Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

+10
Oziris
emtec32
samozvani-general-BiH
TENG
Unitas
billy
Blue Shadow
gorana
AcE fux0r
faca
14 posters

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Što je važnije graditi u župi Jug?

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Vote_lcap80%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Vote_rcap 80% 
[ 12 ]
Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Vote_lcap20%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Vote_rcap 20% 
[ 3 ]
Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Vote_lcap0%Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 15
 
 
Poll closed

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by emtec32 24.03.08 22:39

Gdje ga narod obozava on ce tamo da SSpjeva svojim obozavateljima...

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by gorana 25.03.08 10:50

emtec32 je napisao/la:Gdje ga narod obozava on ce tamo da SSpjeva svojim obozavateljima...

cool cool cool
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Oziris 26.03.08 12:54

sve je to super al aj mi recite imate dvoje klinaca svakom morate dati 100 kn za ulaz pa zar to nije sramota pa plus još nešto decki da si uzmu hm hm 100 kn je puno za nesto sto ce biti 2-3 sata
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 26.03.08 14:29

Puno je, OK. Ali kad se zbroji gdje većina ljudi danas ostavla novce (kladionica, kave, ...) možda i nije strašno. Ulaz na slogu(prva županijska) 15kn, mladost 20kn, kolko se troši na mobitele i sl.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 26.03.08 14:45

ja mislim da u zupi Jug ima puno prioritetnijih stvari od gradnje crkve...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Oziris 26.03.08 14:58

Helena je napisao/la:ja mislim da u zupi Jug ima puno prioritetnijih stvari od gradnje crkve...

sta se nisu sjetili pa napravili jednu tvornicu i zaposlili bar 50 ljudi .za 10 godina nece biti stanovnika NG mladi odlaze trbuhom za kruhom a sve okolo niču dvorane crkve i škole čemu škola ako za par godina neće biti đaka
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gollum 26.03.08 21:08

Ja glasam za školu.O za divno čudo kako su neki i gaće spremni skinuti ako to crkva zatraži.Misle li pri tome da će ispasti veći vjernici u tuđim očima ili se nadaju da će biti bliže Bogu?Žalosna je činjenica i to što su neki spremniji dati novac za crkvu nego ulagati u budućnost svoje djece .Sramotno je i to što očekuju da im država ili grad riješe pitanje škole iz proračuna, istovremeno zaboravljajući da i ta ista crkva debelo zoba sa državnih jasli i debelo već ima prste u našim džepovima.Isti ti popovi koji tako sramotno kamče novce po crkvama i koji se kunu kako su im najvažniji puk i djeca niti ne primjećuju da ta djeca kilometrima moraju pješačiti do škole bez obzira na opasnosti u prometu ili vremenske prilike.Pa naravno kad se pokraj svog vjernog stada glupih ovčica provezu u najnovijim modelima automobila.
A što se tiče Thompsona ma to ni ne želim komentirati. Pjevač sumnjivih glasovnih sposobnosti koji je svoj imidž izgradio na jednoj davno propaloj ideologiji.Samo me žalosti činjenica da ima tako veliki broj obožavatelja među mladima.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 26.03.08 22:38

-e ljudi moji... treba i jedno i drugo ! samo treba para da se napravi... eto svećenik je pokrenuo akciju da se napravi crkva i poštivam to ! eto ovi svi što to kritikuju odnosno gradnju crkve prije škole i brinu se za djecu koja svaki dan prelaze preko pruge, ispod nadvožnjaka...neka pokrenu akciju za gradnju škole i super ! svi zadovoljni ! na kraju krajeva samo nek se gradi nešto pametno u ovom gradu osim tolikih birtija i trgovina ! nije bitno tko...

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 26.03.08 22:45

Gollum je napisao/la:Ja glasam za školu.O za divno čudo kako su neki i gaće spremni skinuti ako to crkva zatraži.Misle li pri tome da će ispasti veći vjernici u tuđim očima ili se nadaju da će biti bliže Bogu?Žalosna je činjenica i to što su neki spremniji dati novac za crkvu nego ulagati u budućnost svoje djece .Sramotno je i to što očekuju da im država ili grad riješe pitanje škole iz proračuna, istovremeno zaboravljajući da i ta ista crkva debelo zoba sa državnih jasli i debelo već ima prste u našim džepovima.Isti ti popovi koji tako sramotno kamče novce po crkvama i koji se kunu kako su im najvažniji puk i djeca niti ne primjećuju da ta djeca kilometrima moraju pješačiti do škole bez obzira na opasnosti u prometu ili vremenske prilike.Pa naravno kad se pokraj svog vjernog stada glupih ovčica provezu u najnovijim modelima automobila.
A što se tiče Thompsona ma to ni ne želim komentirati. Pjevač sumnjivih glasovnih sposobnosti koji je svoj imidž izgradio na jednoj davno propaloj ideologiji.Samo me žalosti činjenica da ima tako veliki broj obožavatelja među mladima.

-jado jadni... da ne bi Vatikana ne bi ni Hrvatske bilo !!! a što se tiče crkve, ne čine crkvu "popovi" nego mi smo crkva... a Thompson ima muda za razliku od nekih u lijepoj našoj... a ti pametan pokreni akciju za izgradnju škole i skini gaće...

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 26.03.08 23:15

Dino sasvim si upravu i razmišljaš ko ja. Ma nije žalosno što ljudi slušaju Thomsona, već je žalosno što još neki pate ja bivšim režimom u slobodnoj državi, pa da je valjao nebi se raspao(kad ga je vodila prodana duša). A to što nekima smeta Crkva i Vatikan, to je njhov problem. Oni bi više volili popove nego svećenike, Rusiju nego Njemačku (koja nam je stalno pomagala). Pa ne se presele u zemlje gdje to više cijene. A ko je kriv drugime što nisu pjevali ko Thomson, a ne cajke, i danas bi bolje živjeli. Čovjek radi ono što najbolje zna i svaka mu čast na tome.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 8:36

[quote=dino]-jado jadni... da ne bi Vatikana ne bi ni Hrvatske bilo !!! a što se
tiče crkve, ne čine crkvu "popovi" nego mi smo crkva... a Thompson ima
muda za razliku od nekih u lijepoj našoj... a ti pametan pokreni akciju
za izgradnju škole i skini gaće...[/quote]

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: ... a sad imas Hrvatsku i svoj si na svome :smijeh1: :smijeh1: , a ako Thompson ima muda sto se onda u ratu nije isao boriti nego je mlatio dobru lovu... On je za mene najobicniji ratni profiter koji se tim ratom i parolama debelo okoristio.... Ma, daaa, jebes skolu, bitno da nam djeca idu u crkve, crkva i popovi ce ih nauciti, primjerice, kako na glasackom listicu zaokruziti HDZ, kako iskoristiti maloljetnike u seksualne svrhe, djeca ce prva slova uciti iz glasa koncila... Ajd ne lupetaj Dino!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Admin 27.03.08 8:56

dino je napisao/la:
-jado jadni... da ne bi Vatikana ne bi ni Hrvatske bilo !!! a što se tiče crkve, ne čine crkvu "popovi" nego mi smo crkva... a Thompson ima muda za razliku od nekih u lijepoj našoj... a ti pametan pokreni akciju za izgradnju škole i skini gaće...

Dino, na ovome forumu možeš raspravljati i iznositi svoje mišljenje, ali bez vrijeđanja drugih učesnika po bilo kojem osnovu!
Ovo ti je opomena, a sljedeći put slijedi bann.
Admin.

Na forumu nije dozvoljeno:
1. vrijeđati, omalovažavati, uznemiriti sudionike zbog vjerske, nacionalne, spolne, stranačke ili druge pripadnosti
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 9:49

Admin je napisao/la:
dino je napisao/la:
-jado jadni... da ne bi Vatikana ne bi ni Hrvatske bilo !!! a što se tiče crkve, ne čine crkvu "popovi" nego mi smo crkva... a Thompson ima muda za razliku od nekih u lijepoj našoj... a ti pametan pokreni akciju za izgradnju škole i skini gaće...

Dino, na ovome forumu možeš raspravljati i iznositi svoje mišljenje, ali bez vrijeđanja drugih učesnika po bilo kojem osnovu!
Ovo ti je opomena, a sljedeći put slijedi bann.
Admin.

Na forumu nije dozvoljeno:
1. vrijeđati, omalovažavati, uznemiriti sudionike zbog vjerske, nacionalne, spolne, stranačke ili druge pripadnosti

Ako ja mislim da je netko glup zar i to nije iznošenje vlastitog mišljenja??? :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Unitas 27.03.08 10:25

E ljudi moji vi ga sad bas ukakaste nije tu rijec sad o tome tko voli il nevoli Crkvu ili Thompsona vec je rijec o tome sto je potrebnije tom dijelu grada.
Ok Crkva ali nitko mi nemoze reci da jedna obrazovna ustanova nije prioritetnija od crkve.
Na koncu konca pravom vijerniku za molitvu nije potreban objekat vec vjerovanje
Vijernik nisam ali po pojedinim postovima bih rekao da su neki manji vjernici od mene ili je vjernicima dozvoljeno vrijeđanje posto im ima netko oprostiti grijehe, dakle mi nevjernici nebismo smijeli vrijeđati ali uvrede moramo prihvatiti
Toliko od mene o toj temi i pozdrav
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Admin 27.03.08 10:40

BigSaint je napisao/la:
Ako ja mislim da je netko glup zar i to nije iznošenje vlastitog mišljenja???

Ne nije, to je samo misao... ali ako to i napišeš ovdje na forumu onda je kršenje pravila foruma.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 27.03.08 18:35

Helena je napisao/la:[quote=dino]-jado jadni... da ne bi Vatikana ne bi ni Hrvatske bilo !!! a što se
tiče crkve, ne čine crkvu "popovi" nego mi smo crkva... a Thompson ima
muda za razliku od nekih u lijepoj našoj... a ti pametan pokreni akciju
za izgradnju škole i skini gaće...

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: ... a sad imas Hrvatsku i svoj si na svome :smijeh1: :smijeh1: , a ako Thompson ima muda sto se onda u ratu nije isao boriti nego je mlatio dobru lovu... On je za mene najobicniji ratni profiter koji se tim ratom i parolama debelo okoristio.... Ma, daaa, jebes skolu, bitno da nam djeca idu u crkve, crkva i popovi ce ih nauciti, primjerice, kako na glasackom listicu zaokruziti HDZ, kako iskoristiti maloljetnike u seksualne svrhe, djeca ce prva slova uciti iz glasa koncila... Ajd ne lupetaj Dino![/quote]

-ova "pametna" žena nikoga ne vrijeđa ? a admine ?
-njoj nema opomene... btw, nemam pojma koga sam to tako uvrijedio a i s čim...

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by dino 27.03.08 18:43

Helena je napisao/la:[quote=dino]-jado jadni... da ne bi Vatikana ne bi ni Hrvatske bilo !!! a što se
tiče crkve, ne čine crkvu "popovi" nego mi smo crkva... a Thompson ima
muda za razliku od nekih u lijepoj našoj... a ti pametan pokreni akciju
za izgradnju škole i skini gaće...

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: ... a sad imas Hrvatsku i svoj si na svome :smijeh1: :smijeh1: , a ako Thompson ima muda sto se onda u ratu nije isao boriti nego je mlatio dobru lovu... On je za mene najobicniji ratni profiter koji se tim ratom i parolama debelo okoristio.... Ma, daaa, jebes skolu, bitno da nam djeca idu u crkve, crkva i popovi ce ih nauciti, primjerice, kako na glasackom listicu zaokruziti HDZ, kako iskoristiti maloljetnike u seksualne svrhe, djeca ce prva slova uciti iz glasa koncila... Ajd ne lupetaj Dino![/quote]

-i da, drago mi je da sam svoj na svome ! i thompson je bio u ratu ! nisam rekao da j...š školu jer sam vidiš za tvoje znanje napravio puno toga za jednu školu...a i za crkvu...a politička uvjerenja ima svako svoja...angažiraj se pa možda budu i tebe zaokruživali... a o maloljetničko zlostavljanje nema veze s crkvom nego s bolesnim pojedincima u cijelom svijetu....a na kraju pročitaj i ti glas koncila da pročitaš nešto pametno...

dino
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 24
Location : nova gradiška
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 18:56

Dino, daj se nauči citirati (quote) postove, jer iz ovoga gore nije jasno što si ti napisao, a što citirao (quote).

Za tvoju informaciju, Čavoglave koje je "čuvao" Thompson ni u WW2, a ni u Domovinskom ratu nisu imale nikakvu stratešku važnost, niti ih je tko pokušavao napasti. Zato ne piši neistine ovdje.

Thompson je proizvod propagandne mašinerije i HRT-a koji je trebao podići moral hrvatskih jedinica, a on je to naknadno i iskoristio...

Očito je da nemaš nikakvih informacija nego pričaš ono: "rekla, kazala.."
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 19:31

Dino je napisao/la:-i da, drago mi je da sam svoj na svome ! i thompson je bio u ratu !
nisam rekao da j...š školu jer sam vidiš za tvoje znanje napravio puno
toga za jednu školu...a i za crkvu...a politička uvjerenja ima svako
svoja...angažiraj se pa možda budu i tebe zaokruživali... a o
maloljetničko zlostavljanje nema veze s crkvom nego s bolesnim
pojedincima u cijelom svijetu....a na kraju pročitaj i ti glas koncila
da pročitaš nešto pametno...

jesi, Dino, jesi.. svoj si na svome.. uz malu primjedbu da u Hrvatskoj imas svapske i austrijske banke, da dobivas plin iz Rusije, da kupujes u njemackim trgovinama, da je vise od pola zemlje podijeljeno strancima.. a ti zivi i dalje u uvjerenju da si svoj na svome i slusaj profitera thompsona .. i uzivaj u svom neznanju.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by faca 27.03.08 20:01

Oziris je napisao/la:
Helena je napisao/la:ja mislim da u zupi Jug ima puno prioritetnijih stvari od gradnje crkve...

sta se nisu sjetili pa napravili jednu tvornicu i zaposlili bar 50 ljudi .za 10 godina nece biti stanovnika NG mladi odlaze trbuhom za kruhom a sve okolo niču dvorane crkve i škole čemu škola ako za par godina neće biti đaka

Ma sigurno da ima puno važnijih stvari na Jugu, al jedino se crkva može napravit na takav način. Škole - to su državne institucije i tu mi stanovnici možemo sudjelovati eventualno kod unošenja namještaja , tvornice ..to je drugi par čarapa - neko nađe interes, napravi tvornicu zaposli ljude itd.itd. Pa neću ja nekom pravit tvornicu.

Inače u sklopu pastoralnog centra bit će knjižnica i čitaonica , govori se i o vrtiću i o još nekim cjelodnevnim sadržajima koji bi trebali okupiti mladež sa ovog kraja. Ja ću na koncert ići ne zato što volim Thompsona ili što mi treba crkva, nego isključivo zato što vjerujem ( na osnovu onog što znam) da će se projekt i ostvariti i da će djeca i ostali sa ovog kraja dobiti konačno prostor dostojan čovjeka. ( kako to patetično zvuči). Sada u ovom dijelu grada nema apsolutno ništa.
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 20:41

Možda bi neki htjeli organizirati koncert da se napravi dom KPH.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Gost 27.03.08 20:51

Čini mi se da ćemo dobiti još jednu temu koja vodi u poznatom crno-crvenom pravu sa poznatim perijanicaa na čelu!

Da vidimo da li se Helena može suzdržati! affraid greeny

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Unitas 27.03.08 21:00

samozvani-general-BiH je napisao/la:Možda bi neki htjeli organizirati koncert da se napravi dom KPH.

Kao prvo nekaze se Dom KPH vec zgrada komiteta a kao drugo nema potrebe graditi ona i dan danas postoji

He He sala
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 21:05

Sorry na gramatičkim pogreškama, ipak sam ja djete nekog drugog vremena. Nećemo više o tome u ovoj temi.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Unitas 27.03.08 21:12

Nema beda opet ID jer ako napisem sve opet cu dobit po repu
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dobrotvorni koncert M.P. Thompson - Page 2 Empty Re: Dobrotvorni koncert M.P. Thompson

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.