet ni premlada da bih zaboravila neke stvari, da ih u danasnje vrijeme ne bih mogla usporediti sa ovim vremenima kakva su sada...
Dijete sam postene radnicke obitelji.. otac je radio u jednoj poznatoj novogradiskoj firmi, majka takodjer u drzavnoj sluzbi.. Place su bile redovne (ako se dobro sjecam svakog prvog u mjesecu)... Bilo nas je troje djece u obitelji, kasnije tri skolarca.. Ja se ne sjecam da smo u bilo cemu ikada oskudijevali, bilo je svega, unatoc tome sto su otac i majka u to vrijeme gradili kucu.. I susjedi su radili u novogradiskim tvornicama, u Sekulicu, Slavonijaradinosti, Nektaru, Pik--u, Zlati, Yukonu, Tangu.....
Trebam li uopce govoriti kako je danas?


A moji u današnj vrijeme imaju petero djece, i ništa nam ne fali. Ni gladni, ni žedni, ni bosi, ni goli, ...
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 22:12

Helena je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Bogme je bio i ovdje.

To su ti rekli ili si iskusio na vlastitoj koži???

Ne ja, ali u obitelji da (i to jako bižoj).

cudo jedno... u ovoj drzavi svi najednom bili ugnjetavani i svi na svojoj kozi osjetili uzas "komunizma"...


JBGA ali istinito u mom slučaju.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:13

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Bogme je bio i ovdje.

To su ti rekli ili si iskusio na vlastitoj koži???

Ne ja, ali u obitelji da (i to jako bižoj).

To znači da si imao par godina kada je započeo Domovinski rat, a to opet znači da nisi kompetentan o njemu govoriti. Pogotovu ne o događanjima prije toga.
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 22:13

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Helena je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:
Bogme je bio i ovdje.

To su ti rekli ili si iskusio na vlastitoj koži???

Ne ja, ali u obitelji da (i to jako bižoj).

cudo jedno... u ovoj drzavi svi najednom bili ugnjetavani i svi na svojoj kozi osjetili uzas "komunizma"...


JBGA ali istinito u mom slučaju.

u svim je slucajevima istinito :lol:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 22:15

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Ni gladni, ni žedni, ni bosi, ni goli, ...

Ovakvih se ne sjećam u bivšoj državi, ali danas ih viđam na svakom koraku. I one koji kopaju po kontejnerima...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 3 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.